Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
09:00-tól hívható
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Bella szexpartner - 304514369 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
Bella(39+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
Szex- és masszázspartnerek közgazdasági nézetbőlAdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: Sanyesz12Tagok listája!Új tag meghívása a témába

Szex- és masszázspartnerek közgazdasági nézetből hozzászólásai

A téma a lányok árképzését, azok költségeit, bevételeit és a szolgáltatásaik iránti keresletet, kínálatot igyekszik körüljárni, mind a nehezebb, mind a jobb időkben.

<<< <  26. oldal >
Hozzászólás írása...

2023. február 25. 07:55:10
Nagyon óvatosan kezelem ezt a tiszteletdíj témát, mert annó néhány MT finoman közölte, hogy a csóró otthon verje ki. Persze nem ezekkel a szavakkal. Ennek ellenére továbbra is igénylem a szebbik nem szolgáltatásait, de még tudatosabban, mint eddig. Kispistivel abszolút egyetértek, hasonlóan gondolkodunk ebben a témában.
Néhány személyes tapasztalat az utóbbi 2 hét folyamán, masszőz lányokkal.
1. Xy tehetséges, visszajáró vagyok, panaszkodik, volt olyan nap, hogy egy vendégem sem volt....
2. Sokáig nem hírdetett, megvolt a törzsgárdával. Újra hírdet, kevesebb a vendég.
3. Ez már telefon, de figyelemre méltó. Megkérdezem teljesen udvariasan, hogy elmondaná-e néhány szóban szolgáltatását. Ezek után közli velem, hogy tulajdonképpen nincs szüksége újabb vendégre, jól el van így is..
Azóta is gyakran látom, hogy villog a szabad jelző. Ezt csak úgy érdekességből. Kicsi lány hatalmas egóval. Amit fontos még megjegyezni, hogy mindhárom lány teljesen normális áron hírdet.
Szóval lehet itt emelni, a piac meg majd reagál.


2023. február 25. 06:52:43
Szerintem most van a helyén.... Mármint Reni. Ami rajongóit illeti, egy igazi az követi, tud róla, megy utána, veszi a színes pólókat, szálakat... Ja bocsi ez utóbbiak a sportból valók... De komolyan, ha valaki a rajongóiból él meg az nem hanyagolhatja őket, ez minimum marketing, ennyit tud bárki. Érdekes lenne az árváltozás ottani milyensége, ugye az egy olyan "tömegoldal" , ott magas árképzés nem szerencsés, de ki tudja, lehet Dominaként már megkapja...


2023. február 25. 03:46:18
Nem követtem őt sem, csak lefekvés előtt láttam meg véletlenül. A heti pörgés után még lazítottam egyet. Egyébként Reni szimpi csaj, de nem az esetem.


2023. február 25. 03:15:35
Kspisti11, üdv itt a fórumban. Valóban emeled a színvonalat, igyekszem majd érdemben reagálni is.
Az se baj ha 10szer többet írsz, értékes gondolataid vannak.


2023. február 25. 03:12:54
Sok lányt követsz úgy látom.


2023. február 25. 00:22:08
Képzeljétek gyerekek Reni megint hirdet, most az RL-en Domi_-ként. Nem értem miért nem az itteni rajongótáborához jött vissza. Ugye ez a menő fórum abból is indult, hogy Reni harcos tavaly 40-ről két lépésben 100-ra emelte a rózsaszálai számát, én meg megelőlegeztem, hogy ennyiért igen gyér forgalma lesz. Talán visszacsökkentette a rózsák számát és ezután ide már nem akar visszatérni ? Lehet, hogy felhívom, hogy megtudjam a tarifát. Vagy aki felhívja, az itt elmondhatná.


2023. február 25. 00:02:16
Szia Kspisti, örülök, hogy itt vagy, már régen csevegtünk. Emeled a színvonalat. Jozefa voltam, majd a többit privátban.


2023. február 24. 22:18:03
Sziasztok, elsősorban szia Viva. Eddig nem jártam a rendszer ezen részén, tehát új vagyok itt. Nem is vagyok biztos benne, hogy "itt a helyem", de Viva véleményére mindig is sokat adtam (és leginkább egyetértettem vele). Most azonban az árak kapcsán másként vélekedünk.

Tehát Viva: az, hogy tavaly a világban pénzbőség volt, szerintem sokkal kevésbé befolyásolja a budapesti masszázslányok árait, mint a magyar gazdasági helyzet. Nyilván tudom,hogy a világ bármely fejleménye kihat minden másra, de ez a kapcsolat az amerikai pénzbőség és a kedvenc lányaink árazása között sokkal gyengébb, mint az a kapcsolat, amely pl. Torta makktársunk gazdasági helyzete, és a lányok árai között fennáll.

Márpedig itt Magyarországon a tavalyi választások előttig volt csak pénzbőség Azóta éppen hogy a lakosság nagy többség túlreagálja a gazdasági válságot. Szóval nem logikus, hogy a lányok tavaly április után továbbra is vadul emelik az árakat. (Én ezt elviselem, de akkor sem logikus.) Különösen ha azt is hozzátesszük, hogy a lányok nagy többsége panaszkodik a gyér forgalomra. És a szolgáltatók száma nem látom, hogy csökkenne.

Persze árat csökkenteni nagyon nehéz. De az igenis logikus lenne, hogy stagnálnak az árak, és az infláció hatására megint "normalizálódnak". Hogyan lehetséges mégis, hogy nem ezt látjuk? Én azt hiszem, hogy mi - a szolgáltatás igénybe vevői - vagyunk "puhapöcsök", és a beszámolóinkban mindig azt írjuk, hogy számunkra nagyon megérte. Ha netán azt írná mindenki, hogy "még dupla áron is megérné nekem", akkor a lányok felbátorodnánank és duplájára emelnék az áraikat. És nem is kéne ezt zokon venni. Ebből élnek, nehéz kenyér ez, sok mindent kell lenyelniük - persze hogy jogosnak érzik még a kétszeres árat is.

Nekünk kéne a beszámolókban kiemelnünk azt, ha valaki nagyon jól szolgátlat és teszi ezt barátibb áron. Ha az iyllneket reklámoznánk egymásnak a beszámolókban, annak szerintem meg is lenne az eredménye. Pont ilyesmire készülök a közeljövőben. Elmegyek újra egy csajhoz, akinél kb. tízszer voltam már, és mindig - de tényleg mindig - kék csíkos szolgátatásban részesülök, és nem is szálltak el az árak abban a szalonban. Ha az ilyen helyeket preferálnánk többnyire, annak meg lenne az eredménye.

Elnézést, ha a megszokottnál 10-szer hosszabb hozzászólást írtam ide.


2023. február 23. 12:05:05
Hát hogy ez most kezdene egyre trendibbé válni azt kétlem, 2009-es válságban rengeteg lány elkezdett webcamozni, a Gattyán birodalom is így épült. Épp hogy a 2010-es évek eleje volt ennek a nagy felfutása, rengeteg webcam stúdió, cikkek, aztán lecsengett a hírverés körülötte.


2023. február 23. 09:55:14
Tényleg van ilyen itt az oldalon? 😮
Még ifjú titán koromban igénybe vettem kamerás szolgáltatásokat aztán rájöttem hogy nem jó hogy nem érinthetem meg a hölgyeket. Illetve olyan drága "faszverés" hogy jobban járok ha igazi szexet keresek. Így kerültem az oldalra.


2023. február 23. 07:36:36
Hmmm... A "természetességet" inkább érezni szeretem.
Bár az sem megvetendő ha közben láthatom is...:)


2023. február 21. 08:56:38
Kis hazankban is nagy az igeny a szex mindenfele formajara. Vannak olyanok, aki kevesebb szinhazat es tobb termeszetesseget akarnak latni.


2023. február 21. 08:50:09
Egy történet jut eszembe, a nyáron esett meg velem. Egy barkács kisgépkölcsönzőben néztem az árakat, melyik gép mennyi egy órára. Változó, teljesítménytől, márkától függően. Kérdésemre, hogy melyiket ajánlja, egy kevésbé ismert csiszolót tett elém. Kérdő tekintetemre válaszolva mondta : ezt magának való, középkategória. A nagy márkáknak azért több az óradijuk mert drágább a szervizelésűk...
De nem tudnak annyival többet :(


2023. február 21. 08:48:58
... ha ILYEN logikám van és
... ÍGY értek az informatikához

Valóban rendkívül motiváló. Az elsők között fog eszembe jutni, ha példát kell vennem valakiről.

Rosszkisfiú, amúgy iszol te rendesen?


2023. február 21. 08:43:57
Sziasztok!

Felvetnék egy témát, nem tudom volt-e korábban szó róla (nem olvastam végig az összes korábbi hozzászólást), csak úgy látom egyre trendibb (?) ez a dolog.

Nevezetesen a camszexről beszélek. Csak nekem furcsa, mikor egy lánynál pusztán ez van a kínálatban? Lehet velem van a gond, de ilyenkor felmerül bennem, hogy ha ezt akarom(nám), akkor inkább előfizetek 1-1 híres pornóshoz, és megkapom sokkal minőségibb kivitelben ugyanazt. De ezek szerint erre komoly kereslet van? Különben gondolom nem lenne a kínálati oldalon felfutás.


2023. február 21. 04:07:30
Attól tartok, a 22 második félév emelései után nem lesz korrigálás. Maximum inflálódik.
Egyre több a finnyáskodás, vállalások csökkentése is - azonos jegyár mellett.
Azt nem tudom eldönteni, Tizenéve volt túl olcsó, vagy most lett túl drága ?! Na jó, utóbbi biztos! Fizetésekhez mérve jelentős tétel egy látogatás.

Aki visszajárós alkat (mint én) érdemes rögtön a hosszabb távot is nézni, tervezni.


2023. február 21. 03:54:10
Vannak, de gyakorlatilag nincsenek. Mindkettőnél sok az egyeztetési probléma.
A 15 ezres bolondos lány, őt mindenképp érdemes megpróbálni! HA aznap rögtön vagy 1-2 órával később tudsz menni.
A 16 ezres kiöregedett, sértődékeny, kényszerből itt ragadt 'szolgáltató'. Minden általa lemondott és le nem mondott randiért is a vendégjelölt a hibás..


2023. február 20. 23:38:02
Egy óra is van még 15.000ért és 16.000ért is, de ez két hirdető, nem ez az általános.


2023. február 20. 22:26:54
Kevés helyen, de van. Ha valaki akar, akkor 15-18-ért még kaphat fél órát. És annyit a legtöbb ember havi egyszer ki tud csengetni, ha feltétlen örömlányozni akarna.


2023. február 20. 22:18:25
Jelenleg kevés helyen 15e a fél óra, a példád nem állja meg a helyét 2023. február 20-án. A legtöbb helyen 5e-vel több, nem vagy képben az árakkal.

Hozzászólás írása...
<<< <  26. oldal >