Veled, "rajtad" lenni a legjobb dolog "lenne". 😊😁
Kérném az északi szelet akkor mihamarabb fújjon Rád! 😁😁😁😘😘
Jól hangzik,Kedvesem! Legalább akkor elviselhetőbb lenne a hőség...Majd hamarosan... :)
Kedves Vendégeim, a telefonszámom mostantól elérhető a telegramon, 🌸🌸🌸 három virágot keressetek a név helyén :) 0-24 órában írhattok, de kérlek benneteket, szorítkozzatok kizárólag az időpontegyeztetésre. 🌸 köszönöm 😘
Mint mondtam, inkább rajtam lennél 🤣
Köszönöm☺️😘
Hamarosan jön a folytatás, rajta vagyok az ügyön.😘
Nagyon régen volt már ilyen. Alig várom a következőt 🤗🤗