Kiemelt Szomszéd lány erotikus masszázs - 702881639 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
07:00-tól hívható
Szomszéd l.(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lya Masszázs erotikus masszázs - 308770520 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
Lya Masszáz.(44+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Niki erotikus masszázs - 204930589 - erotika, Budapest, XIII. kerület
10-19 tud fogadni
Niki(41+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

Összes hirdetőSzexpartner hirdetőkMasszázs hirdetők

Szexpartner hirdetők csevegésénekk listája

Szexpartner hirdetők csevegéseinek utolsó hozzászólásai.

<<< <  388. oldal >
Emily  szexpartner RimaPudendi RimaPudendi
Törölt reg

Emily csevegése

2023. September 16. 14:16:12
🫠☺️ Frappáns válasz. Az mindenképpen megnyugtató , hogy sikerült felfedeznünk egy újabb természeti állandót ami a Te szépséged. Ezt muszáj is lesz publikálnom a Nature-ben. ...Hát oké, a labda most már nálam pattog. 🫡

Emily  szexpartner Emily10 Emily10
Megbecsült hirtdető

Emily csevegése

2023. September 16. 14:04:41
Az interneten rengeteg meztelen fotó fellelhető,ajánlanám figyelmedbe ezeket 😊
Ha kíváncsi vagy rám tessék meglátogatni 😋😘
A képeim száma pont elegendő hogy el tudja dönteni az ember kíváncsi-e rám vagy sem. Változni nem változtam így újabb fotók sem várhatóak.

Emily  szexpartner RimaPudendi RimaPudendi
Törölt reg

Emily csevegése

2023. September 16. 10:02:33
Kedves Emily, a kedvemért nem lehetne pár új kép! 😜 Bár elhiszem , hogy veled minden találkozás felér egy karácsonnyal. És ez tényleg csak egy udvarias kérés lenne. Egy spontán selfie is megdobogtatná a szívünk! Jó hétvégét!

Emily  szexpartner Norbika-a-Bika Norbika-a-Bika
Törölt reg

Emily csevegése

2023. September 15. 10:41:45
Én mindig diszkréten az elején odaadom a pénzt!
Szerintem a hölgy sem feszűl be ezen a továbbiakban és jobban rám tud figyelni én meg nem szeretném egy jó szex utáni eufóriát ezzel elrontani!

Emily  szexpartner Norbika-a-Bika Norbika-a-Bika
Törölt reg

Emily csevegése

2023. September 15. 10:39:41
.

Emily  szexpartner vénkecske52 vénkecske52
V.I.P.

Emily csevegése

2023. September 14. 20:21:39
Leegyszerűsítve, kétféle embertípus van : jogkövető valamint ügyeskedő( utóbbiak közül egyesek eljuthatnak az egekig mint bűnözők akár...) . Az előbbi történetben ami a legizgalmasabb, mi visz rá valakit hogy évekig korrekt legyen egy kapcsolatban, majd hirtelen hagy 'csapot papot' ? Ráadásul ilyen galád módon! Valami itt nem kerek :(

Kiemelt LindomKinga erotikus masszázs - 300728691 - szex, Budapest, XIII. kerület
10-16 tud fogadni
LindomKinga(32+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt LinDom Anastasia erotikus masszázs - 305322857 - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
15-20 tud fogadni
LinDom Anast.(20+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Tina erotikus masszázs - 306275061 - szex, Budapest, XIII. kerület
11-19 tud fogadni
Lindom Tina(25+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Esther erotikus masszázs - 303908014 - masszázs, Budapest, XIII. kerület
11-21 tud fogadni
Lindom Esthe.(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Alma erotikus masszázs - 301984579 - masszázs, Budapest, VIII. kerület
 
Alma(26+)
Budapest VIII.ker.
Emily  szexpartner samator samator
V.I.P.

Emily csevegése

2023. September 14. 13:10:26
"Érdekes" történet. Újfent bebizonyosodott, hogy mindig van lejjebb.

Emily  szexpartner Draquar Draquar
Vezérhím

Emily csevegése

2023. September 14. 07:45:34
Én eddig itthon Óbányán, ill. Észak-Dániában láttam sok hasonlót.

Emily  szexpartner ilko ilko
V.I.P.

Emily csevegése

2023. September 14. 07:15:46
Teljesen megértelek és tényleg rossz irányba megy a világ. Sajnos.

Egy aranyos példa a múltból (több, mint 10 éves). Angliában kisebb településeken (nyilván nem London) igen gyakori volt, saját szememmel láttam, hogy mész az utcán akár kocsival, és sorban a házak előtt kitéve tojás, sonka ez-az mellette az árcédula, senki nem vigyázott rá. És működött. Nekem se jutott eszembe, hogy ne rakjam bele a kikészített kosárkába az árát annak, amit elviszek. Sajnos ez a mostani világ már ilyesmit nem enged meg... Vagy ha esetleg bárhol mégis, akkor van remény!:)

Emily  szexpartner Dreamwalker89 Dreamwalker89
Becsben tartott

Emily csevegése

2023. September 13. 22:24:31
Nem gondoltam volna, hogy ennyire érdekes hozzászólásokat fogok ezen az oldalon olvasni. Meg vagyok lepve, nem kicsit, nagyon! BaluJ nagyon közel jársz a valósághoz, biztos vagyok abban, hogy pontosan ez történt. Viszont, ez a scenario kifejezetten meglepő, személy szerint soha nem vágnék fát olyan személy alatt aki számomra szimpatikus. Jelen esetben a "kirúgatás" mint technika számos esetben a magánéletben is fellelhető - másképp. Nem jó látásmód, ha valaki forrásokat áldoz valamire, azt tudatos tervezés végeredményeképpen teszi, jelen esetből kiindulva ha soha nem áldoztam volna monetáris forrásokat erre, abban az esetben SEM lenne a jelenlegi helyzetem optimálisabb, mert az adott forrást más célok elérésére fordítottam volna (materiális). Úgy vélem, hogy nem lehet feketén fehéren megállapítani azt, mi számít helyes kiadásnak. Ezen a "világon" kívül is vannak olyan kiadások amiket az immateriális csoportba lehetne sorolni (nyaralás). Soha nem merülne fel bennem a kérdés vagy gondolat, hogy a nyaralás egy drága hobbi mi lenne ha soha nem nyaraltam volna sehol, minden csak perspektíva. Aki rendelkezik önismerettel az tudja, hogy mi az a függőség illetve miért alakult ki, ennek megszüntetése önmagában nem megoldás a problémára, mert visszajut a kezdeti negatív alapállapotba (ami elfedésére a függőség mint "bad cooping" mechanizmus hivatott)
Van aki munkába menekül, van aki szexbe, ahogy Dr. Michael Yapko fogalmazna - "Very bad decision"

<<< <  388. oldal >