
Tia szexpartner beszámóló
perfekt alak fergeteges francia legjobb lovaglás barátnő feeling Budapest, XIV. kerületsajt2 szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
A hirdető még nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Elérhető: 5
VTR kommunikáció: 5
Ismerjük egymást már egy ideje, elég volt egy gyors telefonos egyeztetés és már fixáltunk is VTR-enVTR kommunikáció: 5
Megközelítés
Odatalálás: 5
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Zugló lakótelepes része, troli jár a sarkon túl, ház előtt mindig van szabad parkolóhely és ingyenes is.Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Panelház alacsony emelete. Belül minden csili-vili. Méretes franciaágy a tetthely, zuhanyzós fürdőszoba, száraz kilépő, illatos törcsi, legalább 10 féle tusfürdő.Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Külső
Higiénia: 5
Arc: 5
Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Tia egy gazellatestű amazon, mint a képeken, ugyanúgy tudja domborítani popóját. Zöld szemei csillognak, mint a smaragd, mindig mosolyog, ilyenkor gödröcskék jelennek meg arcán.Arc: 5
Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5


Action
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Natúr francia végig: 5
Natúr francia végig, szájba: 5
Csók: 5
Pornós feeling: 2
Érkezéskor puszi-puszi, cipő le és beszélgettünk az első negyedév dolgairól, még politizáltunk is egy kicsit.Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Natúr francia végig: 5
Natúr francia végig, szájba: 5
Csók: 5
Pornós feeling: 2
Gyorsan elillantam tusolni, visszaérkeztemkor ott állt anyaszült meztelenül, nem tudtam betelni látványával, simogattam, ahol értem és érzéki csókokat váltottunk. Lekerültünk az ágyra, dédelgetni kezdtem cicieit, simogattam kecses nyakát, csókoltam, ahol értem. Később átvette a kezdeményezést és olyan Tiásan ( pörgő nyelvvel ) elkezdett kényeztetni. Azt kívántam bárcsak soha ne lenne vége! Olyan lágyan és odaadással cumizott.... és ahogy a nyelve pörgött a makkon... Hú, még most is beleborzongok.
Nem volt itt mélytorok, " csak" egy lágy érzéki szopás. Pici szájában kötöttek ki az utódok.
Kiment öblíteni és mellém bújt, olyan barátnősen, hogy majdnem megfeledkeztem magamról, hogy hol vagyok. Beszélgettünk simiztük egymást, de időnk lassan lejárt, most csak ennyi fért ebbe a kalandba.
Elszámolás
Korrektség: 5
Megérte: 5
ÚŐj pesti átlagot öltözködés közben tettem a kisszekrényre.Megérte: 5
Csokor
sajt2 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Párductestű szépség, hazavinném állandóra szívesen!
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Beszélgetés a beszámolóról
Ideális hosszúságú, informatív beszi, köszi, hogy nem raboltad az időmet.
Szerencsére mások is írnak róla mert ez kicsit kevés de megvédelek mert ha csak egy cumira mentél arról pediglen tisztesen megírtad azt amit érdekesnek találtál.
Egy ilyen vonzó lányról szerintem lehetne többet is írni.
Nagyon rövid, információ szegény beszámolót írtál.
Ez csak a számodra felejthetetlen. Én már el is felejtettem.
összes / hozzászólás írása
Tia összes beszámolója
32 istennő50 felejthetetlen
82 nagyon jó
47 jó
összes beszámoló