
Jázmin szexpartner beszámóló
Budapest, XIII. kerület_zegri szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
A hirdető még nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Megközelítés
Parkolás: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 4
Fürdő: 4
Hely diszkréció: 4
Külső
Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5


Action
Mohon nyalni kezdtem minden tudásommal,ömlött a nedve nem gyöztem nyelni,inni a kéjnedvét imádom. Fejemet a pinájába húzta és élvezkedett.
Nyalas után kicsit lankad voltam igy gyors keményre szopot,hanyat feküdt és jelezte hogy az enyém.
Oda illesztettem a frissen borotvált puncihozz és lassan tövig nyomtam.kb 2 percig csak ebben a pozban voltonk és csokolóztunk,melleit szopkodtam és llyan érzékeny volt,megfeszült a teste és hidba vágta magát. Váltottunk és hátulrol dugtam 10 perc ufán szolt hogy igy meg a melle fájnak,mardt a lovaglópóz a kedvencem.Fél ülő pozicioba voltam igy kényelmesebb volt szopkodni a melleit,közben fenekét markolásztam,olyan csipő technikaja van hogy alig birtam betelni vele,viszont ö is anyira sikoltozott vonaglás közben,aza a kép mikor markolássza melleit,tépi a haját anyira élvezi az eggyüt létet soka nem megy ki a fejemböl nagyon szexi volt. Kivette a farkas és vonaglott rajtam, kevert az ölembe mig be nem durrantam,és akkor becsuszott forró puncijába.vaddul lovagolni kezdett Sexy hajat dobálva majd mikor fejét a párnába nyomta tudtam hogy tetszik neki,igy elkezdtem intenzívebben tolni, hátha kap egy egónövelő pici orgazmust tőlem...imádtam ahogy melle feszültek köztünk,el vesztettük az eszméletünk csak feküdtünk,mikor a pinájába lankadt a farkam,lecsuszott rolam mint egy hulla.15 perc után tisztára szopta a farkam es elmentem zuhanyozni.csodáltam ahogy huzta a tangát és köntösét,nagyon szexi egy Milf és az enyém volt erre a kis időre!
Elszámolás
Sima volt minden, többet is megér a kislány
Csokor
_zegri nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Azt hiszem minden világosan atjon a sztorybol... hajléktalanoknak az ő egy orajaval jótékonykodnék :P
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Beszélgetés a beszámolóról
A fürdőben kinek mi jut eszébe én biztos Jázminnal csinálnék valamit, de lehet mi vagyunk régimódiak. :) Emberünkből süt a kreativizmus. Viccet félretéve az is süt hogy jól érezte magát és most a maga módján adja ki az élményt. Tudom milyen amit most érzett.
Ha már mindenképp hullázni akartál, és úgyis a lankadásodról írtál, mennyivel elegánsabb lett volna úgy fogalmazni, hogy te csusszantál ki úgy belőle. Úriemberesebb is lett volna, meg valósághűbb is.
"lecsuszott rolam mint egy hulla." Enélkül átlagos is lehetett volna, hiszen a fürdőben kakiltál és nem szartál volna, ami sokkal kulturáltabb.
Nem veszem beszólásnak, de a magyar köztudatban már kicsit módosult és kötődik a korhoz, 21,22 éves 1-2 gyerekes anyukákra sose használná senki a milf szót. Olyan 36- tól fölfele milfezhetünk. Amerikai pite dobta be a köztudatba. Nem tudhatjuk Jázmin anyuka már vagy sem. Én őt nem tartom milfnek.
Milf szo nagyon nem a koratol fugg. Ez nagy tevedes. Gyereke van, akkor mar milfecske lehet az illeto. De nyugodj meg, nem eloszor kell leirnom a jelenteset: angol mozaikszo, jelentese szo szerint "anyuka akit dugnek". Igazan nincs mit, nem kell beszolasnak venni ezt, csak a tisztanlatas vegett irtam le.
összes / hozzászólás írása
Jázmin összes beszámolója
8 istennő57 felejthetetlen
80 nagyon jó
180 jó
összes beszámoló