Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - erotika, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nykol szexpartner - 707233414 - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
 
Nykol(38)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Kira szexpartner - 701522401 - erotikus masszázs, Budapest, XIV. kerület
12-20 tud fogadni
Kira(24)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - szex, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap
Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
A természet csodái < 3 AdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: -GinaCica-Tagok listája!Új tag meghívása a témába

A természet csodái < 3 hozzászólásai

Szép helyek,állatok,növények minden jöhet képekben videókban < 3

<<< <  11. oldal >
Hozzászólás írása...

2018. április 19. 17:27:22
Hát jobban szeretem mint a vakondot, épp néztem a reménytelenül felásott kertemet :((( ha vki tudná hogyan tereljem a szomszédhoz ... :)))


2018. április 18. 07:19:21
Ahhh de cuki < 3
Igen azok csak bolhásak :P :)))
4X fogtam már :)
Az egyik nagyon bolhás volt el is ejtettem szegénykét ijedtemben XDDDDDDDD


2018. április 17. 18:03:10
Imádom a süniket, hihetetlen milyen aranyos pofijuk van:)

//eztnezdmeg.com/mosolygo-suni-2/
Mosolygó süni
eztnezdmeg.com


2018. április 16. 22:13:22
:)
//eletmod50.com/4-hasznos-allat-es-rovar-a-kertben/
4 hasznos állat és rovar a kertben | Életmód 50
Rossz döntést hoz az, akinek van kertje és az első kártevő megpillantása után rögtön valamilyen vegyszerhez nyúl. Miért?
eletmod50.com


2018. április 16. 22:10:31
A természet rugalmas, alkalmazkodik amennyire lehet.
Kedvenc példám az amazonasi dzsungel harangozó madara, ami mindenféle hangot tud utánozni.
Újabban a harang helyett a motoros fűrészek és a dózerek dübörgését utánozza, sokakat megtévesztve... :)))


2018. április 16. 20:35:35
Igen ez mind igaz, és szomorú. Kivételek azonban mindig vannak. A lugasépítő madár például a mi szemünk számára is szép, a fajon belül pedig igazi puncimágnes lugast és táncteret épít az udvarláshoz, sok egyszínű, kék műanyag kupak és kanál segítségével. Szerintem ez is a természet csodája.


2018. április 16. 09:54:05
Persze a halak, hüllők és kétéltűek, pl. a békák is veszélyeztetve vannak, sőt a háziállatok is, mert pl. a kecskék szétrágják és megeszik a kemény műanyag hulladékot is, amit persze nem tudnak megemészteni...


2018. április 16. 09:30:56
Nem csak az . Halak is vízben annyi műa van ,hogy csak na .((


2018. április 16. 07:06:24
Olvastam egy cikket régebben, hogy hány madár pusztul el a műanyag hulladéktól... :(


2018. április 15. 11:38:13
Szerintem a szelektív hulladékgyűjtés - minden anomáliája ellenére - fontos része a probléma kezelésének. Ráadásul szexi. :D

//zoozoo.hu/wp-content/uploads/2017/10/bowerbird-756720.jpg


2018. április 15. 10:19:56
Ja, és hogy a témához is kapcsolódjak, az útszéli harcos lányoknak is megvannak a tipikus összetételű szemétkupacai . Öket sem értem, hiszen a prostitúció jelenleg nem ad jogalapot a rendőrségi büntetésre, de a szemetelés igen.

Ha esetleg netalántán véletlenül az olvasók közt akad aki ebben a versenyszámban csapatkapitány, gondolkozzon el.
Elférne az a törlőkendő és a koton diszkréten egy papírtörlőbe göngyölve a kistáskában addíg, amíg az állomáshelyen egy zsákba kerül, amit időnként el lehet vinni egy benzinkút pihenőjében a konténerbe. Nem annyira fúúj gusztustalan az, hogy a leggyorsabb mozdulattal ki kell hajítani rögtön az autó ablakán, hogy azután vigye a szél meg a madarak minden felé.


2018. április 15. 09:56:38
Ez így van sajnos. Viszont állami léptékben sokkal hatékonyabban lehetne nagy kapacitású szelektáló, feldolgozó, újrahasznosító üzemeket működtetni. Ha a beszedett termékdíj szigorúan erre fordítódna, a visszanyert nyersanyagok értékével együtt, az égetése szánt részt csúcstechnológiás berendezésben az égés terméket tisztítás szűrés után kibocsájtva hőenergiát is lehet nyerni, áramot termelni. Akár pénzügyi nullszaldórs is ki lehetne hozni, ami tulajdon képen hatalmas nyereség a környezetet is beleszámolva.
A meglévő hulladék lerakó telepek véleményem szerint lesznek még a jövő nyersanyag bányák, ha a kényszer ebbe az irányba fejleszti a technológiát.

A mostani szemét szállítási díj, arra ösztönöz egyeseket, hogy a szemetet egyszerűen kivigyék az erdőbe, település környékén utak szélére, árokba, ide-oda. Gyakran járok ilyen helyeken, és borzalom ami ott van. Kiszolgált bútorok, nagy mennyiségű ruhanemű, építési-lakásfelújítási hulladék, autó karosszéria elemek, kis és nagy háztartási gépek fémmentes maradéka.

Én nem horgászok, de ha ezt tenném, biztosan a természet közelsége, szépségében gyönyörködés lenne a fő mozgató rugó. Ezzel szemben számomra érthetetlen és elkeserítő látvány, amikor egy horgász helyen ott van hagyva szanaszét minden. Sörös dobozok, italos üvegek, nejlon zacskók, mindenféle szemét, félig bekúszva a vízbe.
Társadalmi szintű szemlélet váltás kellene, de hogyan lehetne megvalósítani?


2018. április 15. 07:20:52
Bocs Karak, ha törvényesen megfizeted a szemeted elszállítását azt akkor is a természetbe viszik.
A hulladék lerakó nem a Holdon van, hanem itt a város határában, ha megtelik, nyitnak újat, a természetből elvett területen.


2018. április 15. 03:39:01
Minden olyan terméknek az árában van környezetvédelmi termékdíj, amiből a végén szemét lesz.
Ezen kívül áfa és egyéb bevételek is származnak az állami költségvetésbe minden darab szemét után, hiszen az valaha egy megvásárolt termék volt. Ezek fejében állami szervezésben , és költségre, mindenféle további díj nélkül kellene a hulladékot elszállítani, szelektálni, újra feldolgozni, ártalmatlanítani.
Persze a szemét importot meg kellene akadályozni. Erre megvannak a technikai feltételek. Aki emellett még mégis a természetbe vinné ki a nem lebomló szemetét, azt irgalmatlanul büntetni.


2018. április 14. 23:24:11
Ebből látszik, hogy a környezetvédelmi propaganda egy nagy humbug, és az is csak üzleti érdeket takar. A szelektív hulladék gyűjtésért fizetni kell, ezen túlmenően a szelektíven gyűjtött hulladékot újra feldolgozzák és eladják jó pénzért. Ami nem üzlet, pl. az üveg gyűjtése, azt nem csinálják, a környezetvédelmi termékdíjat amit az árban megfizetünk meg lenyúlják.
A nájlon zacskó helyett papírzacskó megoldás lenne, de a műanyagos lobbi gazdag és befolyásos, így nem történik semmi, csak gyűlik a szemét... :(


2018. április 14. 20:38:41
Már oda jutottunk,hogy a teremtett ember eljátssza a Teremtőt....... De nem megy neki ! Valóban lassan belefulladunk az egyik ilyen mesterséges(teremtett) anyag egyikébe ,a műanyagba ! Napi hír : focipálya nagyságú, műanyagot kotró hajók gyűjtik össze a már-már összefüggő lebegő szemetet az óceánok felszínéről.........!


2018. április 14. 07:44:23
A tiszavirág és a tiszavirágzás szerintem jól példázza, mi a természet számára az élet értelme.


2018. április 14. 05:46:28
Akváriumon is sokszor elmerengtem.
Van otthon 200 l-es. A tengerhez képest kulcstartó, a kulcstartó hoz képest óceán.
Vajon milyen lehet a halnak ott megszületni( igen szoktak ) felnőni és elpusztulni. Neki ez a kis tér a világmindenség. Szenved-boldog? -ki tudja. Minden esetre látszólag nyugodtan úszkál , alszik, ébred, udvarol, várja a kaját, menekül a nagyobbak elől, megbújik a növények között.
Mi értelme? Van értelme az életének? -ki tudja.
Csak eleven dísz lenne? Giccs? Ne legyen?


2018. április 14. 05:33:30
Felkavaró képsorok minden jó érzésű embernek.

Valahol ez lenne a lényeg. A természet, az élet tisztelete nem szabadna háttérbe szoruljon a gátlástalan haszonszerzéssel szemben. Az állatkás kulcstartó egyértelmű baromság, ilyet nem szabadna engedni forgalomba hozni, hiszen semmi funkciója nincs az állat szenvedésén kívül.
Ugyan akkor nem szabad a másik véglet be sem esni. A természetes anyagok csodásak. Pl. a gyapjút semmi semmi műszálas anyag nem tudja felül múlni. Az ember évezredek óta használja. Nem az a felháborító, hogy lenyírják a bírkáról, hiszen ez önmagában semmi szenvedést nem okoz az állatnak, kb. mint az embernek a hajvágás. Viszont az nem mindegy, hogy közben hogyan bánnak az állatokkal, mennyi törődést, sérülést okoznak ha rosszul szervezve, hozzá nem értő módon teszik.

Pár éve felkavarta a port a libatoll eset is. Hasonló kategória. Nekem kisgyermekként a nagyanyám mutatta meg hogyan csinálja. Először is az állatot minden nehézség nélkül meg tudta fogni, hiszen ő etette, jól bánt vele, nem menekült el tőle. Meg van az az időszak, amikor a liba tavasszal ( mint a legtöbb állat a szőrét ) váltja a tollát. A finom sűrű dús téli pihéket a nyári tollazatra cseréli. Ha néhány nappal előtte történik a toll tépés, az gyakorlatilag nem okoz fájdalmat. Könnyedén kijön, hiszen pár nap múlva már magától is kihullana. Még ma is megvan, és télen használjuk azt a pehelypaplant, amit a nagyitól 30 évvel ezelőtt kaptam, és semmi baja, ugyan olyan meleg és egyben légáteresztő mint azelőtt.

Az angórához nem értek, de gyanítom, hogy azzal is valami hasonló a történet. Nem az a baj, hogy tépik a szőrét ( gondolom ott is szőrváltáskor kellene amikor nem fáj ), hanem az a durva embertelen gépies bánásmód a felháborító ami a videón látható.

Abban is lehet ám átverés, hogy használjunk műanyagot a természetes anyagok helyett, mert közvetve állatkínzók leszünk. Hordjunk csak műszőrmét, műszálas, műanyagot. Lehetőleg dobjuk ki és vásároljunk minden szezonban újat az aktuális divatnak megfelelően. Akkor nem leszünk állatkínzók az igaz. Sőt nem is lesz mit kínozni, mert egyáltalán nem lesznek állatok. Ez elemi gazdasági matek. Előbb utóbb az ember is megfullad a saját maga által termelt , biológiai körforgásba nem illeszkedő anyagok szorításában.


2018. április 14. 00:13:17
Én dózerolnám... az állatok nem játékok és nem díszek...

Hozzászólás írása...
<<< <  11. oldal >