Beszélgetés Jàzmiiin1 - 205817122 jó beszámolójáról, amit capo666 írt
Kérünk vedd figyelembe kommenteléskor az oldal moderálási elveit !
* Amennyiben sértő módon megfogalmazott hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a felkiáltójelre kattintani!
Vénkecske....Igaz csak "sos" programra tudott maradni capo666 ,de nekem jól esett ,hogy így is emlékezetes maradt szàmàra a kapott élmény.
Ha nem részletezed, nincs igazán értelme írnod sem, a képzeletünk szerintem a segítséged nélkül is elég jól működik.
Hány perc lehet egy sos program? Ha csak a vetkőzést ,fürdést, majd ismét fürdést (?),öltözést (tél van !) veszem figyelembe mi marad a franciára .......?
A maximumot próbálta kisajtolni, így csak igyekezete kaphatott jelest !
"Nem részletezem, hogyan csinálta, de annyit elárulok, hogy menyország volt számomra.. a többit a képzeletekre bízom ." Kezdőként egész jó beszi lenne, de az ilyen sejtelmesség nem ide való. Vagy leírod mi történt, vagy nem írsz beszit. Bíztatás képpen adtam az átlagos minősítést.
" Nem részletezem, hogyan csinálta, de annyit elárulok, hogy menyország volt számomra.. a többit a képzeletekre bízom " - Ez nem beszámoló ebben a formában. A sok szmájli helyett inkább betűket kellett volna írni.
Kérünk vedd figyelembe kommenteléskor az oldal moderálási elveit !