Kiemelt Emily szexpartner - 209152243 - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
08:00-tól hívható
Emily(27+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - szexpartner, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - szexpartner, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Kira szexpartner - 701442669 - szexpartner, Budapest, XIV. kerület
 
Kira(20)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Bella szexpartner - 304514369 - erotika, Budapest, XIII. kerület
 
Bella(39+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - sex, Budapest, XIII. kerület
09:00-tól hívható
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

Nina Heels szexpartner Nyerj randit Nina Heels-el:)

Diana - 703616377, felejthetetlen szexpartner beszámoló

Beküldés: kanos6969 2026-02-02-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Diana703616377 Diana szexpartner beszámolója (2026-02-03 23:47:18)
perfekt alak csodás csók legjobb lovaglás barátnő feeling Budapest, V. kerület
kanos6969 szerint valódi képpel hirdet
Diana hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Elérhető: 5
Diánát olyan dél körül hívtam fel és pár csörgés után fel is vette. Késő délutáni időpont után érdeklődtem. Kedves hangjával készségesen tájékoztatott a részletekről és le is fixáltuk találka időpontját.

Megközelítés

Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Odatalálás: 5
Parkolás: 2
Belvárosi helyszín révén elég necces parkolás, de tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető. Utóbbit választottam.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Nagyon rendben lévő, cozy, tiszta, rendezett garzonlakás. Fürdőben többféle tüsfürdő, szájvíz, friss, ropogós törölköző, száraz kilépő vár. Dianának van egy nagyon kedves kis cicája is, aki előjött üdvözölni engem.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
A képek alapján van egy elképzelése az embernek Diana külsejéről, viszont a valóság sokkal jobb. Nagyon finom, simogatni való puha, fehér bőre van. Piros koktélruhában fogadott, ami kiemelte sportos, feszes alakját. Vadító, hosszú, tűzvörös haja van. Vízcsepp alakú, közepés méretű cicik, amik egyszerűen tökéletesek. Fazonra nyírt, kislányos, kényeztetni való punci.
3. Diana 703616377 beszámoló Budapest 126851 szexpartner4. Diana 703616377 beszámoló 2026-02-04 11:32:20 szexpartner 126851

Action

Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
Csók: 5
Profi masszázs: 5
Pornós feeling: 3
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Gyors csevej után, elmentem lemosni az út porát és közben azon gondolkodtam Diana hogyan fogad majd amikor kilépek a fürdőből. Egy igazán elegáns, két részes fehérneműben, oldalra feküdve várt az ágyon. Az ágy fele menet már meg is szabadultam a derekam köré tekert, mások által már sokszor megénekelt hatalmas törölközőtől. Leveheredtem mellé és simogatni kezdtük egymást. Kérdezte mit szeretek. Röviden elmondtam neki, hogy a csók és kölcsönösség kedvencem, igaz itt már nem annyira működött a beszéd központom, mivel minden sejtem Dianára fókuszált. Simogatás közben csókolózni kezdtünk. Először csak egymás ajkaival ismerkedtünk majd egy heves nyelv csata vette kezdetét. Közben egymáshoz simultunk, szórítottuk a másikat majd a kezem elkalandozott mindenfele. Kibontottam a melltartóját és még egy rövid ideig folytatódott ez a fajta ismerkedés. Hírtelen felegyenesedett, letolta a bugyiját és egy költői kérdést intézett hozzám, hogy megfelel-e ha ő kezdi a kényeztetést? Hogy mondhatna erre bármelyik férfi is nemet?! Jeleztem egyetértésemet és egy szempillantás alatt kezelésbe vett. Életem legjobb franciáját kaptam. Nagyon változatos, finom, érzéki, volt. Hol a nyelvével ingerelte a makkomat, hol torokra vett, szinte eltüntetve a falloszomat, hol tempót válogatva különböző mélységekben kényeztetett. A látvány is hyper vadító volt, ahogy egy ilyen csodás teremtés munkálkodott rajtam. Közben egyik kezemmel a csiklóját izgattam. Amikor éreztem, hogy kezd nagyon felingerelni a franciája, kértem, hogy cseréljünk. Fölé hajoltam és heves csókolózásba kezdtünk újfent. Szépen lefele haladva a testén végül elértem a kelyhét. Rendkívül érzékeny a vaginája, így satuba fogta fejem és csak a nyelvem hegyével kényeztethettem őt. Elkezdett zihálni, megemelkedett a csipője és kisvártatva remegve elélvezett. Ezután, szájával újra felkeményített és elkezdődött az aktus. Először missziben lettünk egymáséi, majd kutyusban és végén egy picit meg is lovagolt, de addigra már nagyon elfáradtam. Utána újra szájával kényeztetett, de a fáradtság miatt nehezen tudtam elmenni ezért, megkértem, hogy mellein érjem a gyönyör. Utána tisztogatás, majd egy nagyszerű hátmasszázsban volt részem. Teljesen fellazította a letapadt váll izmaimat. Nagyon rég nem éreztem magam ilyen ruganyosnak. A végén frissítővel kínált. Öltözés közben még beszélgettünk egy jót. Rendkívül intelligens és árnyalt gondolkodása.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
A randi végén az előszoba szekrényre helyeztem el a rózsákat. Egész végig szóba sem került.

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 42 virágszálból álló csokor volt.
(A 2026-02 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Életem egyik legjobb döntése volt Dianával randizni. Hihetetlen érzéki élmény volt. Heves csókok és szórító ölelések közepette váltunk el egymástól. Ha rajtam múlik akkor még biztosan látjuk egymást.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Ván-dor Ván-dor
V.I.P.
Izgalmas történet jól megírva. Diana bemutatása is reális, nagyon elegáns elbűvölő jelenség.


Herr Lee Herr Lee
Mindentudó
kimaxoltad azt, hogy a lényegről maximálisan, a kötelező fejezetekről meg minimálisan írtál, így az arány extrém, de a lényeg megvan.



összes / hozzászólás írása

75 db egy évnél régebbi beszámolója van, de ezek megjelenítését nem kéri - mert az azokban olvasható információk már elavultak.

Diana összes beszámolója

3 istennő
7 felejthetetlen
4 nagyon jó
3 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-02-05 Málnás aktív 2026-02-03 kanos6969 aktív felejthetetlen 2026-01-05 pályáttévesztett aktív istennő 2025-12-22 Öregkatona aktív 2025-12-08 pályáttévesztett aktív felejthetetlen