Bianka - 705755604, istennő szexpartner beszámoló

csodás cicik csodás csók tényleg élvezi végtelenül kedves Budapest, VII. kerület
feketeparduc2 szerint valódi képpel hirdet
Bianka hirdetése
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Bianka reagálása a beszámolóra:
Nagyon szepen koszonom. En is jol ereztem magam! Puszi
Egyeztetés
Az egyeztettetés telefonon történt, amit később VTR-en is megerősítettem. A telefont saját maga kezeli, nagyon kedves hangja volt a telefonban. Leegyeztettük a részleteket, és hétvégére meg is beszéltünk egy találkozót.
Megközelítés
Motorral mentem, és a megadott cím előtt sikerült parkolnom, a GPS pontos volt. A parkolás fizetős, de hétvégén több üres helyet is találni. Busz, metró, villamos, a közelben, nagyon jó a megközelíthetősége, de mégis egy csendesebb kis utcában van.
Helyszín
Régi bérház, közel a Margit körúthoz, a Rákóczi úthoz és a II. János Pál pápa térhez. A lakás igényesen fel van újítva, de senki ne egy luxus lakást képzeljen el. Modern kialakítású és a célnak tökéletesen megfelel. Hangulatos egyszobás lakás, belépve a egy előszoba-konyhás kialakítás fogat, amiből balra nyílik a szoba, egyenesen pedig a fürdő. A szobában van egy kis asztal két székkel, ahova lehet pakolni. A szobában egy kihúzható kanapé-ágy tölti be a teret. Elég jól működött, csak vigyázni kell, hogy ne az illesztéshez kerüljön az ember térde. :) A szobában kellemes zene szólt, Bianka töltötte le, nekem bejön ez a stílus. A fürdőszoba átlagos méretű, van benne egy zuhanyfülke és egy mosdó. 5-6 féle tusfürdő a választék, van szájvíz is, kis műanyag pohárkával. A törölköző puha és frissen mosott.
Külső
Bianka egy magas, hosszú fekete hajú, feszes bőrű, kemény húsú, fiatal lány. Egy őrjítően szexi fekete melltartó-tanga szettben nyitott ajtót. A ruha még inkább kiemelte tökéletes alakját. A gyönyörű cicik majd ki buggyantak a melltartóból, mintha csak szemeztek volna velem. Biankának igazán nőies alakja van, hatalmas természetes cicikkel, karcsú derékkal és formás fenékkel rendelkezik. Az arckitakarás is csak a diszkréció megőrzése végett van, helyes fofija és gyönyörű barna szemei vannak, amivel ha az ember szemébe néz, egyből felkelti a vágyat.
Action
Jó előérzetem volt a randinkkal kapcsolatban a telefonbeszélgetésünkből kiindulva, és bíztam benne, hogy ez a személyes találkozás alkalmával sem fog megváltozni. Amikor ajtót nyitott leesett az állam, Bianka egy irtó csinos, kedves csaj. Fekete melltartó-tanga szettben fogadott, ami nagyon jól állt rajta, gyönyörű fekete hajához pedig passzolt a fekete szett. Kedvesen, mosolygósan, barátságosan fogadott, beinvitált a szobába és megbeszéltük a program részleteit, miközben én le se bírtam venni róla a tekintetem. Majd kaptam egy törölközőt és együtt elmentünk zuhanyozni. A zuhanyzóban megmosdattuk egymást, és közben ráhangolódtunk a közös együttlétre, én leginkább a cicikkel foglalkoztam, miközben ő kezelésbe vette a cerkám.
Visszatértünk a szobába, ameddig Bianka feltett egy kis zenét, addig én az ágyról figyeltem őt ténykedése közben. Gyönyörű lány, nem tudtam róla levenni a tekintetemet. Aztán odajött hozzám, én magamhoz öleltem, és vadul csókolózni kezdtünk. Bianka nagyon jól csókol, igazi szenvedélyes, vad csókcsata bontakozott ki, amitől a férfiasságom is hamar árbocrúd módjára állt. Bianka lejjebb kalandozott, a mellkasomat simogatta, a mellbimbómat csókolta, én pedig a nyakát csókoltam. Aztán az ágy szélére hejezkedett én pedig elé álltam és rábukott a cerkámra. Nem finomkodott, egy határozott mozdulattal megragadta és franciázni kezdett. Bianka francia technikája nagyon változatos, van hogy bekapja és lent tartja, van hogy hosszában csavaró mozdulatokat csinál. Amikor már kellőképpen kijátszotta magát, megkérem, hogy most már csak hosszában csinálja csavaró mozdulatok nélkül minél ütemesebben. Bianka partner volt ebben is, és egy fantasztikus mélytorkos franciát kaptam tőle. Aztán gumit húzott, hanyat döntöttem és missziben becsúsztattam neki, elöször lassan óvatosan, aztán fokozatosan egyre ütemesebben toltam neki, elég szük volt, ezért nem birtam sokáig, hamar elélveztem.
Pihenésképp jót beszélgettünk, nagyon jó beszélgető partner, sok mindenről lehet vele beszélgetni. Beszélgetés közben az is kiderült, hogy egy intelligens előrelátó lány. A második menetet csókolózással kezdtük, majd Bianka hanyatt döntött, mert úgy gondolta rátérhetünk a lényegre. Én azonban nem értem be egy-két csókkal, magamra húztam és úgy csókolóztunk tovább. Miközben a hátamon feküdtem ő négykézláb volt felettem, aztán lejjebb csusszant és elkezdett franciázni, kaptam egy isteni francia felvezetést, majd kipróbáltunk pár pózt. Doggyval kezdtünk, Bianka bepucsított nekem én pedig mögé térdeltem és lassan becsúsztattam neki. Hátulról rámarkoltam a cicikre és közben kerek popsiját csodáltam, amivel folyamatosan izgalomban tartott. Váltottunk, és jött a lovagló póz. Bianka egyből beleült és ütemesen kezdett el lovagolni, látszott rajta, hogy nem játssza meg magát, hanem ő is élvezi a dolgot. Amikor felém hajolt kihasználtam a kínálkozó lehetőséget és finom ajkait csókoltam, vagy a cickókat szopogattam. Aztán kiegyenesedett és úgy folytatta a lovaglást, a méretes cicik farkasszemet néztek velem, gyúrtam, masszíroztam csodás kebleit. A kéjes nyögések egyre hangosabbak lettek, majd megfeszült a teste és elélvezett. Nem váltottunk több pózt, szorosan átöleltem, selymes bőre a bőrömhöz ért, csípője kiemelkedett, ekkor már én diktáltam a tempót, ami egyre csak fokozódott. Nem is bírtam és nem is akartam tovább tartóztatni magam, egy hatalmasat élveztem.
Elszámolás
Teljesen korrekt, annyi amennyit a telefonban mond. Pesti átlag az elején rendeztük.
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 35 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-07 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 28, egy órás randira 40, másfel órás randira 50, két órás randira 75
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Nagyon jól éreztem magam Biankával, jó vele csókolózni, jó vele szeretkezni, és isteni cickói vannak. Inkább olyan barátnős együttlét, nem pedig egy pornós kaland. Kezdőnek azért semmikép nem mondanám a szex terén, bár nem olyan régóta csinálja. Ha jó tanítói lesznek szerintem hamar beletanul, mert ahogy a közmondás is tartja "gyakorlat teszi a mestert". Sok sikert hozzá Bianka!