Kiemelt Tímeád szexpartner - 306031110 - sex, Budapest, VI. kerület
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - masszázs, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
Kiemelt Zsófi szexpartner - 702747132 - erotikus masszázs, escort is
10-24 tud fogadni
Zsófi(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
9-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Kata - 205544391, felejthetetlen szexpartner beszámoló

Kata205544391 nagyblero író
2025-07-17

Kata szexpartner beszámolója (2025-07-18 16:59:31)Kata Szabin van
Budapest, IX. kerület
nagyblero szerint retusált képpel hirdet
Kata hirdetése

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.


A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Mikor láttam kiírva, hogy most hívható tárcsáztam, ő egyből felvette és kedvesen tájékoztatott mindenről.
Miután szimpatikus volt a hangja, meg amit ajánlott egy óra múlva már nála is voltam.

Megközelítés

Autóval mentem, cím pontos nem bonyolult az odajutás, most a délutáni forgalom sem kavart be, parkolóhelyet is pont találtam egy háztömbbel arrébb, fizetős.
BKK 1-es villamos is opció.

Helyszín

Új építésű ház. Lakás tiszta rendezett bár nem lakásvásárlás céljából mentem ezért nem néztem annyira körül.
Szoba nem túl nagy, de a célnak megfelel, hangulatos. Ágyra fürdőre sem volt semmi kifogásom, kádnál volt függöny és kilépő, szájvíz, tusfürdők.
Ruhákat is volt hová pakolni, és vendéglátóm kedvesen még azt is megkérdezte, nem zavar-e a rádió.

Külső

Alacsony csinos lány arcát a képek és a hangja alapján kicsit másnak képzeltem de nem okozott csalódást az arckitakarástól nem kell tartani.
Mellei nem nagyok épp kézbe illőek, van egy pici poci de a popsi és a punci tuti. Piercingek tetkók vannak engem nem zavartak.
3. Kata 205544391 beszámoló Budapest 125249 szexpartner4. Kata 205544391 beszámoló 2025-07-18 23:59:04 szexpartner 125249

Action

Megérkezéesmkor az ajtó mögé bújva fogadott, bevallom nem emlékszem rá mi volt rajta, de ahogy beléptünk a szobába rögtön le is került róla. Felajánlotta hogy velem tart fürdeni, ha nem bánom. Dehogy is bántam. Elötte még vízzel kínált én pedig átadtam neki a csokrot amit letett egy kis asztalra és többet szó sem esett róla. Neki szánt kis ajándékomat persze a kocsiban felejtettem, de megígértem hogy a randi végén leszaladok érte.
Fürdés közben már megkezdtük az ismerkedést simogatásokkal és barátnős csókokkal. Itt találkoztam először bevágott "kígyó" nyelvével amit imádtam. Kérdezte közben hogy mit szeretnék én pedig válaszoltam hogy semmi extrát csak egy átlagos együttlétet, ami aztán szerencsére nem lett átlagos! Ő még annyit kérdezett hogy, de azért lesz kölcsnös francia is, mert azt szereti én pedig megnyugtattam hogy ki nem hagynám.
Fürdésből vissza térve folytattuk a megkezdett ismerkedést de már az ágyon nyaltuk faltuk egymást vadul smárolva. Kata hamar rátalált a lényegre és franciázni kezdett de én sem akartam adósa maradni, 69-be fordítottam és nyalni, ujjazni kezdtem szép, ízletes kis punciját. Hogy ez számára sem maradt közömbös abból éreztem amit a farkammal művelt, mert bár egy popsival az orrom elött nem láttam, de éreztem hogy valami fantasztikus dolog törtnik odalent, hogy egyre kemnyebben szopaja, köpködi a farkamat közben meg nyögdcsel. Minden igyekezetem ellenére célt nem értem nála, de remélem azért kicsit ő is élvezte. Egybként sem bírtam volna már sokáig ezt a remek franciát de ezt ő is érezhette mert mikor elvette tőlem finom punciát én már hipp-hop gumiban is voltam és ő azon nyomban meglovagolt. Hát innen már sajnos nem volt túl hosszú a történet, mert a csodás francia után szűk puncija, forró csókjai, vágtázó lovaglása hamar robbanást idéztek elő nálam és hiába próbáltam kicsit elodázni a dolgot hamrosan hatalmasat élveztem a gumiba. Kata hagyott lenyugodni rámborulva csókolgatva pihegtünk egymáson. Ezután letisztított újra vízzel kínált majd elmentünk együtt zuhanyozni.

Elszámolás

A telefonban mondott és az adatlapon is szereplő méretű csokor a helyszínen sem változott, extrát nem vettem igénybe max. hogy extrán jól éreztem magam :)

Csokor

A randi fél órás volt, és az ajándék 20 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-07 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 20, egy órás randira 30, másfel órás randira 50, két órás randira 60 rózsaszállal illik megérkezni

Összkép

Egy remek nagyon intenzív félórát éltem meg egy kedves odaadó csinos lánnyal aki mindemellet szimpatikus, közvetlen beszélgetőpartner is és figyelmes vendéglátó. Óra nézést siettetst egy pillantra sem éreztem. Az idő rövidsége ellenére egy nagyon tartalmas randi sikeredett.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

vfarkas vfarkas
Törzsvendég
Köszi, hogy megírtad ezt a kis, kompakt beszit! Nekem így tetszik, ahogy van, hozza egy jó randi fesztelen ritmusát.



összes / hozzászólás írása

Kata összes beszámolója

4 felejthetetlen
4 nagyon jó
2 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-07-18 nagyblero aktív felejthetetlen 2025-07-16 Kadarka001 aktív nagyon jó 2025-06-19 rr0310 aktív 2025-05-22 G3Z4 aktív nagyon jó 2025-05-03 Donhuan17 aktív nagyon jó