Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - szex, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Adrienn szexpartner - 305640649 - erotika, Budapest, XI. kerület
7-18 tud fogadni
Adrienn(42+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - erotika, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Tímeád szexpartner - 306031110 - szex, Budapest, VI. kerület
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 SzexGuru bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Vivien - 707389395, jó szexpartner beszámoló

Beküldés: Kadarka001 2025-01-16-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Vivien707389395 Vivien szexpartner beszámolója (2025-01-17 01:02:59)
igéző szemek fergeteges francia legjobb kutyapóz teljesen alkalmazkodó Budapest, IX. kerület
Kadarka001 szerint valódi képpel hirdet
Vivien hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Elérhető: 4
Whats appon beszéltünk, hamar reagált is. Itt és a másik oldalon is láttam a hírdetését. Negbeszétünk egy másnapi időpontott és rendgen is volt minden.

Megközelítés

Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Odatalálás: 5
Parkolás: 4
Bkv újfent, villamos a master utcán végig a lurdy házig és onnan séta az újépítésűek irányába. Parkoló akad elvetve a cím közelében.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Ismerős volt a cím, a lakás és még a szoba is. Voltam itt kétszer, egyik alkalom nagyon jó volt a másik meg egy katasztrófa, reméltem hogy az első lesz. 2 szobás lakás, de most csak egyedül van...vagyis a két állandó lakóval 2 cuki macskával akik sokvízet nem zavarnak, mert lustálkodnak napközben. Fürdő pici, de tiszta és rendezett. Sok tusi a kádnál. Szájvíz us mrgtalálható sok pici piros pohárral használatra készen. A mosó aktívan dolgozik. Szoba tágas nagy franciaágy, tényleg nagy és szemben a falon hosszú tükörrel. Szobainas a sarokban szegényt jól negpakoltam, fal mentén kis szekrénysor. Telóról szól a YouTube.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 4
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 5
Fiatal széparcú lány. Egy bordó vagy piros fehérnrműben fogadott...asszem. jó teste van, de azért szerintem a képek régebbiek. Retus can a képeken, de az csak a tetoválások miatt. Akad egy-két szép darab amit ki is ekemeztünk sz enyéimmel karöltve. Kedves, beszédes lány nekem be jön az ilyen. A kerek, formás fenék lemaradt. Kedves volt, hozott nekem egy nagypohár vízet.
3. Vivien 707389395 beszámoló Budapest 123688 szexpartner4. Vivien 707389395 beszámoló 2025-01-17 08:03:53 szexpartner 123688

Action

Natúr francia (előjátékként): 5
Pornós feeling: 4
Barátnő feeling: 2
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Zuhany után ő még gyorsan leteritette a lepedőt és úgy várt rám. Kérte hogy helyezem magam kényelembe vízszintbe. Kérdezte van valami különösebb elképzelésem. Mondtam hogy a barátnős feeling a közkedvelt nálam. Mondta ő is azt preferálja. Finoman simogattuk egymást fekvő helyzetben közben fel-fel fedeztünk mindig valami újjabb tetkót egymáson. Itt próbáltam kicsit csókra terelni a témát, de inkább ilyen szájra visszapuszit kaptam. Ebból három volt összesen egy az a bucsúkor szóval ebben nem jártam sikerrel annyira. Kitaláltam hogy csak olyan csajokhoz megyek akiknél van csók bármilyen formában, meg kell lenni a darabszámnak a tervgazdálkodás szerint, de eléggé rosszul álok. Itt úgyan volt vissza puszi, de van ahol ez sem jön össze. Ezzel csak azt akarom mondani hogy nem egyszerű feladatot állítottam magam elé: 100 csók mielött jön a gereblye és eligazitja a gazt a síromon. jó nem tudom vagyok egy Liam Hemsworth, de na azért mégis 😅. Visszatérve a légyottra itt lejebb csúszott és egycelég vérprofi natúr franciát kaptam amitől seftiben kemény is lettem és gumit kértem amit fel is rakott. Kérdezte hogy szeretném én visszakérdezve hogy ő hogy szereti. mondtam kutyus és így is fordultunk csak most keresztben az ágyon párhuzamosan a tükörrel mozizás céljából. Hát mit ne mondjak jól megbelesedtem 🤣. Na mindegy így elém pucsítva már be is iktattam a lompost. Elég erősen tolta magát belém én meg ellenlöktem. Markoltam a fenekét csipőjét közben, adta a hangokat ami nagyon vaditó volt és hogy markolja egyre szorosabban az ágyszélét. Hülye tini ébem előjött azóval kb 4 perc alatt ki is végzett. Mondtam bocsi a gyors elmenetel miatt. Mondta gyors? Ez nem volt gyors, van aki berakja és már el is élvez. Rég örültem annak hogy átlagos vagyok. Kis törölgetés, tisztálkodás és mentem zuhanyozni. Itt még beszélgettünk egy jóhangulatut amig felöltöztem. Búcsú a ciláktól puszi, itt ügye sikerült a harmadik szájra csók és irány a vadon.

Elszámolás

Korrektség: 4
Megérte: 4
Az alapoknál maradtunk. Szóba sem került az ajándék annyira hogy a nagy beszélgetésben az ajtóban nekem jutott eszembe hogy nem-e fekejtettem el valamit és akkor adtam át az ajándékot amin jót nevettünk hogy hogy elcsacsogunk.

Csokor

A randi fél órás volt, és az ajándék 20 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-01 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Jó szolgáltató, kedves és közvetlen és vérprofi a franciája. A csók rész kicsit csalódás volt, de elmaradni nem maradt el csak nem erre számítottam. Ezt az egyet leszámítva nagyon jól éreztem magam egy jó kis randi volt.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Perfekt Perfekt
Mindentudó
Egyértelmű hogy ez egy jól megírt forgatókönyv lett.


Implacabile Implacabile
V.I.P.
Kifejezetten zavaró volt a kismillió elütés, elgépelés, helyesírási hiba.



összes / hozzászólás írása

Vivien összes beszámolója

1 felejthetetlen
3 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-01-27 Thomi_boy aktív 2025-01-17 Kadarka001 aktív 2024-05-19 alG aktív 2024-04-07 kolbi19 aktív felejthetetlen