Kiemelt Zsófi szexpartner - 702747132 - masszázs, escort is
10-24 tud fogadni
Zsófi(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Tímeád szexpartner - 306031110 - szex, Budapest, VI. kerület
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.
Kiemelt Kingus szexpartner - 701505386 - sex, Budapest, XI. kerület
 
Kingus(33+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt ÉdesHármas69 szexpartner - 205817122 - erotika, Budapest, XI. kerület
 
ÉdesHármas.(35+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Nykol szexpartner - 707233414 - masszázs, Budapest, XIII. kerület
 
Nykol(38)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - sex, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - masszázs, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Dominika szexpartner - 702726166 - szex, csak escort
19:45-tól hívható
Dominika(30)
Budapest I.ker.
Kiemelt Bella szexpartner - 304514369 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
Bella(39+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Bia szexpartner - 209378327 - szexpartner, escort is
 
Bia(30+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Borostyán - 704092946, jó szexpartner beszámoló


Borostyán szexpartner beszámolója (2024-07-24 17:24:11)Borostyán 704092946
csodás cicik élvezi az ujjazást fáradhatatlanul lelkes teljesen alkalmazkodó Budapest, II. kerület
tamaskaxxx szerint valódi képpel hirdet
Borostyán hirdetése

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.


A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Webmesteri megjegyzés

Masik becenevet töröljed. A név változtatásra nem az új regisztráció a megoldas. Mivel látom, higy csak másik nevet akartál, most kirakom a beszit

Egyeztetés

Elérhető: 5
Személyes üzenetben: 5
VTR kommunikáció: 5
VTR-en lefoglaltam egy időpontot 2 órával későbbra majd fel is hívtam telefonon hogy lefixáljuk . Mondta hogy jóváhagyja és hogy ha szeretnék tudok menni hamarabb és később is negyed órával szóval nagyon rugalmas volt és jól egyeztethető

Megközelítés

Odatalálás: 5
Parkolás: 3
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Pontos volt a cím amit a VTR-be visszaírt. motorral mentem így nem okozott gondot a parkolás ,autóval viszont szinte biztos hogy problémásabb lett volna,szóval érdemesebb előbb érkezni vagy ha jól tudom a bevásárlóközpont alatt van parkolási lehetőség de ebbe nem vagyok biztos. BKK -val Budapest egyik legforgalmasabb csomópontja ,szóval ú mindenhonnan egyszerű és gyors az ideérkezési lehetőség.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Lakás a környéknek megfelelő társasházba, lift nincsen de nem volt probléma. A bejutás is diszkrét mert üvegajtós körfolyosóról az első lakás szóval teljesen diszkrét. Tágas lakása célnak tökéletesen megfelel,sőt otthonos és és jól berendezett. Tiszta illatos száraz törölközőt kaptam tőle ,többféle férfi tusfürdő is volt,tiszta és igényes volt a fürdő,a nagy szoba ahol az ágy volt nekem nagyon tetszett és szerintem jó hangulatú helyszín,minőségi fa bútorok. Az ágy nagy méretü volt.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
A képek valósak. Világosban és élőben sokkal vonzóbb és sexibb. a képek nem adják át az igényes kedves erotikus igényes női kisugárzását. Nekem nagyon tetszett élőben,egy lenge fehér nyárias ruha volt rajta sejtelmesen látszott a fehér tanga amit viselt alatta. izgató nő.
Nagyon szép puncija van.az egyik asztalon high end jó minőségű sminkek (estee lauder) is árulkodtak az igényességéről.
3. Borostyán 704092946 beszámoló Budapest 122141 szexpartner4. Borostyán 704092946 beszámoló 2024-08-28 08:30:24 szexpartner 122141

Action

Barátnő feeling: 4
Hozzállás, kezdeményezőség: 4
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
Ujjazni: 5
Pornós feeling: 3
Zuhanyzás után az ágy mellet kezdtünk közelebbről ismerkedni egymással. Simogattuk egymás én puszilgattam,tudtam hogy nincsen lehetőség csókra pedig nagyon izgató lenne megcsókolni. simogattam a nyakát a cicijeit amik elképesztően jók élőben nagyobbak mint a képeken(mivel magas a hölgy a képek alapján kisebbre számítottam,de nagyon szép formás mellei voltak,amiket jó érzés volt markolni és csókolgatni nyalogatni).
simogattam a punciját is ő pedig a farkamat fogdosta közbe és hagyta magát izgatni. Lefeküdtünk az ágyra majd egymás mellet fekve folytattuk egymás izgatását. egyre nedvesebb lett a puncija majd így finoman lassan az egyik ujjam is becsúsztattam és ujjaztam. Nagyon finom és szép puncija van,nagyon izgató volt ujjazni. Elkezdtem nyalni is a csiklóját miközben ujjaztam majd később 2 ujjal is ujjaztam és nyaltam,a finom és szép punciját, később néha ő izgatta a csiklóját miközbe én 2 ujjal ujjaztam és vertem magamnak, mondta hogy hogyan csináljam hogy jó legyen neki, élvezett volt ujjazni és egyre nedvesebb lett ,szerintem jó érzés volt neki. Kértem hogy ő is kényeztessen szájjal engem,közbe tudtam simogatni a punciját popsiját csodás testét, nagyon finoman csinálta és nagyon jó érzés volt,nagyon finom illata van és erotikus nőies izgató kisugárzása. Gumit bontottam eközben és megkértem hogy forduljon meg hogy hátulról dughassam be a finom puncijába a farkamat. Gyönyörű látvány hátulról,felhelyeztem aaz óvszert aztán hátulról behatoltam,és finoman dugni kezdtünk. nem sokáig bírtam,megkérdeztem hogy a popsijára élvezhetek e amit megengedett,és így élveztem a csodás fenekére. nem sietetett hagyott kiélvezni a pillanatot. letörölgettem kicsit majd elkezdtem szedelőzködni és öltözni miközben magamhoz tértem. Az időt nem tette szóvá de lent láttam hogy eléggé túlcsúsztam a megbeszélten,de nem éreztette hogy sietnem kéne,nagyon kedves volt végig.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Nem kértem extrákat,de amiket az adatlapján vállal azokat valóban engedte . Nagyon kielégítőek azok a lehetőségek . még a zuhanyzás előtt odaadtam a 10 virágszálat,de nem tette szóvá, magamtól jobban szeretem nem megvárni hogy a partnernek kelljen szóvá tennie. fél órás találkozó volt

Csokor

A randi fél órás volt, és az ajándék 10 virágszálból álló csokor volt.
(A 2024-07 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 15, egy órás randira 30, másfel órás randira 35, két órás randira 40 rózsaszállal illik megérkezni

Összkép

Nagyon kedves és figyelmes partner amit szerettem volna és ami izgatott és az adatlapján szerepelt az odaadással engedte,így jó élménnyel jöttem el.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

vivalanocse1 vivalanocse1
V.I.P.
M.Csapda, nem mitől hanem kitől: Lukrèciától. Hetek óta minden nap ki van írva az akciók közt a kedvezmèny. Tehát a megadott rózsainfó a tènyeknek megfelelő. A fèl óra most annyi amit az író megadott.


Majomcsapda Majomcsapda
Vezérhím
Mitől volt az 50% kedvezmény?


vivalanocse1 vivalanocse1
V.I.P.
"VTR-en lefoglaltam egy időpontot 2 órával későbbra..." Adatlapján ez van: "VTR-en nem lehet bejelentkezni,ritkán vagyok fennt az oldalon,és egyéb okok miatt sem." Eszerint vagy te nem olvastad az adatlapját mert vtrezted, vagy ő nem tartja magát ahhoz amit kiírt.


tarka-macska-farka tarka-macska-farka
Mindentudó
Jó írás, nekem tetszett. Köszönöm!


ToldyApor ToldyApor
Friss újonc
A helyszínhez kicsit több tampont "Budapest egyik legforgalmasabb csomópontja" melyik az? Számodra mitől ""izgató nő""? Arca, alakja? Mi az, ami megfogott? Szerencsére ezekrő több adalék van az akcióba. Köszönet az izgalmasan és alaposan megírt félórás akcióért. Jó ajánlás Lukréciáról.



összes / hozzászólás írása

Borostyán összes beszámolója

1 istennő
1 felejthetetlen
1 nagyon jó
9 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2024-09-23 der aktív 2024-07-24 tamaskaxxx aktív 2024-02-13 félórás_vendég aktív 2022-08-15 erzekikaland aktív nagyon jó 2022-07-27 pater aktív felejthetetlen