Courtney13 - 304911640, felejthetetlen szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Courtney13304911640
Budapest, XIII. kerületWhismaster szerint valódi képpel hirdet
Courtney13 hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Párszor már beszéltünk , most végre mindkettőnknek megfelelő időpontot találtunk .
Megközelítés
A marinaparton fogad , autóval mentem a megadott címre . Parkolás könnyű .
Helyszín
A lakásba belépve egy kicsi előszoba fogad , amiből nyílnak a mellékhelységek és az amerikai konyhás nappali . A nappaliból lehet bejutni a dolgozó részbe . Az egész lakás tetszetős és hangulatos . Minden tiszta és rendes . Fürdőben sok tusfürdő , szájvíz. Hálóban nagy ágy.
Külső
Pici földre szállt tünemény , gyönyörű szemek tüneményes arc. Hatalmas cicik . és nagyon formás popsi.

Action
Egy igazi mosolygós tünemény nyitotta ki az ajtót , mint a cukormáz a napon úgy olvadtam el tőle. Jól bele is feledkeztünk a beszélgetésbe .Ellenben a tusolást villámgyorsan bonyolítottam . Majd kényelembe helyeztem magamat az ágyon kérésére . Követett az ágyra egy szempillantás alatt . A következő pillanatban már dobálta is le a melltarót és a bugyit. Tágra nyílt pupillákkal csodáltam , a csodás , hatalmas ikreket. A gyerekkori reflexek hatására azonnal a számba parancsoltam az egyiket. Bár két szám lett volna! Nyaltam , faltam , szopogattam a csoda labdát és az egyre keményedő mellbimbóját! A koncentrációmat elvonta egy isteni érzés ,ahogy a kezével a kőkemény farkamat fejte. Majd hopsz és már a szájacskájával és a torkával kényeztetett. Nálam elnyerte a mélytorok Oszkár díjját .Érezte , hogy mikor kell lassítani. Többször voltam a határán , hogy megsorozzam a torkát .Fantasztikus , hogy a szopás mekkora repertoárjával rendelkezik . Tutti , hogy imádja , máshogy ez lehetetlen lenne ! Végtelen élvezetet nyújtott . Már szó szerint vergődtem a gyönyörtől az ágyon .Megérezte , hogy már nem sok van hátra , hatalmasat szívott a farkamon és a torkára véve robbantam ! Rossz döntés volt , hogy csak fél órára mentem . Biztos , hogy a következő tali jóval hosszabb lesz.
Elszámolás
Annyi volt amennyit mondott , érkezéskor kis borítékba tettem a pultra .
Csokor
A randi fél órás volt, és az ajándék 35 virágszálból álló csokor volt.
(A 2024-07 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Ebből az élményből minden megmarad hátralévő életemben az biztos , fantasztikus amit művel .
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Ha valaki isteni nő, azaz aistennő, az fél órában is az. Ezt érzékeltetted. Kösz a megosztást.
összes / hozzászólás írása
Courtney13 összes beszámolója
3 felejthetetlen3 nagyon jó
6 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2024-12-12 Royal_Enfield aktív jó 2024-12-10 Royal_Enfield aktív jó 2024-11-26 BudapestRomance aktív jó 2024-07-17 Mcennedy aktív felejthetetlen 2024-07-03 Whismaster aktív felejthetetlen
