Kiemelt Lili szexpartner - 206222279 - sex, Budapest, XIII. kerület
9-21 tud fogadni
Lili(20+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Bella szexpartner - 304514369 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
 
Bella(39+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - erotika, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - sex, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

Melina - szex Nyerj randit Melinával :)

NaraVIP - 706070832, jó szexpartner beszámoló

Beküldés: iSteve 2020-10-09-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


NaraVIP706070832 NaraVIP szexpartner beszámolója (2020-10-22 06:46:24)Budapest, XIV. kerület
iSteve szerint valódi képpel hirdet
NaraVIP hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Elérhető: 3
Évekkel ezelőtt még más művésznéven került a bakancslistás kedvenceim közé, de valahogy nem jött össze az ismerkedés. Ez elmúlt 2-3 hónapban többször is szerettem volna bejutni hozzá, de a hívások nem ertek célba és sms-re se jött válasz.. később megtudtam, hogy költözés okán döcögősebb volt az ügymenet. Akkor tájt csak a masik oldalon volt aktívabb. Egyik próbálkozásom után egyszer csak visszacsörrentett, kedvesen elbeszélgettünk és onnantól simán ment. Másnapra kértem és kaptam időpontot. Tárgynap reggelén megerősítő sms, ahogy kérte vendéglátóm.

Megközelítés

Odatalálás: 5
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
9. Ker rehabilitált része, egyirányú utcák sokasága. Munkanap közben simán volt közterületen fizetős hely közel az ingatlanhoz is, nekem kapóra jött mert épp kocsival voltam. A területet határoló nagyobb utakon és alatta is közlekedik bkk. Cím egyértelmű, gps ismeri.

Helyszín

Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
vendéglátóm búvóhelye kellemes, letisztult, rendezett és nyugodt közeg, ahol minden a vendég kényelmét szolgálja. Mindennek meg van a helye és makulátlan a tisztaság! NA KÉREM, UGYE HOGY LEHET ÍGY IS! Példás gondoskodás, kivételes figyelem nyilvánul meg a higiénia területén. Szerinten nyugodtan lehetne ETALON ahogy tündéri vendéglátóm a saját maga és partnerei egészségét óvja. A tetthely egy kényelmes franciaágy amit teljesen beterít a tiszta fehér lepedő, ami minden vendegnek frissen felhúzva jár. Sajnos ilyennel már rég találkoztam, pedig szerintem alap kellene legyen ha már "lepedőt összegyűrni" érkezik a gavallér. Csak a rend kedvéjért a törölköző és a kilépő is friss és makulatlan. Amivel korábban még nem találkoztam máshol az, hogy, papucs is be van készítve a fürdőbe.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
A képek nem csalnak az ajtóban 160 cm-nyi CSODA fogadott: fantasztikus alak, tökéletes test, hol domború hol homorú, minden ott és annyira ahol és ahogy az én ízlesem szerint kell. Arca akár egy 18 éves 30-as. Termeszetre: Tüneményes, kedves, visszafogott, barátságos, finom, érzékeny, érdeklődő, udvarias, előzékeny, figyelmes, érzéki, csábító.. sorolhatnám, engem teljesen elbűvölt. Fantasztikusak a cicik mind formára vagy keménységre, de termeszetesnek is hat tapintasra, szóval párját , illetve párjukat ritkítják. Akárhonnan és bárhogy. Ahogy a Popsi is! egy egesz délutános kaland amivel szinte képtelenség betelni.
3. NaraVIP 706070832 beszámoló Budapest 107459 szexpartner4. NaraVIP 706070832 beszámoló 2020-10-22 06:46:24 szexpartner 107459

Action

Csók: 5
Pornós feeling: 1
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
A telefonbezsélgetesünk után már tudtam hogy különleges randevúnak nézek elébe. Ahogy megpillantottam rögtön elvarázsolt. Csak úgy vonzotta a szeme a tekintetemet. Igazabol par nap elteltével sem emlékszem hogy zajlott a bemutatkozás, asszem kézfogás es puszi. Szerencsére itt sem volt kérdes az antre után, hogy maradhatok és hogy maradok-e. Szobába vezetett alkalmi partnernőm és folytatódott az ismerkedés. Pandemiás kézfertőtlenítési protokoll után én is bátran folytattam a közeledést immáron nem cyak verbálisan hanem Testileg is. Érzéki és izgató érintesek simogatások és csókok hoztak közelebb egymáshoz minket, de egy kis idő múlva elmentem fürödni, hogy a már az se legyen akadálya randink beteljesülésének.
Visszatérve a fürdőből folytattuk ahol abba hagytuk egymás kényeztetését. Natur és kölcsönös franciával, finom csókokkal és megannyi simaogatással vagy csak épp érintéssel füszerezett igazi érzéki barátnős-barátos hosszú előjátékban volt részünk.
Majd gumit húztunk és lovagcskáni kezdett rajtam Nara. Az együttletünk továbbra is lassabb tempójú szeretkezés volt inkább ami az érzékek kifeszítése felé haladt. Azt tudtam hogy csak olyan pózban szeretnek vele lenni amiben látom arcát, tudunk csókolózni és tudok foglalkozni a csodás cicikkel és azokkal a fantasztikusan szép és törődésre hálás bimbókkal. Misszibe fordultunk és így lett végem. Második felvonas előtt beszélgettünk, nagyok kedves nyitott és őszinte nő benyomást keltett bennem. Masodik felvonasban Nara kenyeztetett inkabb franciasan. Ténylegesen kényeztetés történt az ajkaival a farkamon. Nem szopás, hanem igazi kényeztetés. Fantasztikus amit Nara tud és ad! Nem vitás mind igazat szoltatok előttem. Tündéri ez a nő még akkor is amikor finoman felhívja a figyelmemet a határokat feszegeti tévedt elkalandozó kezeimre.
Szuper randink volt ami jelentősen túllépte a tervezett egy órat. De semmi nyoma nem volt siettetésnek, sőtt inkább ráérős volt.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Ami az adatlapon van azt mindent maradéktalanul es világszínvonalon kapja a vendég. Korrekt és még annál is több. A tiszteletdíj annyi ami a telefonban is elhangzik, nincsenek rejtett költségek.

Csokor

iSteve nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándékba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Nara csodás nő, ritka kincs, fantasztikusan jó szerető, és példásan pedáns házigazda. Szívesen fogok visszatérni hozzá. Ha csak fele annyira tudnék úgy nyalni ahogy ő szop, akkor feszt kergetnének a kielégítetlen nők. :)


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Berthier Berthier
V.I.P.
Többször is kisbetűvel írni a hölgy nevét tiszteletlenségre és figyelmetlenségre vall. Pedig jól índult az írásod



összes / hozzászólás írása

NaraVip összes beszámolója

1 istennő
7 felejthetetlen
8 nagyon jó
8 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2020-10-22 iSteve aktív 2020-08-18 Unloco1 aktív 2019-07-15 Unloco1 aktív 2019-01-02 mario320 aktív 2018-05-18 Csakgyengéden aktív nagyon jó