Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - szex, Budapest, XIII. kerület
10:00-tól hívható
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Tímea szexpartner - 304017593 - erotika, Budapest, XI. kerület
10:00-tól hívható
Tímea(21+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - szexpartner, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
Kiemelt Selby szexpartner - 702783067 - erotikus masszázs, Budapest, II. kerület
8-20 tud fogadni
Selby(40+)
Budapest II.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - szexpartner, Budapest, III. kerület
12:30-tól hívható
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Tímeád szexpartner - 306031110 - szex, Budapest, VI. kerület
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 SzexGuru bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Mia - 205445992, jó szexpartner beszámoló

Beküldés: konzul 2019-12-30-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Mia205445992 Mia szexpartner beszámolója (2020-01-02 16:56:45)Budapest, IX. kerület
konzul szerint retusált képpel hirdet
Mia hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Mia reagálása a beszámolóra:
Kedves Konzul :)

A beszidet köszönöm viszont kijavítanálak kizárólag az arcom van takarva illetve a tetoválásaim vannak retusálva semmi más...tehát nem kellett volna profi fotós ill nem is látszik a munkája....de ízlések és pofonok...mindenesetre ez az észrevételed érdekes....

Puszi Mia

Egyeztetés

Elérhető: 4
Barátnőjével tudtam beszélni, azonnal felvette és egy nappal későbbre a kért időpontra tudott is fogadni.

Megközelítés

Odatalálás: 3
Parkolás: 3
Egyértelmű a cím: 5
Ismert helyszín, Corvin sétány. A plázában lehet parkolni. Én év vége révén és a délelőtti időpont miatt könnyen találtam parkolót.

Helyszín

Randi helyszíne: 4
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 3
Egy impozáns társasház, tehát a helyszínre nem lehet panasz. Többen vannak a lakásban de ez nem zavaró. Fürdő teljesen korrekt, szájvíz, kispoharak, oridzsi fogkefék, tusfürdő hegyek, száraz kilépő, tiszta törülköző. A szobában nagy ágy, tükör, tiszta lepedő, tehát a célnak tökéletesen megfelel.

Külső

Tetszett: 4
Adatok valóságtartalma: 4
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 4
Mia képein látszik, hogy profi fotós munka, megfelelő utómunkával. Ezért a valóságban sokkal életszerűbb a hölgy. Arckitakarástól sem kell tartani, kedves és a "szeretem amit csinálok" arc. A testén vannak tetkók de nem zavaró a cickók pedig szép kerek és kemény alkotások. Szerintem Mia az eredeti (vélhetően kisebb) cickóival is nagyon szexi csaj lehetett.
Fekete egyben ruciban fogadott, amit Ő maga hámozott le magáról, mondván trükkös darab. Vékony formás test, impozáns és markáns punci, kerek popsi és ehhez egy kedves hozzáállás. Látszik rajta, hogy a szex sok változatát élvezi.
3. Mia 205445992 beszámoló Budapest 104190 szexpartner4. Mia 205445992 beszámoló 2020-01-02 16:56:45 szexpartner 104190

Action

Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 4
Natúr francia (előjátékként): 4
Aktus: 4
Csók: 4
Ujjazni: 4
Pornós feeling: 4
Barátnő feeling: 4
Bár ez a rész a legizgalmasabb és egyben a legszubjektívebb is de én ezt mégsem szeretem velősen részletezni. Inkább az összhatást értékelem és nézem a beszámolók ezen részénél. Az anyagiak rendezése és a tisztálkodás után, azonnal a tettek mezejére léptem. Kis simogatás és csókolózás után felfedeztem a testét és a markáns vonalakkal megáldott kéjbarlangot vettem célba. Miának telt csiklója és karakteres puncija van, olyan "dugj meg jól" típusú. Legalább is belőlem ezt az érzést váltotta ki.
Kis nyalakodás után, melyből a formás cickókra és a hegykén meredező bimbokra is jutott, kértem egy gumit amit Mia szépen felpaszintott rám és papás mamásban ölelkeztem a kisasszonnyal. Pont ehhez volt kedvem és egy kellemes, finom szeretkezéshez.Az action után egy kis pihenés és beszélgetés, pasikról, lányokról, munkáról stb. majd kértem egy franciás felvezetést a második menethez, melyet Mia nagyon kellemesen és finoman végzett. Majd kértem csücsenyjen rám és lovagoljon meg. Nem mondhatnám, hogy szilaj bika kedvemben voltam de nagyon kellemes és finom kis dugás lett a dologból. Miután másodszor is elélvezhettem a vendéglátóm jóvoltából, újbóli tisztálodás után elbúcsúztunk egymástól. Én vele zártam ezt az eseményekben gazdag évet és nem bántam meg.

Elszámolás

Korrekt, pesti átlag.

Csokor

konzul nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Nekem tetszett Mia. Egy kedves és kellemes lány, bármikor szívesen meglátogatnám. Az a típus akivel szívesen tölt időt az ember, pláne ha szex is van a dologban :).


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

kutato1001 kutato1001
Beszámolókkal seftelő cserépedény
Ettől a rövid, de velős, reagtól lett igazán kerek a Miáról írt értékelésed!
Ennek a kedves, cserfes, intelliges, profi lánynak nem véletlenül van már ennyi rajongója!!!


Suomi Suomi
Mindentudó
Milyen az a kétszer is "markánsnak" jellemzett punci?


guilt guilt
Veterán
A külső leírásánál azt sugallod virágnyelven, mintha a képek nem felelnének meg a valóságnak. Pedig csak a különös ismertetőjegyek vannak kitakarva. Hogy kinek mi a szép az szubjektív, de azt állítani, hogy a képek túlzóak az félrevezető és nem fair. Ráadásul van pár amatőr képe is.


nem_foglalt_becenev nem_foglalt_becenev
Törzsvendég
Olyan semmilyen lett ez a beszi. Mia többet érdemelne, csodás lány.


bronx bronx
Törzsvendég
Örülök h írtad ezt a beszit. Szemeztem korábban a hölggyel, most kicsit elbizonytalanítottal.



összes / hozzászólás írása

Mia összes beszámolója

Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2023-06-05 AlexDP aktív felejthetetlen 2023-04-27 hy aktív istennő 2023-04-13 Malackaxl aktív 2023-03-17 Miszter01 aktív felejthetetlen 2023-02-27 moshedayan aktív nagyon jó