beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Mia - 209938784 beszámolójáról, amit konzul írt

A hirdető beállítása szerint csak prémium vendég szólhat hozzá.

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


kutato1001
kutato1001
Beszámolókkal seftelő cserépedény

2020-01-07 06:28:09
Ettől a rövid, de velős, reagtól lett igazán kerek a Miáról írt értékelésed!
Ennek a kedves, cserfes, intelliges, profi lánynak nem véletlenül van már ennyi rajongója!!!


Suomi
Suomi
Mindentudó

2020-01-06 18:07:24
Milyen az a kétszer is "markánsnak" jellemzett punci?


guilt
guilt
Veterán

2020-01-03 17:56:31
A külső leírásánál azt sugallod virágnyelven, mintha a képek nem felelnének meg a valóságnak. Pedig csak a különös ismertetőjegyek vannak kitakarva. Hogy kinek mi a szép az szubjektív, de azt állítani, hogy a képek túlzóak az félrevezető és nem fair. Ráadásul van pár amatőr képe is.


nem_foglalt_becenev
nem_foglalt_becenev
Törzsvendég

2020-01-03 13:29:02
Olyan semmilyen lett ez a beszi. Mia többet érdemelne, csodás lány.


bronx
bronx
Törzsvendég

2020-01-03 09:13:58
Örülök h írtad ezt a beszit. Szemeztem korábban a hölggyel, most kicsit elbizonytalanítottal.


Felhőtlenphil
Felhőtlenphil
Becsben tartott

2020-01-03 07:24:35
Vártam, hogy majd az összképben lesz leírva a találkozó esszenciája. A várakozásom hiábavaló volt.

  1. oldal 
💬
BesziRobot