Kiemelt anita08 szexpartner - 205197772 - erotika, escort is
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Kendra szexpartner - 306248527 - szex, escort is
9-24 tud fogadni
Kendra(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Dominika szexpartner - 209893211 - erotika, escort is
8-19 tud fogadni
Dominika(30)
Budapest IX.ker.
Kiemelt Nóri szexpartner - 707423267 - erotika, Budapest, XIII. kerület
9-23 tud fogadni
Nóri(18+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - erotikus masszázs, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
Kiemelt Tímeád szexpartner - 306031110 - sex, Budapest, VI. kerület
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.
Kiemelt Nykol szexpartner - 707233414 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
11-19 tud fogadni
Nykol(38)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - sex, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Zoé szexpartner - 205640413 - erotika, escort is
 
Zoé(20+)
Budapest XIII.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Petra - 706736432 felejthetetlen szexpartner beszámoló, Aczél írótól (2025-02-17)

Petra szexpartner beszámolója (2025-02-18 12:35:16)Budapest, XI. kerület
Aczél szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

A hirdető még nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Elolvastam a beszámolóit , és felkeltette az érdeklődésem . Hamar sikerült elérnem , már a telefonban magával ragadó volt . Könnyen egyeztettünk .

Megközelítés

Autóval érkeztem hozzá , parkolás könnyű volt . Ahogy láttam a tömegközlekedéssel sincs gond.

Helyszín

Lakás pedánsan tiszta , friss illat és rend fogadott. Tökéletes hely egy kellemes randihoz. Szobában kényelmes ágy , fürdőben számtalan tusfürdő és szájvíz.

Külső

A képei nagyon jól visszaadják milyenségét. Amit nem az a bája és a humora. Kedves ,cserfes , értelmes lány. A pofikája nagyon szép ,kiemelendő a szeme és az érzéki ajkai. Alakja nekem bejött , szép telt keblek ,borotvált , tükörsima punci és isteni markolni való lökhárító.
3. Petra +36706736432 beszámoló Budapest 123959 szexpartner4. Petra +36706736432 beszámoló 2025-02-19 10:52:58 szexpartner 123959

Action

Rövid ismerkedést követően, a nálam szokásos koreográfia szerint egymással szemben térdeltünk az ágyon, én kézcsókot adtam Neki, majd felfedeztük egymás testét. Apró csókokkal halmoztam el a melleit, a pociját, majd a háta alá nyúlva, óvatosan hanyattfekvésbe kísértem. Végigcsókoltam a testét, majd váltakozó intenzitással, hol lassabban, hol gyorsabban pergetve hosszasan nyaltam a kis csupi punciját. Közben az egyik tenyerem a pocijára helyeztem, hogy biztonságos melegséget adjon Neki, Ő szorosan rámarkolt a kezemre. Váltakozva hol az egyik, majd a másik lábát, majd mindkettőt a vállamra tette, így jobban hozzáfértem a puncijához. Kitartásom meghozta eredményét, apró rángásokkal Petra elhajózott. Hagytam lenyugodni, majd kérésemre nyaltam a kis popsiját is, Ö közben hason feküdt. Majd 69-be jött és natúr franciával keményre állított. Az a natúr francia valami mennyei nála,ügyes a kiscsaj. Gumi fel és kiváló technikával meglovagolt, közben húzósan twerkelt a kis popsijával. Jó szűk puncija van, szinte megfejte a farkam. Majd misszibe mentünk, a nyakamba kulcsolta a lábait és közben mélyen a szemembe nézett. Ezt követően doggy-ba mentünk, az a popsi örökre és mélyen a retinámba égett. De nem így lett végem, hanem ismét 69-be jött, felegyesedve a popsijával ült a számon, hol csípőre tette a kezét, hol széthúzta a popsiját. Én közben kézzel végeztem ki magam, azt a látványt nem lehetett sokáig alulról bírni... A végén megmasszíroztam Petrát, ez az elmondása szerint éppen jókor jött Neki, közben beszélgettünk egymásról és az élet dolgairól. Ő nem nézte az órát, a telóját is már az együttlét kezdetén lehalkította. Nem éltem vissza a vendégszeretetével, az időm leteltével öltöztem, majd elbúcsúztunk egymástól.

Elszámolás

Végig olvasva adatlapját, tudtam , mire számítsak .Minden úgy volt ,ahogy megvan írva.

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 35 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-02 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Petra egy életvidám, extrovertált, kifelé forduló lány, jól kezeli a korkülönbségből adódó kezdeti feszkót a vendégében. Cserfes, érdeklődő, az együttlét minden szakaszában a vendége kívánságát fürkészi. Tartja a szemkontaktust, sokat nevetgél. Én végig úgy éreztem magam, mintha egy időutazást tettem volna a fiatal koromba a barátnőmhöz, szerintem ez mindent elmond Róla. Már első találkozáskor is úgy érzi magát az ember vele, mintha ezer éve ismerné. Egy órát voltam Vele.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? Szavazz! Ettől függ, hogy az író mennyi prémium napot és pontot kap a beküldött beszámolóért.
Jól megírt: 47, átlagos: 7, lehetne jobban megírva: 0.
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Nyuszkó007
Megbízható
Meghoztad az étvágyat Petrához. Egészségedre!


összes / hozzászólás írása

Petra összes beszámolója

3 istennő
6 felejthetetlen
3 nagyon jó
10 jó
összes beszámoló