Az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli.
Amennyiben nem múltál el 18 éves, kérlek hagyd el az oldalt.
Elmúltam 18, belépek
Még nem múltam el 18, kilépek A belépéssel egyidejűleg kijelented, hogy az adott országodban felnőttkorúnak számítasz.
A belépéssel egyidejűleg elfogadod az adatkezelésünket, amit részletesen az
Adatkezelés gomb alatt találsz.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot.
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Tudsz más névről / telefonszámről amin hirdet(ett) vagy van beszámolója? Jelezd felénk , hogy összeköthessük! Ha hasznos infót küldesz be, 1-3 premium vendég napot írunk fel !
Kérünk írde be ide az általad ismert, itt jelenleg nem szereplő telefonszámát és/vagy művésznevét
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Elérhető: 5
Aznap kereste, láttam, hogy újra aktív, kB. 1 éve jártam nála.
Megközelítés
Odatalálás: 5 Parkolás: 5 Tömegközlekedés: 5 Egyértelmű a cím: 5
A helyszín kicsit ismeretlen volt. BKV jó ellátott a Váci úttól nem messze, egy csendes környéken található meg Lilli. Nem csak itt dolgozik a XIII. kerületben, elmondása alapján. Parkolás is tökéletes.
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5 Fürdő: 5 Hely diszkréció: 5 Randi helyszíne: 5
A lakásban egyedül rendel, tágas tiszta, jó felszerelt. Egy teljesen új építésű lakástömb. Fürdőszoba kitűnő, tükör a falon. Ezt biztos lehetne vmire felhasználói.
Randi helyszíne, ágy nekem 10es.
Külső
Tetszett: 4 Adatok valóságtartalma: 5 Amiben fogadott: 5 Higiénia: 5 Arc: 5
Semmi meglepetés engem nem ért. Hasonló, csak újabb felszerelés én fogadott. Hosszú lábak, formás popsi, hosszú, festett haj. Punci lehetett volna borotválni.
Érkezésemkor üdvözöltük egymást, majd gyors alvázmosás, mivel tuslva érkeztem, de mégis kijár. Ágyra heveredtünk, cicik ekkor már kivillantak, puszi rájuk. Lilli cici fáj, szereti, ha nyalogatják az ikreket. Közben Ő punciával játszik. Szeretem kóstolgatni nuniját, elvészni a szárnyai között. Kezelésbe vett engem, először csak nyalogatta farkamat, majd be is kapta a fütyköst. Hamarosan kértem nyalogassa a zacsimat is, majd 69 fordulva, Én felül, kértem nyalja ki a fenekemet. Fantasztikus ahogy hol a zacsimat, hol az anuszomat nyalja Lilli, közbe csókolgatom lent délen. Ujjam bent, az ekkor már nedves barlangban, közben a ciciket csókolgattam. Élvezte a ténykedésemet, mert nyögések és punci összehúzások jelezték itt a vmi történt. Kérte dugjam meg, gumi fel, majd előlről döngettem meg, hatalmasat élvezve a gumiba.
Ezt után ki dumcsi, mit történt vele az eltelt időszakban. Kérdezte, nem emlékszik, hogy egyszer vagy kétszer megy. Mivel siettem is kicsit, és ilyenkor úgy érzem nem menne, ezért 1/2órában maradtunk. Gyors tusi, öltözés, majd búcsú.
Elszámolás
Korrektség: 4 Megérte: 5
Az árai egy kicsit emelkedtek, de mi nem emelkedik most, sajnos a lányokat is eléri az infláció.
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt. (A 2022-02 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.) A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Régi ismerős, új helyen. Korrekt, kedves, szereti amit csinál. Egy negatívum, hogy a punciját borotválhatná többet.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS! Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :) A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
Tozo1 V.I.P.Lilike egyénisége, különcsége tettenérhető a beszidben, amitől még élethűbb lett.
vénkecske52 V.I.P.Hát hamar lerendezted....Ne haragudj olyan 'bűffé' hangulatú volt a fél(egy?) óra. Ez elsősorban az érthetőség róvására ment.
TiborX Becsben tartottAzt is írod, hogy 1 órás volt, meg azt is hogy fél órás volt a randi...
JürgenRegenkurt VeteránÉrtékrendileg rendben van a beszámoló, de vagy elkapkodott vagy olyan nyesett az írásmódod manókirály. Az hogy vannak benne zavaros részek betudom a gyürük úrából marad káosznak :D