
Mézi erotikus masszázs beszámóló
Budapest, XIII. kerületcarlfred szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Mézi reagálása a beszámolóra:
Kedves harryp!!
Nagyon köszönöm soraidat, remelem még találkozunk, én is jól éreztem magam veled!!
Csók
N
Egyeztetés
Elérhető: 5
Személyes üzenetben: 5
Mivel nem optimális időben kezdtem hozzá a találkozónk megszervezéséhez, így az adatlapon keresztül küldtem el Neki az első üzenetemet. Erre nagyon gyors és pozitív visszajelzés érkezett, és lévén még három nap volt a várva-várt találkozónkig, valamint mivel még nem csináltam ilyet: az egyezséget megerősítettük a VTR-ben is. Ezt követően csak a randevú reggelén hívtam fel először és hallottam meg csilingelő hangját (de a VTR miatt ezt a reggeli hívást már nem is várta...). A megbeszélt időpontban ott voltam a címen, a telefont - mint reggel - azonnal felvette és már kaptam is a bejutáshoz szükséges információkat.
Megközelítés
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Aztán ellenkezést nem tűrve a kezembe nyomott egy nagyon kellemes illatú törölközőt és már sürgetett is hogy mielőbb a fürdőbe kísérhessen.
Én ekkor adtam át az ajándékba vitt édességet (persze a rózsacsokorral együtt), amit letett a székre, de ez nem is volt már téma ezután.
A fürdőbe lépve tovább erősödött a tisztaság és higiénia megnyugtató érzete. Egy gyors tusolás a kádban (a tusolók választéka lenyűgöző, talán a kád kialakításának is köszönhető, de ilyen választékot még nem láttam), majd szájvíz (szintén hatalmas választékban), és gyors törölközés után vissza a szobába.
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5


Action
Profi masszázs: 5
Pornós feeling: 1
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Natúr francia végig: 5
Aktus: 5
Csók: 5
Mivel nem siettünk, ezért kimentem én is - ismét tiszta törölközőt kapva - az olajtól megszabadulni, de két perc múlva már hozzám simult érzéki, bájos, tiszta testével.
Közben sok mindenről beszélgettünk - lényegre törő, szókimondó stílusa egy külön élmény, de ugye nem ezt hallani találkoztunk - de nemsokára ismét átvette a kezdeményező szerepet.
Hasra fordított és kaptam egy csodás relaxálós hátmasszázst, majd én masszíroztam meg Őt, először a hátát, de - érezve hogy eléggé összecsapom ezt a munkámat - hamar a hátára fordult és a szétnyitott combjai között találtam magamat... A gyönyörű puncija vonzotta a szememet, az számat, úgyhogy nem tartott sokáig a klasszikus masszázs ebben a pozícióban sem. Csókoltam ahol értem az egész buja testét, de felülkerekedett a helyzeten és egy közös franciával ellenőrizte le hogy figyeltem-e az előző leckénél... Miután efelől megbizonyosodott javasolta a gumi felvételét és megkérdezte milyen pózt válasszunk elsőre...
Kérésemre a kedvencével a kutyával kezdtünk (őrületesen jó volt amikor hátranyúlva a kezével a golyóimat simogatta), majd a klasszikus misszionárius pózban folytattuk, amikor újra szemem elé tárult a természet csodája, a két gyönyörű melle, amelyeket csókokkal hamar életre keltettem, majd a nyakát csókoltam, végül mélyen megcsókoltuk egymást és nekem ekkor jött el ismét a vég. Én neveletlen, de leginkább önző módon nem figyeltem rá, de majd legközelebb nem így teszek.
A végén ismét egy gyors fürdés (az ismét felajánlott tiszta törölközőt már én utasítottam vissza, de ezzel remélem nem bántottam meg Őt), gyors öltözés, miközben még egy kis húsvéti figyelmesség Tőle(!) nekem, majd búcsúzóul egy csók és még egy ölelés, utána becsukódott a hátam mögött az ajtó.
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
carlfred nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.
Összkép
Egy fantasztikus, természetes szépséget ismertem meg, semmi plasztika, csupa vidámság, intelligens beszélgető partner (nem csak a francia tudásán poénkodom ezzel). Biztos hogy találkozni fogok még vele, és csak ajánlani tudom mindenkinek.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Beszélgetés a beszámolóról
Ez egy nagyon jóra sikerült beszi. Alapos és érett, ami alkalmas Nancyy bemutatására és az előnyeinek a kiemelésére. !
:);):)
Nos ahogy olvasom Te is megtaláltad a gyönyörű csodát vendéglátód személyében, amit kiválóan meg is írtàl! Szép szösszenet lett!......a Kisasszony pedig egy igazi kéjbomba!!
összes / hozzászólás írása
Mézi összes beszámolója
5 istennő1 felejthetetlen
1 nagyon jó
87 jó
3 rossz
összes beszámoló