Mézi - 304731239, felejthetetlen szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Mézi304731239
csókos száj kihagyhatatlan kölcsönös francia fáradhatatlanul lelkes mindig vidám Budapest, X. kerület
G3Z4 szerint valódi képpel hirdet
Mézi hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Személyes üzenetben: 5
VTR kommunikáció: 5
Megközelítés
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Hely diszkréció: 5
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Összességében Mézi egy igazán vonzó hölgy, nem kellett két perc, hogy levegyen a lábamról.


Action
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Natúr francia végig: 5
Aktus: 5
Csók: 5
Visszatérésem után Mézi nem teketóriázott, heves szenvedéllyel mély nyelvesen megcsókolt, de úgy, hogy a tic-tac-ok megszédültem a számban. Természetesen ezt Ő is érzékelte és közösen nevettünk egy hatalmasat, plusz még rátettünk egy lapáttal, álló fasszal nem is tudom mikor nevettem utoljára ennyit. Amíg fogyott a cukorka, addig kibeszéltük a csók témakörét a vendégek és szolgáltatók szempontjából, érdekes volt, mindketten tudunk meghökkentő sztorikat mondani a másiknak.
A közjáték után jöttek az igazi csókok, nagyon jól csinálja, aktívan, átérzéssel, lelkesen, imádtam! A bodyból kiszabadította a gyönyörű melleit és alul is kinyitotta a ruhadarabot. Végre egy csaj, aki nem fél használni a kebleit, tolta a kezembe, a számba, gerjedtem tőle rendesen, majd a hátamra fektetett, ő mellém térdelt és elkezdett franciázni. Mint a csókja, az orális kényeztetése is egyszerre volt heves és érzéki, szájának minden apró érintése a farkamon mennyei volt, közben én sem voltam tétlen, simogattam a testét, mellét, punciját, mindenét, amit elértem. Egy-egy csók is elcsattant közben. Mézi kérdezte, hogy szeretem-e a kölcsönös franciát, mondtam persze, az egyik kedvencem, erre Ő csillogó szemekkel: "Hát akkor gyere!", levette a már csak zavaró ruháját, hátára feküdt, kacér tekintettel és széttért lábakkal hívogatott magához. Finoman kezdtem puszilgatni a csupasz punci környékét, majd először lágyan, majd szépen a teste visszajelzési alapján nyaltam ki. Sóhajok és apró rezdülések közepette áradt ki a zamatos nedv a kéjbarlangból, itt értettem meg a művésznév választás miértjét. Sikerült felcsigáznom, de sajnos nem sikerült elröppentenem, pedig nyalás közben megjegyezte, hogy ezt a kényeztetést akár egy napig is el tudná viselni, ez nem kicsit simogatta a férfiúi hiúságom :) Innen 69-be váltottunk, na ezt volt az előjáték csúcspontja, orál oda-vissza és közben játszottam a melleivel és popsijával. Egymást kellően feltüzelve gumit húztunk.
Misszi pózban, lassan fogadott be méz édes puncijába, hihetetlen jó volt egybeforrni egy jó nővel, csókra tartotta száját ezzel fokozva a testi gyönyöröket. Fokoztuk a tempót, újra felpörögve arra a fordulatszámra, ami eddig is jellemezte az együttlétet, közben beiktattam egy gyors punci nyalást, aztán folytattuk a kefélést. Kértem tőle lovaglást, itt alapos bemutatót kaptam a cowgirl énjéből, csókok közepette a mellbimbióit felváltva tolta számba, egy ilyen ciciperverznek mint én ez maga volt a menyország. A hajcsatjai egyre kevésbé viseleték az igénybevételt, ezért Mézi úgy döntött inkább kiengedi a haját. Szeretem a hosszú hajú csajokat, így egy fokkal még jobban tetszett. Élveztük mindketten a pózt, majd kérdi: "De ugye doggyba is dugunk még?" Mondtam: "Naná!" és fordultunk is, a hölgyem négykézláb állásba emelte ki a fenekét, annyire ínycsiklandozó volt, hogy ki kellett nyalnom ebben a pózba is. Aztán bevettem hátulról a lucskos kis pináját, Mézi engedélyével elkaptam a hajánál fogva, paskoltam a fenekét és csattogóan dugtam és ezt mind a tükörből is mozizhattam. Frenetikus volt! Kiflipózba ugyanezt lekopíroztuk, ahol Mézi még tovább hergelt az ujjaim nyalogatásával és olyan elszólásokkal, mint: "Ez az! Dugj!" A keretes kefélés jegyében utoljára visszatértünk misszibe, itt azért már nyomatékosan éreztem, hogy hímivarsejtjeim türelmetlenül várják a kilövést, ehhez kértem Mézitől az extráját.
Hátamra feküdtem és elindult a finálé. Töretlen lelkesédessel vette be a gumitól mentesített farkam a szájába, ajkával, nyelvével, kezével okozott folyamatosan örömöket, ezalatt a forró, kéjnedvtől átitatott punciját simogattam. A foglalkozás lassan célegyenesbe került, szakadatlanul kaptam tőle a szopást, majd megfeszült mindenem és lihegve, zihálva oltári nagyot élveztem a szájába és ezzel még nem volt vége, Mézi még óvatosan kiszívta az utolsó cseppet is a spermavezetékemből, így vált le rólam. Takarítani nem kellett, nem volt mit. Csak feküdtem az ágyon és hagytam, hogy a mámor átvegye mindenemet. Mézi kiment a mosdóba.
Miután visszaért érdeklődött hogylétem felől, kezdetben nehezen találtam a szavakat, itallal is kínált, amit szívesen fogadtam. Öltözés közben jó pár témába belekezdünk, mint kiderült sok mindenben azonosan látjuk a világot, jó lett volna még folytatni, de sajnos az idő letelt, elbúcsúztunk és távoztam.
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-11 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.
Összkép
Egy olyan óra volt Mézivel, ami teljesen kikapcsolt a hétköznapok mókuskerekéből.
Minden tök jól sikerült, végig partner volt. Külön kiszeretném emelni azt a laza, oldott hangulatot, ami végig uralta az együtt töltött időt, tényleg olyan feelingje volt, mintha ezer éve ismertük volna egymást.
A csinos külső adottságai mellett személyiségre is nagyon szimpatikus. Nagyon jól éreztem magam Vele!
Remélem lesz még alkalmunk a találkozni!
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Remek jelentés. Ismételten egy elég jó beszàmolót tettél le az asztalra.
>Nagyon jól sikerült a tollragadás.Ilyennek kellene lenni a randiknak mindenkinél.Közvetlen,jó humorú,és amiért mész megkapod...:)))Gratula!:)
összes / hozzászólás írása
Mézi összes beszámolója
13 istennő9 felejthetetlen
13 nagyon jó
81 jó
3 rossz
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-11-22 G3Z4 aktív felejthetetlen 2025-11-17 Motorcsónak aktív felejthetetlen 2025-11-17 emte aktív jó 2025-11-12 Kamasz76 aktív jó 2025-10-26 samator aktív nagyon jó
