Kiemelt /kepek/hirdeto/240000/240784/Barbi-szexpartner-678402103
14-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/240000/240789/Timead-szexpartner-918886740
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap
Jázmin00 +36205817122 jó szexpartner beszámoló martin76 írótól (2016-07-26)
Jázmin00 szexpartner beszámolója (2016-07-27 13:36:04)

Jázmin00 szexpartner beszámóló

Budapest, XI. kerület
martin76 szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

A hirdető még nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Elérhető: 5
Egyik délután felhívtam, és másnap délelőttre kértem időpontot.

Megközelítés

Odatalálás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
A Kosztolányihoz közel, egy mellékutcában. Én BKV-val mentem, könnyű odatalálni, szerintem parkolni sem lett volna problémás.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Új építésű ház, gusztusos, tiszta minden. A bejutás egyszerű, Jázmin kapunyitóval beenged. A lakás is szép, teljesen megfelel a célnak, a fürdő tiszta, semmivel nincs probléma.

Külső

Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Tetszett: 5
Jázmin gyönyörű. Magas lány, természetes kisugárzással, szép arccal, kedves mosollyal. Mellek közepes méretűek és feszesek, hosszú combok, selymes bőr. Nekem nagyon bejött, főleg, hogy olyan természetes volt az egész megjelenése, mintha most egy buliban most ismerkedtünk volna meg.
3. Jázmin00 +36205817122 beszámoló Budapest 81671 szexpartner4. Jázmin00 +36205817122 beszámoló 2016-07-27 13:36:04 szexpartner 81671

Action

Barátnő feeling: 4
Hozzállás, kezdeményezőség: 4
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
Csók: 5
Pornós feeling: 1
Zuhany után állva csókoloztunk kicsit, szerencsére én is elég magas vagyok ehhez :) Aztán fekvő helyzetben csókok, simogatások és végül elég hosszan nyaltam, szeretek nyalni, és ő is élvezte. Ezután ő vett kezelésbe, a franciája nagyon jó volt, el tudtam volna menni azonnal, de inkább gumit kértem, érezni akartam őt. Misszionáriusban kezdtünk, és ő is élvezte, azaz kezdte volna élvezni, de én nem bírtam sokáig, gyorsan az élvezés határára kerültem, így megkértem, hogy menjen ő felülre egy kicsit. Ez is fantasztikus látvány volt, és sajnos nem is bírtam már sokáig, elélveztem. Kérdeztem, hogy mehetek-e az arcára, de nemleges volt a válasz, talán azt ki kéne venni az adatlapról. Utána kellemesen beszélgettünk, és lejárt az időm, indultam.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Korrekt volt minden, az elején letettem. A budapesti átlag felett van, de egy ilyen lánnyal nem is meglepő.

Csokor

martin76 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető beállítása szerint fél órás randira 30, egy órás randira 50 rózsaszállal illik megérkezni

Összkép

Jázmin gyönyörű lány, pont az esetem, magas, szép arcú, vékony. Külön tetszett, hogy azt mondta, hogy aki nem jön be neki, azt nem engedi be, így megelőzi a kínos, feszengős együttlétéket. Szerencsére engem beengedett. Nem szoktam lányokhoz visszamenni, de szerintem hozzá vissza fogok.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Numeraaa
Friss újonc
Bár éreztem egy kis fanyalgást az írásodban (jogos, ha nem engedte, hogy az arcába élvezz), azért még - szerintem - rendben van a baszámolód.



összes / hozzászólás írása

Jàzmiiin összes beszámolója

2 istennő
12 felejthetetlen
11 nagyon jó
25 jó
2 egyeztetési
összes beszámoló