Kiemelt /kepek/hirdeto/232000/232985/IsabelleF-szexpartner-214761815
17-22 tud fogadni
IsabelleF(24)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/239000/239895/anita08-szexpartner-189279725
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/240000/240750/Zoe-erotikus-masszazs-417334389
12:15-tól hívható
Zoé(22+)
Budapest VII.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/234000/234579/3119861
11-18 tud fogadni
Nykol(38)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/240000/240784/Barbi-szexpartner-915800466
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/237000/237346/Nina-erotikus-masszazs-287423964
10-18 tud fogadni
Nina(36+)
Budapest III.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Brenda - 202308381 jó szexpartner beszámoló, master írótól (0000-00-00)

Brenda szexpartner beszámolója (2012-08-30 00:44:15)Budapest, VI. kerület
master szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

A hirdető még nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Mivel a listámon már régóta előkelő helyen szerepelt Brenda, ezért most, hogy hosszabb ideje szabadságon vagyok úgy döntöttem, hogy meglátogatom. A telefonos egyeztetés a második próbálkozásra simán ment. Teljesen jól és kedvesen elmondott mindent. Lefixáltunk egy időpontot ami mindkettőnknek megfelel. Szóval az egyeztetés simán ment.

Megközelítés

Mivel úgy gondoltam, hogy a helyszín könnyen megközelíthető BKV-val, ezért ezt választottam, nem akartam a parkolással bonyolítani a dolgot. Utólag jó választásnak bizonyult, mert tényleg egyszerű odajutni kocsi nélkül is.

Helyszín

A ház normális kinézetű, a lakás pedig teljesen jó. A körülmények jók, rend és tisztaság, a fürdő rendben valamint tök jó berendezés. Erre sem lehet panasza senkinek.

Külső

A képeknek teljesen megfelelő, sőt nekem jobban is tetszett. A fotók jól visszaadják a testi adottságait és az arca is szép, a mellei is tetszettek. Kedves volt és mosolygós valamint az elejétől kezdve közvetlenül viselkedett.
3. Brenda +36202308381 beszámoló Budapest 41219 szexpartner4. Brenda +36202308381 beszámoló 2012-08-30 00:44:15 szexpartner 41219

Action

Megérkezés, ő szexi cuccban fogadott (nagyon bejött a látvány:-), aztán be a lakásba. Az elején némi csevegés erről-arról, aztán megbeszéltük a részleteket. Normális és intelligens lány, már látszott az elején is. Aztán a részletek átbeszélése után fürdő, majd elkezdődött amiért jöttem. A teste nekem nagyon tetszett, először egy kis felderítés erre-arra, majd a punciját kezdtem kényeztetni. Ez tetszett neki, aktívan közreműködött a dologban és a hangokból úgy vélhető, hogy élvezte is. Miután cseréltünk ő következett. Franciája nagyon jó volt, ügyesen használta a száját és pont annyi kezezés volt a dologban ami még élvezetesebbé teszi a dolgot. Majd egy idő után kértem a védőfelszerelést. Elölről kezdtük, ekkor a melleivel is foglalkozhattam, majd lovaglás (itt szintén feltárulnak a keblei adottságai:-) és még egy két póz kipróbálása után egy hatalmasat élveztem. A szexben egyaránt volt közreműködő, de volt irányító is. Egy kis levezető beszélgetés a végén mindenféléről.

Elszámolás

Szokásom szerint az elején történt. Teljesen korrekt volt a dolog. Nem tapasztaltam TP-t.

Csokor

master nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Egy nagyon normális és intelligens lány csodálatos alakkal. Velem szimpatikusan viselkedett (remélem ez a szimpátia valamily’ szinten kölcsönös is volt;-) tudtunk oldott hangulatban és kötetlenül beszélgetni; teljesen jól éreztem magam. :-)


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

á jour
Törölt reg
Elszámolás mértékéről semmi információ.


összes / hozzászólás írása

Brenda összes beszámolója

1 istennő
3 felejthetetlen
9 nagyon jó
42 jó
1 rossz
összes beszámoló