Kiemelt Lindom Zoé erotikus masszázs - 303400596 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
 
Lindom Zoé(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Mirus erotikus masszázs - 205669419 - erotikus masszázs, Budapest, III. kerület
 
Mirus(30+)
Budapest III.ker.
Kiemelt LindomLana erotikus masszázs - Szabin van - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
Szabin van:2026-01-22-ig
LindomLana(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Zsantill erotikus masszázs - 300740380 - masszázs, Budapest, VI. kerület
 
Zsantill(44+)
Budapest VI.ker.
Kiemelt Maja erotikus masszázs - 705452186 - szex, Budapest, XI. kerület
 
Maja(41)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Linda erotikus masszázs - Szabin van - sex, Szombathely
Szabin van:2026-01-19-ig
Linda(27+)
Szombathely
Kiemelt Lindom Tina erotikus masszázs - 306275061 - szex, Budapest, XIII. kerület
 
Lindom Tina(25+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Inka01 erotikus masszázs - 205158194 - szex, Budapest, III. kerület
 
Inka01(35+)
Budapest III.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

erotikus masszázs - Beszamolok.com

Budapesti erotikus masszázs lista >>> Vidéki erotikus masszázs lista >>>

Válassz megbízható erotikus masszázs hirdetőink mai akciói közül!

Éden Luca akciója

Éden Luca
MINDEN ONLINE FOGLALÁS UTÁN JÓVÁÍRÁST KAPSZ – AZ AKÁR INGYENES PROGRAMÉRT! ÉS IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE AZ EGYSZERI 3🌹 KEDVEZMÉNYÉRT! 😊 LÁTOGASS EL MOST AZ EDENMASSAGE.EU OLDALRA! VALÓDI ÉLMÉNYEKÉRT VALÓDI KEDVEZMÉNYEK!

Lindom Zoé akciója

Lindom Zoé
VTR bejelentkezéskor 2 rózsaszál🌹 kedvezményt adok ajándékba❤️ ! (ha min. egy órát maradsz nálam)

Happy Gina akciója

Happy Gina
4 KEZES MASZÁZS AKCIÓ A HAPPY MASSAGE-BAN! DUPLA ÉLMÉNY, DE NEM DUPLA ÁR! AKÁR 16000 Ft KEDVEZMÉNY! ÁRLISTÁNKAT KÉRD WHATSAPPON VAGY ONLINE NON-STOP: 06304905508 - HAPPYMASSAGE.HU

Florina akciója

Florina
VTR bejelentkezéskor közös fürdés az alapban lesz❤️ ! (ha min. egy órát maradsz nálam)

Zoé akciója

Zoé
VTR bejelentkezéskor plusz 15 csodás percet adok ajándékba❤️ ! (ha min. egy órát maradsz nálam)

Mézi akciója

Mézi
VTR bejelentkezéskor csók az alapban lesz❤️ ! (ha min. egy órát maradsz nálam)

Happy Nina akciója

Happy Nina
4 KEZES MASZÁZS AKCIÓ A HAPPY MASSAGE-BAN! DUPLA ÉLMÉNY, DE NEM DUPLA ÁR! AKÁR 16000 Ft KEDVEZMÉNY! ÁRLISTÁNKAT KÉRD WHATSAPPON VAGY ONLINE NON-STOP: 06304905508 - HAPPYMASSAGE.HU

Mutasd az összes erotikus akciót

Rövid erotikus masszázs ajánlók mára

Happy Nina erotikus masszázs ajánlata

Happy Nina erotikus masszázs
PÁR NAPJA KEZDTEM! LESZEL NEKEM A LEGES LEGELSŐK KÖZÖTT?: 06304905508 NON-STOP ONLINE FOGLALÁS: HAPPYMASSAGE.HU

Happy Jasmine erotikus masszázs ajánlata

Happy Jasmine erotikus masszázs
PÁR NAPJA KEZDTEM! LESZEL NEKEM A LEGES LEGELSŐK KÖZÖTT?: 06304905508 NON-STOP ONLINE FOGLALÁS: HAPPYMASSAGE.HU

Zoé erotikus masszázs ajánlata

Zoé erotikus masszázs
Érzéki érintésekkel, kedvességgel, odafigyeléssel várlak ma is! 😘

Happy Gina erotikus masszázs ajánlata

Happy Gina erotikus masszázs
TERMÉSZETES NAGY CICIS KEDVES LÁNY VÁR! NON-STOP WHATSAPP: 06304905508 NON-STOP ONLINE FOGLALÁS: HAPPYMASSAGE.HU

Nina Afrodité erotikus masszázs ajánlata

Nina Afrodité erotikus masszázs
Nem csak masszázs...egy pillanat, ami Rólad szól Az érintésem lassan követi a légzésed ritmusát a csendben minden mozdulat többet mond a szavaknál. A feszültség elolvad, helyét valami mély, lágy bizsergés veszi át Nem sietek. Csak hagyom, hogy élvezd😉💋

Happy Helena erotikus masszázs ajánlata

Happy Helena erotikus masszázs
KEZDŐ SZEXI VÉKONY SZÖSZI VÁRJA ELSŐ VENDÉGEIT! NON-STOP WHATSAPP: 06304905508 NON-STOP ONLINE FOGLALÁS: HAPPYMASSAGE.H

Zsantill erotikus masszázs ajánlata

Zsantill erotikus masszázs
❣️❣️Nyugatitól-Leheltől 1-2 percre!🤗VÁRLAK NAGY SZERETETTEL, DISZKRÉT, HANGULATOS BÚVÓHELYEMEN, EGY FINOM CICISCSÚSZKÁS, KÉNYEZTETŐS, STRESSZOLDÓ PROGRAMRA! NINCS KAPKODÁS❣️❣️BESZÉLJÜNK! PUSZI💋💋

Mutasd az összes rövid erotikus masszázs ajánlót

Erotikus masszázs hirdetőink beszámolói (utolsó 10)


Nina Afrodité  erotikus masszázs beszámoló, írta: mikulas77, 2026-01-16 15:13:59 jó erotikus masszázsmikulas77 mikulas77
Nagytudású

Nina Afrodité

hirdetőnk
Ma 15:13 Budapest, III. kerület
csodás cicik kihagyhatatlan kölcsönös francia fülledt erotika végtelenül kedves
Technikája megkérdőjelezhetetlen, és olyan szinten kivégzett, hogy remegő lábakkal tudtam csak felkelni inni egy kis frissítőt. A masszázst elengedtem, elheveredtünk egymás karjaiban és a fennmaradó időt beszélgetéssel töltöttük ki. Nina nagyon kommunikatív értelmes lány, lehet vele minden témáról beszélgetni.



Nina  erotikus masszázs beszámoló, írta: kovacsjoska1, 2026-01-15 11:48:01 jó erotikus masszázskovacsjoska1 kovacsjoska1
Kezdő irogató

Nina

hirdetőnk
Tegnap 11:48 Budapest, XIII. kerület
perfekt alak csodás kézimunka fergeteges csúszka végtelenül kedves
Masszázs után szólt , hogy megfordulhatok, majd ekkor következett a már említett csúszkamasszázs. Innen egyre inkább vándorolt át a velem egykorú a mellei közé, ahol többször is kiváló ciciszexet kaptam. A levezetés nagyrészét végig fáradhatatlanul csinálta és minden kérésem teljesítette. Egyébként a franciája is nagyon kellemes és hibátlan volt, de ahogy 2 kézzel tudja dolgozni az őrmestert az valami hihetetlen. Pontosan így is lett végem egy fél órás levezetés után amikor is egyszercsak felálltam és hatalmasat élveztem az arcára.

dearJune  erotikus masszázs beszámoló, írta: tengeri, 2026-01-15 03:32:48 jó erotikus masszázstengeri tengeri
Lehet adni a szavára

dearJune

hirdetőnk
Tegnap 03:32 Budapest, V. kerület
csodás cicik fülledt erotika végtelenül kedves
Itt bosszulta meg magát, hogy az elején csak az ő szabályairól esett szó, arról viszont nem, hogy nekem mire lenne igényem, az _én_ testem mit szeret. Valószinűleg emiatt a kommunikációs hiba miatt ment tévútra az együttlét. Ugyanis egyszer csak vége szakadt a nagy mámornak és June azt mondta: most egy kicsit magamra hagy.

Nina Afrodité  erotikus masszázs beszámoló, írta: godfather100, 2026-01-14 23:07:46 felejthetetlen erotikus masszázsgodfather100 godfather100
Könyvet írhatna

Nina Afrodité

hirdetőnk
2026. jan. 14. Budapest, III. kerület
csodás cicik fergeteges francia fülledt erotika barátnő feeling
Kezdetét vette a francia óra. Nina a francia nyelv minden csínját bínját bemutatta. Lassan kezdte, végig nyalta, hol egy részét bűvölte, hol az egészet. A nyelvjátéka adott arról tanúbizonyságot, hogy csak a szájával képes lett volna feltenni az utolsó kenetet. Volt amikor teljesen leengedte, és csak lassan eresztett el fogságából :) Annyira felcsigázott a lingam során, hogy nem kellett egy évezredet várni, hogy csúcsra vigyen. Amikor bekövetkezett, akkor sem eresztett.

Luna  erotikus masszázs beszámoló, írta: Don, 2026-01-13 16:44:33 erotikus masszázs Az író rangja: Belát a dolgok mögé

Luna

hirdetőnk
2026. jan. 13. Budapest, XIV. kerület
Az erotikus masszazs beszámolót Billentyűbetyár rang szükséges.
(A hirdető állította be így)

Mézi  erotikus masszázs beszámoló, írta: samator, 2026-01-12 21:29:13 istennő erotikus masszázssamator samator
V.I.P.

Mézi

hirdetőnk
2026. jan. 12. Budapest, IX. kerület
csókos száj kihagyhatatlan kölcsönös francia fülledt erotika mindig vidám
Ismét szét kellett raknom a lábam, és Mézi a combjaim közti terülteteket is intenzív kényeztetésben részesítette. Ezen élvezett után jött a következő. Mézi bekente olajjal a melleit és belekezdett a csúszkás masszázsba. Fentről fokozatosan lefelé. Ha szája kellően közel került az enyémhez adott egy nyelves csókot. Ügyelt rá, hogy a péniszem sokszor a mellei közé kerüljön a csúszka közepette. Időként az egyik melle becsúszott a combjai közé, ami külön bizsergést okozott.


LindomKinga  erotikus masszázs beszámoló, írta: Szeretemakakaot, 2026-01-12 18:19:42 nagyon jó erotikus masszázsSzeretemakakaot Szeretemakakaot
Lehet adni a szavára

LindomKinga

hirdetőnk
2026. jan. 12. Budapest, XIII. kerület
Kinga a lábaid közé ül, állítása szerint így a legkényelmesebb, így őt megériteni csak a lábánál tudod (egyébként más helyen nem tudom hogy ebben a szalonban lehetséges-e), de ez amint elkezdi a masszázst nem is érdekes már. Kinga a legjobb lingam masszőr akinél voltam eddig. Pontosan érzékeli és kontrolálja a farkadat. Azt csinál veled amit akar. Ha közel akar vinni közel visz, utána visszavesz, pontosan érzi hogy mi tetszik neked és elkezdi beleépíteni a programba.

Happy Katarina  erotikus masszázs beszámoló, írta: mcsaba8704, 2026-01-12 15:25:20 jó erotikus masszázsmcsaba8704 mcsaba8704
Ismerkedik az oldallal

Happy Katarina

hirdetőnk
2026. jan. 12. Budapest, VI. kerület
perfekt alak csodás kézimunka fergeteges csúszka végtelenül kedves
A "megfordulhatsz" varázsszót követően kezdetét vette a masszsázs lingram része. Fokozatosan építette fel, nem volt egy in medias res érzés, először gyengésen simogatóan, utána pedig technikás mozdulatokat használva juttatott el fokozatosan a csúcsra. A takarítást és a lenyugvást követően jelezte, hogy szabad a fürdő, amelyet újra igénybe vettem, utána öltözés és távozás.

További erotikus masszázs beszámolók >>>

Beszélgetések a masszázs beszámolókról (utolsó 10)

Viviana masszázs beszámoló beszélgetés Drq Drq
Billentyűbetyár
Viviana
Ma 21:24:33
Hát, hát úristen! Megfogadtam, hogy nem írok többet sem csevegésbe, sem beszihez amíg nem ismerem meg Vivianát. De ezt elolvasva képtelenség nem kifakadni! Illetve ilyen profi fogalmazást meg kell köszönni! Maximálisan átjön a profi beszámoló író képességed és az is, hogy Viviana milyen magasságokban szárnyal. Tehát köszönöm!!!


Viviana masszázs beszámoló beszélgetés vénkecske52 vénkecske52
V.I.P.
Viviana
Ma 20:13:20
Kitűnő,valahogy így kell ezt... Beszámolólod minden szükséges információt közölt a 'nagyérdeművel', már csak az akarat és szerencse kéz a kézben, a cél Viviana :) Kíváncsiságom egyre nő,fordított arányban az idővel.... Gratulálok a jól sikerült talihoz,köszi a közlésért !


Viviana masszázs beszámoló beszélgetés Drq Drq
Billentyűbetyár
Viviana
Ma 15:16:18
Hát én ilyen bitang jó beszit nem olvastam még! 😂 Ok, még alig olvastam néhányat. Volt benne elég ismertető, leírás, infó. Figyelemfelkeltő, nem unalmas, humoros. Az önkritikád, ahogy kezeled saját tulajdonságaid pozitív értelemben irigylésre méltó. Na meg a randi is! Talán nálad jött át legjobban, hogy Viviana mennyire vendég centrikus, elfogadó. Köszönöm!


Mona masszázs beszámoló beszélgetés Őrült_professzor Őrült_professzor
Veterán
Mona
Ma 09:48:29
Huhh, ez tetszett. Engem nem érdekel a pontos helyszín, ha akarom, megkérdezem a (telefon)beszélgetés során. A sodródós randik a legjobbak!


Nina Afrodité masszázs beszámoló beszélgetés Tébolygó Tébolygó
Nagytudású
Nina Afrodité
Ma 04:44:50
Ilyen macska mellett én is lennék gombolyag… Most jó volna meggörbíteni a teret, hogy kicsit Ninával görbíthessem tovább az időt. Kicserélni egymással lelkünk kis darabkáját, majd felvenni néhány utolsó kenetet, fantasztikus… Jókat írsz. Grazie mille!


Andi masszázs beszámoló beszélgetés Apollo11 Apollo11
V.I.P.
Andi
Tegnap 22:16:15
Valóban jó kis beszámoló, élvezet volt olvasni, és a fantáziám is kiváló. Csak egy megjegyzés! Egy masszázs hölgynél, már maga a szóhasználat "mint ha szeretkeznénk" nem igazán szerencsés. Diszkrétnek semmiesetre sem az! Amúgy az írás olvasatos volt. Gratula mindkettőtöknek...


Andi masszázs beszámoló beszélgetés Drq Drq
Billentyűbetyár
Andi
Tegnap 16:39:21
Köszi ezt az igen csak réginek mondható sztorit! Szeretem a legelső beszámolóját olvasni annak a hölgy el, akihez szeretnék ellátogatni. Sok infót tud adni egy régi, legelső leírás is. Ezzel sincs most másképp. Érezhetően sokat fejlődött, változott Andi is és örömömre a vállalásai is bővültek.


Viviana masszázs beszámoló beszélgetés LordMeldrum LordMeldrum
Törzsvendég
Viviana
január 14. 18:54:44
Tartalom jó, ahogy megírtad az szörnyű = átlagos


Andi masszázs beszámoló beszélgetés Drq Drq
Billentyűbetyár
Andi
január 13. 21:06:26
Neked nem kell már szavazat értékelés. Annyit írok beszámolódra: Köszi! Leginkább ezt: “Ha figyelmesen elolvastad írásom, talán segítettem a választásodban. Javaslom Andit, főleg magamnak.”


LindomKinga masszázs beszámoló beszélgetés Implacabile Implacabile
V.I.P.
LindomKinga
január 13. 18:05:15
Ez most egy konkrét randi leírása, vagy úgy általában írtad le, hogy mi szokott történni?


Összes beszélgetés >>>

Nem hirdetőink beszámolói (utolsó5)

Akik nem hirdetőink, azok beszámolói prémium vendég előfizetés nélkül kikerülés után 7 napig olvashatóak.


Harmónia_Martina  erotikus masszázs beszámoló, írta: Bence55_, 2026-01-15 07:26:34 jó erotikus masszázsBence55_ Bence55_
Kezdő irogató

Harmónia_Martina

nem hirdet
Tegnap 07:26 Budapest, XIV. kerület
csodás cicik fergeteges francia profi, szakszerű végtelenül kedves
A bugyitól és a melltartótól megvált és franciával kezedett. A francia közben lehet simogatni és kölcsönös francia is lehetséges. Jól franciázik kezezés nélkül. Hamar kivégzet a szép szájával. Mostmár ellazulva kényelmesen hasra tudtam feküdni a masszázshoz. A masszázst is ruhanélkül végezte. Képzett masszőr profin masszíroz. A masszázst csuszkával fejezte be.

Eszter  erotikus masszázs beszámoló, írta: Samgj410, 2026-01-10 17:44:36 lehetne jobb erotikus masszázsSamgj410 Samgj410
Megbízható

Eszter

nem hirdet
2026. jan. 10. Budapest, III. kerület
Eszter valóban jól tud masszírozni :akkúrátus mozdulatokkal és jó nagy erővel gyúrta át a testemet. A lábamtól a nyakamig teljes átmozgatás megtörtént. Sőt még a karommal is és a vállammal is foglalkozott. kb40 percig mókólt. Masszázs alatt egy kicsit beszélgettünk. Kérdezgetett és mesélt magáról is.Az igazság az hogy megsajnáltam. Váratlanul adódó élethelyzetet kell megoldania - így került ebbe a szakmába.



Tina  erotikus masszázs beszámoló, írta: az_alfonz, 2026-01-08 10:33:49 erotikus masszázs Az író rangja: Vezérhím

Tina

nem hirdet
2026. jan. 8. Budapest, IX. kerület
Az erotikus masszazs beszámolót PRÉMIUM vendégek olvashatják
(a 7 napnál régebbi nálunk nem hirdetők beszámolói prémium vendégként olvashatóak)

További erotikus masszázs beszámolók >>>

Erotikus masszázs csevegések listája



Mézi  erotikus masszázs Ván-dor Ván-dor
V.I.P.

Mézi csevegése

Ma 08:00:49
Jó vágyakozva nézni a nyarat idéző képeket és a középpontban a remek "dekorációt". Köszönet értük, valamint a "nyerési esély" támogatásáért.


🌸Viki Masszázs🌸  erotikus masszázs hy hy
V.I.P.

🌸Viki Masszázs🌸 csevegése

január 14. 15:20:32
Így van, s azt azért elárulhatom - ugyanis nem túl nagy titok -, hogy hébe-hóba a konkurens oldalon még aktív a hirdetése (most épp keleti irányban).





Összes csevegés >>>