Beszélgetés Dominika - 205930474 felejthetetlen beszámolójáról, amit baktett írt
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2022-11-27 15:55:49
A lányok összehasonlítgatása valóban nem elegáns. (Egyrészt, mint mindenki más módon szép, másrészt meg tini korban sokkal könnyebb csodaszép testtel rendelkezni, mint mondjuk 30 évesen. Addigra viszont nagyobb tapasztalattal, remélhetőleg több odaadással, több emberismerettel és női furfangokkal ellensúlyozhatják ezt.) Ezen kívül minden nagyon tetszett nekem a beszámolódban. Köszi szépen, hogy megírtad. Gratulálok és egészségedre :-)
2022-11-18 10:59:27
Thom25, mi a megoldás, addig ne menjen Dominikához amíg nem tud magas cimkét kiosztani?
Ez az én módszerem és sokan vannak akik meg ezt nem értik.
2022-11-18 01:01:28
Hasznos beszámoló. Viszont én is egyetértek Umbilicisszal. Azt írod, hogy Dominika a legszebb lány akinél jártál, mégis csak jó minősítést adtál, amit furcsállok.
2022-11-17 17:04:13
A beszámoló akár rendben is lehetne, a külső leírás is tetszett, a "Bocs lányok" kezdetű lezárásig. Ha másért nem is, legalább a korábbi partnereid iránti tiszteletből kihagyhattad volna. Szerintem neked sem esne jól, ha egy lány közölné veled, hogy "Ronnie, drága, a Sanyi ugyan sokkal jobb pasi nálad, de azért te sem vagy annyira gáz. Azért nincs harag, ugye?" Ez a kis megjegyzésed, kb. ennyi empátiával bír.
2022-11-17 11:21:07
Végre egy beszi, hol a külső is igényesen, részletesen megírt. A többihez is gratulálok!


