beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 SzexGuru bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Beszélgetés Andi - 304209537 beszámolójáról, amit daniaxa írt

Kérünk vedd figyelembe kommenteléskor az oldal moderálási elveit !

* Amennyiben sértő módon megfogalmazott hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a felkiáltójelre kattintani!

Pussoholic Pussoholic
V.I.P.
2022-07-29 11:35:02
Átlagos az írásod több okból is. Ez ugyan nem egy műkedvelő irodalmi kör, de ha valaki nem ír, az figyeljen jobban. A tartalmi résszel is vannak bajok, csupa ellentmondás az egész. Mondatonként irsz dícsérő és dehonesztáló jelzőket, véleményt. Neked "nem jött be", de azért kurva jó volt. Szép a lány, de nem vetted észre a formás, kemény popsiját...és igy tovább. A véleményed persze szabad, és az is igaz, hogy nem vagyunk egyformák...de ez fals kép lett így, mégha a történtekkel párhuzamban van is. Ecce homo...ahogy a művelt francia mondaná.


vivalanocse1 vivalanocse1
V.I.P.
2022-07-29 10:40:24
Két mondattal sikeresen hazavágtad a beszidet, teljesen felesleges volt beleírnod hogy neked nem jött be, meg hogy maximalista vagy. Ez egy felesleges nagyoskodó, menőző rész ami ezen az oldalon visszatetszést szül, későbbiekben ezt inkább hagyd ki a beszidből, mások vagyunk, nem vagyunk egyformák, így az neked nem jött be, nem jelenti azt hogy másnak se fog. Sokan értékelik nagyra az odaadását, hozzáállását, ...stb.


Yossarian Yossarian
Törölt reg
2022-07-29 10:06:34
Érdekes egy beszámoló, azt írod kezdő vagy, mégis rögtön 2órás randira mész első alkalommal. Andi ugyan nem mindenben tökéletes...., de azért egész jól végzi a dolgát. Nem tudom, milyen csajokhoz szoktál, amitől maximalista vagy, de elárulok egy titkot. A ,,bombázó" típusú hölgyek nem biztos, hogy jó szeretők is egyben. Üdv. Yoss.

<  2. oldal 

Kérünk vedd figyelembe kommenteléskor az oldal moderálási elveit !