Kiemelt Franciska szexpartner - 204677073 - erotika, Budapest, XIII. kerület
11-24 tud fogadni
Franciska(40+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

Melina - szex Nyerj randit Melinával :)

Laura - 702434326, felejthetetlen szexpartner beszámoló

Beküldés: Straval_Gabriev_2 2025-12-31-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Laura702434326 Laura szexpartner beszámolója (2026-01-02 01:09:27)
gyönyörű arc csodás csók legjobb misszionárius barátnő feeling Budapest, V. kerület
Straval_Gabriev_2 szerint retusált képpel hirdet
Laura hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

VTR kommunikáció: 5
Elérhető: 5
Éppen kapóra is jött az Újévi játék, mivel a sok felgyülemlett prémium nap miatt rá kellett döbbennem, hogy ellustultam a beszámoló írás kapcsán.
Így miután lenulláztam az arzenálomat lehet megint gyűjtögetni írogatással.

Laurát egy véletlen ajtó nyitás kapcsán egyszer szemügyre vehettem de csupán pár másodpercig, gyors elnézést követve azaz ajtó be is csukódott. Itt megfogott arca szépsége, de itt se nevet, se telefonszámot nem tudhattam, csupán helyszínt. De akkor más randin voltam épp.
Így innen egy kis segítséget kérve próbáltam a szálakat visszabogozni, mert a kíváncsiságom meg volt.
Sikeresen eljutottam így az adatlapjához, ahol VTR-en be is jelentkeztem.
Innen már sínen volt minden, gyors egyeztetés után már le is lett fixálva a randi. :)

Megközelítés

Odatalálás: 5
Parkolás: 3
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Nyugati pályaudvar vonzáskörzete, jól frekventált a hely. Én a BKK-t ajánlom mindig, én is azt használom. M3 metró, ill. a 4-6-os villamos kézenfekvő.
Nyugatitól egy 5-6 perc séta még gyalog, a cím adja magát.
Autóval gondolom GPS simán odavisz, de késő du. órákban maga az utca fullon volt, szabad parkoló helyet én nem láttam.

Helyszín

Randi helyszíne: 4
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 4
Hely diszkréció: 5
A ház maga az 5. kerületre jellemző körfolyosós bérház, van lift, de magasak az emeletek, a lakásban is adott a belmagasság, emiatt nehezebben fűthető így kissé hidegebb van a folyosón. A lakás kissé régi módi, itt a bútorokon látszódik patinás beütés. De ez szerintem full mellékes, hiszen nem lakberendezés céljából megyünk ugyebár.
A hosszú folyosó végén két szoba található, mi a kisebbikben voltunk. Az ágy nagy és kényelmes, a szobába belépve meg jobb kéz felől szék, amire a ruháimat pakoltam.

A fürdőszoba a lakásba belépve rögtön előre haladva található, tágas, kád van, tisztaság mindenhol.
Tusfürdő és szájvíz egyaránt található. ( Annyi hogy a fürdőben is kissé hideg van így ajánlott sietni.)

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Laura gyönyörű, egyből szerelmes is lettem. :) Na jó a tréfát félre téve, bár mindennek a fele igaz lehet.
Pont a zsánerem, gyönyörű zöldes színű igéző szempár, huncut mosoly és valami elképesztően szép hófehér fogsor. Kimondottan az édes mosolya és ahogy közben látszódnak a hófehér fogak, nem hittem hogy van olyan hogy csupán így az esztétikai szépséggel ennyire levesz a lábamról.
Eredeti hajszín barna, most feketére festett, de ez is pont stimmel az álom nő kategóriába nálam: zöld szem és barna haj.
Nos a fekete haj meg nálam úgy bejön ha mellé van tetoválás és testékszer is, nos ez a kombináció is megvan így szerintem duplán telitalálat. Engem megvett kilóra. :)
Tökéletes alak, a derék és a popó íve, no meg a nagyon szexi lábfeje is. Uhhh... minden porcikája tökéletes.

Fekete színű átlátszó selyem köntöst, fekete csipkés fehérnemű szettet és hozzá tartozó combfix harisnyát viselt. Alig vártam, hogy kicsomagoljam mindenből. :)
3. Laura 702434326 beszámoló Budapest 126609 szexpartner4. Laura 702434326 beszámoló 2026-01-02 09:21:24 szexpartner 126609

Action

Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
Csók: 5
Pornós feeling: 5
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Mikor beléptem a lakába és megláttam, minden vágyam az volt, hogy hadd csókolhassam meg.
Nos ezzel hál istennek nem kellett sokáig várnom, miután visszatértem a fürdőszobából egyből finoman kezdve majd egyre hevesebben egymásnak estünk.
Csókja mámorító, egyszerre gyengéd majd olyan vadócosan kissé átmegy finoman harapdálósba is. Érzékelteti hogy a skálán végig lehet menni vele, szemtelenül huncut és szexi, de ezt nagyon is jól tudja magáról. Finoman adagolva adja alánk a lovat, rendesen megőrjít és az ujja köré csavar, ízig vérig nő... amiért mi férfiak megvadulunk és akarjuk Őt.

Éppen ízekre szedett, majd miután kaptam egy szusszanásnyi időt kértem hogy dőljön hanyatt, mert én akarom kényeztetni őt. Helyet foglalt az ágyon, majd ekkor került le róla a bugyi és akkor már a harisnyától is megszabadítottam (kíváncsi voltam a lábfejére és hát 10/10-es, szép lábujjak, fehér pedikűr jajj nekem). :)
Gyorsan elhessegettem eme vágyaimat, nem akartam ajtótokostól berontani, így vissza fel a kívánatos csókos szájához. Csókváltás majd haladva lefelé egészen megálltam kelyhénél és orálisan kezdtem kényeztetni. A fél órás randinál az a baj, hogy minden jóból kevés adatik, de nem érdekelt, mert itt most hosszan akartam elidőzni.
Egyszerűen muszáj volt.
Miután kellően mindketten fel voltunk ajzva, mondta hogy Ő jön. Nos, az a szemfennakasztós franciát kaptam... volt hogy markolásztam az ágyneműhuzatot rendesen. :D
Miközben olyan kislányos ártatlansággal a szemedbe néz és közben mohón teljesíti eme vágyad, ember legyen a talpán aki sokáig kitart.

Gyorsan védőfelszerelés után néztünk és misszionárius pózzal kezdtünk, hát nem csodálom hogy ez a kedvenc póza.
Egyből tövig és húz magára, közben a hátamat karmikázza, mint egy kéjes kis nőstény cica.
Csók közben az ajkamba harap finoman, majd mikor tempósabban tolom az ütemet elenged, hanyatt fúrja hátra a fejét és kéjesen félhangosan nyögdécsel. Imádom a hangját hallani.
Kiélvezem rendesem, majd lovagló, nyeregbe pattan, közben kicsit karmolja a mellkasom, majd rendesen tolom neki, közben fogom a csípőjét.
Végül még kutyus pózban is meg akarom csodálni, így bepucsít az ágy szélénél, én mögötte állok és így is kiélvezem a helyzetet jól hosszan.

Az élmény szenzációs, utána még pár percig össze tudunk bújni kicsit csókolózni és beszélgetni.

Aranyos volt, mikor már öltöztem picit megijedt, hogy látott rajtam karom nyomokat és nagyon zavarban volt, de biztosítottam hogy semmi gond, nincs senkim, szóval nincs lebukás veszély, illetve rohadt jó érzés volt, hogy ennyire elengedte magát szex közben és átadta magát a flow-nak. :)

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
A kiírtaknak megfelelő a rózsaszám, illetve éppen aznapra beleestem egy kedvezménybe, hogy egy közösen választott extra alapba kerül, én a csókot választottam.
Erősen ajánlom, hogy ezt érdemes nem kihagyni, nagyon jól csókol.
A csokrot előre adtam át, korrekt.

Csokor

A randi fél órás volt, és az ajándék 35 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-12 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Függőséget okoz!
Szerintem itt hamarosan kék és lila szalagos áradat fog lenni. :)


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

angrybirds2 angrybirds2
Becsben tartott
Nagyon jó , szokás szerint már mennék is 😁, meghozta a kedvem


Ván-dor Ván-dor
V.I.P.
Igazi ünnepi műsor izgalmas leírása. Tökéletes a partner bemutatása, az egybehangolódás, és a kanyargós út a "csúcsig" Követendő példa.


vivalanocse1 vivalanocse1
V.I.P.
"mivel a sok felgyülemlett prémium nap miatt rá kellett döbbennem, hogy ellustultam a beszámoló írás kapcsán.
Így miután lenulláztam az arzenálomat lehet megint gyűjtögetni írogatással."
Dettó! :)


oli66 oli66
Törzsvendég
Egy mindössze félórás randiról már rég olvastam ilyen jó beszámolót!



összes / hozzászólás írása

Laura összes beszámolója

3 felejthetetlen
1 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-01-02 Straval_Gabriev_2 aktív felejthetetlen 2025-12-31 Flowers_1997 aktív 2025-12-17 Peina-Haider aktív felejthetetlen 2025-12-10 robi3 aktív felejthetetlen