Edina - 705635222, jó szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Edina705635222
Budapest, XIII. kerület13LackBlood szerint retusált képpel hirdet
Edina hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Webmesteri megjegyzés
Beszámolód túl rövid, ezért alapból nem kaptál prémium napokat.A beszámolóról a vendégek szavaznak, és a szavazás ha eléri a ponthatárt további prémium napokat írunk jóvá.
Egyeztetés
Whatsappon írtam rá, rövid időn belül válaszolt, tájékoztatott a részletekről, hamar le is egyeztettük az időpontot másnapra.
Megközelítés
XIII. kerületi jól megközelíthető, tömegközlekedés jó, szerintem parkolóhelyet is könnyen lehet találni. A lakás kellemes, hangulatos, jól felszerelt fürdő, többféle tusfürdő és szájvíz áll rendelkezésre.
Helyszín
Egy új épitésü lakásban találkoztunk, ami teljes mértékben megfelelt. A fürdő tiszta volt, rengeteg tusfürdő, többféle dezodor és szájvíz állt rendelkezésre. A hálószobában pedig nagyon kellemes hangulatot teremtett.
Külső
A képek nem hazudnak, bombanő. Vékony sportos test, arca gyönyörű. Kedvencet nem tudok választani a formás melle és popsija közt.

Action
Na hát a kezdeti izgalmamat,sikerült eloszlatni egy vad mélytorkos franciával, mivel már több hónapja nem voltam senkinél,kiélveztem egy darabig. Majd gumit kértem és hátulról támadtam. :) Itt már elém tárult gyönyörű teste,világbajnok fenekével nem tudtam betelni. Majd rákérdeztem a popsiszexre. Sikositás után elkezdtem benne mozogni,ez valami csodás érzés volt,hogy egy ilyen Nőnek a popsijában lehetek. Egy kis beszélgetés után a második kör francia majd felöltöztetett és missziben kezdtünk el örömöt szerezni egymásnak. Többször vissza kellet fognom magam, hogy ne durranjak el.
Elszámolás
Popó és mélytorok extrát kértem aminek teljesen elegett tett időnket is teljes mértékben kitöltöttük!
Csokor
13LackBlood nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 40, egy órás randira 60, másfel órás randira 90, két órás randira 120
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Nagyon jól éreztem magam vele, biztosan megyek még hozzá. Hogy ajánlanám-e? Nekem nagyon bejött, ha valaki egy normális, kedves és közvetlen nővel szeretne találkozni, akkor menjen el hozzá. Szerintem nem lesz csalódás. Köszönöm a fantasztikus órát, remélem hamarosan tudok újra menni.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nincs még hozzászólás.
összes / hozzászólás írása
Edina összes beszámolója
4 nagyon jó5 jó
1 egyeztetési
2 lehetne jobb
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-12-26 13LackBlood aktív jó 2025-12-25 Kísérletező aktív nagyon jó 2025-12-24 vivalanocse1 aktív nagyon jó 2025-11-09 Kissóriás aktív jó 2025-10-23 Terminátor2 aktív jó
