Petra - 706736432, jó szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Petra706736432
csodás cicik kihagyhatatlan kölcsönös francia tényleg élvezi mindig vidám Budapest, XI. kerület
Qrafi szerint valódi, de régi képpel hirdet
Petra hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Megközelítés
Parkolás: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Randi helyszíne: 5
Külső
Adatok valóságtartalma: 4
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 4


Action
Kebelszex: 5
Profi masszázs: 5
Pornós feeling: 2
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Érzékeny lett a punci, így inkább áttettük a fókuszt rám. Kaptam egy gyors felszopós franciát, és már kértem is gumit, mert alíg vártam hogy tövig tolhassam a farkam a lucskosra nyalt puncikába.
Doggyval kezdtünk, nagyon jól lehet kapaszkodni hátulról Petrába. Élvezet volt nézni, ahogy a farkam folyamatoan jár benne, és a kis popsi kitágul-összeszűkül az egyes mozdulatokra. Kihagytuk a lovaglást, mert Petra térde fájt, és inkább a hason-t választottam. Ezt sajnos csak pár oercig bírtam, és megint váltást kértem, misszibe majd oldalfekvésbe. Petra végig nagyon izgatóan nyögdécselt, húzott magába. Az egyedüli hiányérzetem a csók volt, ami nincs az étlapon, és inkább nem is próbálkoztam meg vele.
Végül visszafordultunk misszibe megint és óráisit lőttem a gumiba. Kis tisztálkodás után, ültözés és tünés, mert már kicsit túl is léptük az 1 órát. No TP, csak nem akartam visszaélni a kedvességgel és vendégszeretettel.
Elszámolás
Megérte: 4
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 35 virágszálból álló csokor volt.
(A 2026-01 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.
Összkép
Petra élvezése volt a fénypont számomra egyértelműen. Egyébként korrekt szolgáltató, csak ajánlani tudom. A képeket enyhén átverésnek érzem a legalább 1,5 év távlat és a változások miatt, de ezt a találkozó fentebb felsorolt pozitív tapasztalata kompenzála.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nincs még hozzászólás.
összes / hozzászólás írása
Petra összes beszámolója
7 istennő7 felejthetetlen
11 nagyon jó
31 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-01-23 Qrafi aktív jó 2026-01-21 Yoss3 aktív felejthetetlen 2026-01-19 Elit69 aktív jó 2026-01-06 xxx90 aktív jó 2025-12-29 Klapanciusz aktív istennő
