Nina Heels - 707943549, jó szexpartner beszámoló

perfekt alak kihagyhatatlan kölcsönös francia legjobb misszionárius barátnő feeling Budapest, VII. kerület
Adam01 szerint valódi képpel hirdet
Nina Heels hirdetése
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Pár hónapja voltam nála.Telefonon hívtam egy nappal elötte. Hamar felvette, kedves hang a vonal túloldalán. Az általam kért időpont szabad volt neki, minden könnyen ment. Másnap délelött SMS-ben megerősítettem, akkor kaptam pontos címet.
Megközelítés
Én tömegközlekedéssel mentem, számomra az volt a leggyorsabb. Körúthoz mérve, a parkolás macerás lehet, de nem lehetetlen.
Helyszín
Kis, erre a célra kialakított galériás lakás. Nem itt lakik, de ővé a lakás. Minden tiszta, a fürdő kicsi, de rendezett, higénia adott. Az aktus a galéria alatt talalható nagyméretű kihajtott kanapén.
Külső
Arcal hirdet, nem lehet meglepetés.
És nincs is. Szép sportos, feszes testalkat. Egy szexi fehérnemű szettben fogadott, nagyon illatosan. Hamar rájössz, hogy jó helyen jársz.
Action
Zuhány után gyorsan kiment Ő is szájvízzel öbliteni a fürdőbe, és sietett is vissza.
Utánna az ágyon azonnal elkezdte csókolgatni a testem, illetve apró csókokat váltottunk. Nagyon tüzes, tudja mivel lehet valakít felcsigázni. Utánna franciázásba kezdett, úgy csinálja ahogy kéred, te vagy a középpontba.
Utánna én kényeztettem. Jól reagál, igazán élvezi, és nem játsza túl a szerepét.
Utánna aktus több pózban. Nagyon jól lovagol, de mivel nekem a missziónárius a kedvencem, így is mentem el.
Kaptam egy nagyon jó hátmasszást és második körben megismételük az elsőt.
Elszámolás
Nem kértem semmi extrát, nem is szükséges, vele így teljes a csomag.
A csokor mérete nyilvános, azzal számolj
Csokor
Adam01 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető beállítása szerint egy órás randira 110, másfel órás randira 155, két órás randira 220
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Tényleg azt kapod amit fizetsz. Elsőre soknak tűnhet a csokorméret, de ezzel ő is szűr.
És van oka. Inteligens, tisztelettudó, tudja miért vagy nála és mit várnál tőle.
Nem egy kategória a legtöbb hirdetővel, és ezt ő is tudja.
Amint lesz időm, visszamegyek. Kevés ilyen korrekt hirdető van.