Marcsih - 703159115, felejthetetlen szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Marcsih703159115
csodás cicik fergeteges francia legjobb misszionárius végtelenül kedves Budapest, VII. kerület
sicano szerint valódi képpel hirdet
Marcsih hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Személyes üzenetben: 5
Máskülönben korrektül tájékoztat és válaszol amint módjában áll, de nem az a "hirtelen ötlettől vezérelve beugrom hozzá" kategória.
Megközelítés
Parkolás: 2
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 4
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Egy az egyben azt kapod amit látsz. Apró termetű, aranyos lány, bájos arccal, nagyon szép tenyérbe illő mellekkel, és az alkatához illő kerek fenékkel.
Feltöltötte az ajkait aminek én személy szerint nem örülök mert így kicsit veszített a természetesség imidzséből, de ez legyen az én bajom.
Finom a bőre, nagyon jó az illata. Ápolt és csinos.


Action
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kedves és készséges lány.
Nem az a nagydumás lyukat beszél a hasadba típus, vagy a végig cserfesen kokettáló. De nem is kuka vagy zavarban lévő.
Inkább olyasvalaki benyomását kelti aki alapvetően azt szereti ha a férfi irányít ő pedig mindent megtesz azért, hogy neki a legjobb legyen.
Igazán mély és érdekes beszélgetésekbe ezért vele nekem ezen idő alatt sosem sikerült kerülnöm, hozzáteszem egyáltalán nem bánom, elvégre máson volt a hangsúly és nem is azért mentem.
Most is néhány mondatos udvarias csevegés után, ahol úgy tűnt visszafogottan, de valóban örül, hogy ott vagyok, elmentem zuhanyozni.
Mire kijöttem ő már a galérián várt.
Itt az ágy előtt csókolóztunk és simogattam markolásztam az izgató testét. A csókja igazi csók, nyelves és finom, nem vad smárolás vagy óvatos szájrapuszizás. Ez szex közben is végig megmarad. Együttlét alatt ritkán kezdeményezi, de sosem húzódik el.
Egy kis ismerkedés után letérdelt és franciázni kezdett. Irtó jól csinálja. Kezét csak simogatásra használja, nem igazi mélytorok de azért kellően mélyre veszi, alapvetően barátnősebb vonal, de nagyon jó érzékkel, szembenézősen, pont megfelelő mennyiségű nyállal és vákummal.
Tud ő más milyen stílusban is ha valakinek az a jó, de érzi, hogy nekem ez jön be és én amúgy sem hagyok neki sok időt erre mert alapvetően egylövetű vagyok és a szexet még jobban szeretem.
Pár perc után ennek hangot is adtam, és megkértem feküdjön föl az ágyra, hogy neki kezdjünk.
Szinte már én is unom, hogy csak ezt tudom írom nektek de most is csak misszionáriusban voltunk végig. Amennyire lehetett váltottunk testhelyzetet, de végig ebben a pózban gyakorlatilag a következő 40 percben. Hol ráborulva, hol fölé emelkedve, jobb oldalra húzva, melleit csókolva, a világért sem abbahagyva.
Konvcentrálnom is kellett, hogy kitartsak többször lassítottam, de változtatni egész egyszerűen nem akartam, ahhoz túl jó volt így benne lenni.
Nagyon szűk már-már túlságosan is.
Egy kis sikosító lehet segített volna a dolgon de Marcsih nem nagyon használ ilyesmit. Én pedig nyalakodni nem szoktam szolgáltatónál úgyhogy ez egyértelműen rajtam is múlt.
Egyébként zene sincs, nekem ez érdekes volt elsőre de azt mondja így jobban tud figyelni és csak zavarná. Tulajdonképpen igaza van, az első percekben szokott csak feltűnni a zene hiánya.
Visszatérve Marcsihra kb. 15 perc után egy kicsit jobban benedvesedett és kitágult de még így is szorított kicsit ezért komoly tempóra én képtelen voltam, pedig nem vagyok extrém méret. Egyébként fantasztikus volt, nem tudtam betelni a melleivel, jó volt olyan közel húznom magamhoz amennyire csak lehetett, közben figyelt rám végig.
Nem akad fenn a szeme és nyöszörög észveszejtően közben, de azért láthatóan jól érzi magát, az ő decensebb stílusában.
Időnk lejártával én sem húztam tovább a dolgot és a romok eltakarítása után siettem is az utamra.
Felajánlotta, hogy maradhatok zuhanyozni, de nem akartam visszaélni az idejével ezért tipliztem.
Kicsit így is tovább maradtam a kelleténél, semmi TP nincs nála ahogy óra sem.
Én teljesen el is vesztettem az időérzékem míg nála voltam.
Ez is beszédes, nincs mindenkinél így.
Elszámolás
Korrektség: 5
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 22 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-10 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 25, egy órás randira 30, másfel órás randira 50, két órás randira 60
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Nagyon-nagyon rendes lány, aki inkább készséges mint kezdeményező, de abszolút mindent a vendégért hozzáállású. Baromi jó vele a szex, nagyon élvezetes a franciája és igazán férfinak érzi magát az ember a jelenlétében. Szerény és bájos, nem véletlen a sok-sok pozitív beszámoló, én is csak megerősíteni tudom, hogy a legjobb szolgáltatók között van.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Igen, Marcsih az egyik legjobb, ha nem a legjobb szolgáltató. Nem véletlenül vagyok én is évek óta a törzsvendége.
Jó beszámoló. Én is többször voltam, és csak megerősíteni tudom a leírtakat a hozzáállásról. Jó lenne újra összehozni egy randit Marcsival...
>Nagyon jól visszadtad,hogy milyen jó kis alázatos szolgáltató.Igen,nehéz hozzá időpontot kapni,de azért én nem adom fel...:)Nem úgy neveltek...:DD:P
összes / hozzászólás írása
Marcsi összes beszámolója
15 istennő31 felejthetetlen
48 nagyon jó
51 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-11-19 sicano aktív felejthetetlen 2025-11-01 Gab1977 aktív nagyon jó 2025-10-30 hans_solo aktív jó 2025-10-29 Hruscsov aktív jó 2025-10-22 falcons7 aktív felejthetetlen
