Móni - 307932791, nagyon jó szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Móni307932791
Budapest, XX. kerületbelabacsi szerint valódi képpel hirdet
Móni hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Ahogyan hirdetésében is írta, az e-mail-el próbálkoztam, mert a telefont nem vette fel, amikor hívtam. Az e-mail-re azonban nagyon korrektül válaszolt. A mail váltást telefonos egyeztetés követte, nagyon kedvesnek és megnyerőnek tűnt a hangja. (Az is.)
Megközelítés
BKV + 5-10 perc gyaloglás. Nekem jól esett (előtte is, utána is). Aki nem szeret ennyit se gyalogolni, az menjen autóval. Parkolóhely van dögivel. Nem probléma.
A bejutás gyors, diszkrét.
Helyszín
A lakás állapota: otthonos. Sem a fürdő, sem a szoba nem "steril". Akit zavar a "hanyag elegancia", ami a lakásra jellemző, aki kínosan ügyel tökéletes tisztaságra, az ne ide menjen. Nekem bejött, ugyanis alapvetően tisztaság uralkodik, de nem olyan, amit állandóan sikálnak. A lepedő és a törölköző természetesen makulátlan. (Ezeknél az eseteknél már gáz lenne a "hanyag elegancia".)
Mindenesetre a fürdőszobára kényeseknek lehet, hogy nem lesz tökéletes a hely, de hát ízlések és pofonok... - nekem rendben volt, és úgy, hogy abszolút fontos nekem a higiénia. (Nem csak itt, hanem egyébként is!)
Móninak van egy kutyája is, de vele csak a legvégén találkoztam. Tök jó fej. Móni figyel arra, hogy ne zavarja a vendéget, mivel én barátkoztam a kutyussal, közelebb "engedte" hozzám.
Az ágy mellett könyvespolc is van.
Ahogy említettem: otthonos az egész.
Külső
A képeken ő van. Szép, közepes méretű feszes mellek, nőies alak. Nem vékony, de egyáltalán nem is túlsúlyos, pont rendben.

Action
Móninak van egyfajta kisugárzása. Kedves, érzékeny lány. Egy pillanatig sem mesterkélt. Ez nagyon jó. Megpróbál rád hangolódni, nem erőszakos, gyengéd, finom. Beszélgetéssel indul, kicsit meg akar ismerni, de ebben semmi tolakodó nincs, sőt a feszültséget (ha van) oldja. Ha valaki csak le akar rohanni egy lányt, "oszt jó napot", (hogy egy klasszikust idézzek), az ne hozzá menjen.
Az akcióban is sok az érzelem. Ha képes vagy arra, hogy ellazulj (ehhez Móni mindent megad), képes vagy be is fogadni, nem vagy agresszív, veszed az adást, biztos, hogy nagyon jól fogod magad érezni.
Elszámolás
Móni nagyon korrekt. Elszámolás utólag, mivel kissé korábban kellett elmennem, kevesebbet akart kérni, nem hagytam, sőt.
Csokor
belabacsi nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 15, egy órás randira 25, másfel órás randira 35, két órás randira 45
rózsaszállal illik megérkezni
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nincs még hozzászólás.
összes / hozzászólás írása
Móni összes beszámolója
1 istennő4 felejthetetlen
7 nagyon jó
22 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2018-10-12 zoli5613 aktív nagyon jó 2018-09-18 george79226 aktív jó 2018-08-21 zoli5613 aktív nagyon jó 2018-01-09 Bela04 aktív nagyon jó 2016-03-10 orgazmista aktív felejthetetlen
