Kiemelt Tímeád szexpartner - 306031110 - szexpartner, Budapest, VI. kerület
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - sex, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - erotika, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 SzexGuru bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Kamilla - 205560715, jó szexpartner beszámoló

Beküldés: algaalga 2025-08-05-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Kamilla 205560715
Békés, Békéscsaba
algaalga szerint valódi képpel hirdet
NEM hirdetőnk

Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.

Egyeztetés

Telefonon sikerült elérnem a drágát. A másik oldalon találtam a hírdetését, meg is örültem,hogy végre megint jó csaj van a városban,és tárcsáztam is. Sikeresen időpontot egyeztettünk kora délutánra.

Megközelítés

Könnyen megtalálható, Békéscsaba belvárosa, nem messze a Centertől. Jártam már itt többször is, már ismerem a tömböt. Gyalogosan közelítettem meg, mivel itt nincsenek távolságok. A gps pontosan odanavigál.

Helyszín

Ismerős lakás, tisztaság mindenhol, van elég tüsfürdő és törölköző is. Az ágy kényelmes, igaz már használatban van rendesen. Minden rendben volt.

Külső

A képek nem hazudnak, igazi bögyös szőkeség. Minden ami kell, festett hosszú szőke haj, műköröm, smink, ahogy illik, finom, selymes bőr, parfüm felhő, stb. Igazán jó, kis formái vannak, felül, alul, oldalt. Látszik, hogy figyel a külsejére

Action

Amikor beléptem hozzá egy nagyon szép, nagy cicis lány fogadott. Meg is örültem neki, mert itt az alföldön nem mindig azt kapjuk amit látunk, sajnos. Üdvözöltük egymást, és átbeszéltük a programot, és rendeztem a rózsaszálakat. Majd elmentem pancsizni, amikor vissza jöttem, akkor zenét rakott, és megtámadtuk az ágyat. Támadásba lendültem, csókolgattam testét ahol értem, a finom cicikéken járattam nyelvemet, majd finom csókokkal kényeztettem a bimbókat is, ezek után a kis kopasz barackot izgattam, jól esett neki, de nem élvezett el. Sajnos csók nincs, de hát mit lehet tenni. Ezek után egy remek natúr franciát kaptam, fincsi volt, finoman kezdett, és bejárta a farkam minden pontját, a zacsit kivéve, pedig az az egyik kedvencem. Mozizva figyeltem ahogy a hegyénél nekikezdve finoman, elkezdte a franciát. Nagyon érzékien, lágyan csinálta, élveztem is rendesen az előadást. Közben simogattam, fogtam ahol értem, és bíztattam, dícsértem, hogy jól csinálja. Ezek után gumit húztunk, és misszionáriusban kezdtünk neki az ágytornának. Finoman elkezdtem tolni neki, finom puncijában gyorsan sikerült eltüntetnem meredező farkamat, nagy megelégedésemre. Majd nyakamba vettem lábait, és tövig toltam finom puncijába, aminek meg is lett az eredménye finom sikolyok, nyögések formájában. Elvoltunk így egy darabig, majd lovacskázás következett, rámült és tövig ereszkedett meredező farkamon, miközben én a ringó melleivel foglalatoskodva gyönyörködtem a kilátásban. Amikor kissé elfáradt, én diktáltam alulról a tempót, majd amikor már kimoziztam magam következett a szájba élvezés. Lekapta rólam a gumit, és újra a szájába kerültem. Majd pár mozdulat múlva a szájába robbantam. Megtisztogattuk egymást, és egy újabb tusolás után kicsit beszélgettünk, majd távoztam.

Elszámolás

Szájba élvezést kértem, és kaptam, nagyon jó volt.

Csokor

A randi fél órás volt, és az ajándék 25 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-08 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
Nem aktív hirdetőnk, így nem tudjuk a csokor méretét. Itt az alkalom, hogy jelezzed neki, ha hirdet nálunk meg tudja ezt is adni!

Összkép

Az összbenyomás nagyon pozitív, bár az elején egy kicsit visszahúzódó volt, de utána feloldódott. Igazán korrekt, jó csaj, amit vállal, teljesíti. Szép, a képek nem hazudnak. Tudom ajánlani, bár csók és zacsikényeztetés nincs, így is nagyon pozitív az összkép.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Nem hirdetők beszámolóiról szóló beszélgetését prémium vendég előfizetéssel lehet olvasni.


összes / hozzászólás írása

További 1 beszámoló kapcsolódik a telefonszámhoz.

Inaktív vagy nálunk nem hirdetők inaktív beszámolói PRÉMIUM VENDÉG előfizetéssel elérhető el

Vásárolj prémium előfizetést!