Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - sex, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - szex, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Evelyn♡ szexpartner - 702862086 - szex, Budapest, VIII. kerület
21:00-tól hívható
Evelyn♡(30+)
Budapest VIII.ker.
Kiemelt Tia szexpartner - 307539086 - erotikus masszázs, Budapest, XIV. kerület
 
Tia(34)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Kendra szexpartner - 702747132 - masszázs, Budapest, XIII. kerület
10-24 tud fogadni
Kendra(32+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt LARA szexpartner - 302172337 - szexpartner, Budapest, XIV. kerület
 
LARA(20+)
Budapest XIV.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

1 SzexGuru bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Jazmin - 701454857, jó szexpartner beszámoló

Beküldés: Santorin 2010-06-14-kor

Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info


Jazmin701454857 Jazmin szexpartner beszámolója (2010-06-14 11:33:21),
Santorin szerint valódi képpel hirdet
Jazmin hirdetése

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Hirtelen gondolat vezérelt hozzá, beszélgetésünk után 1 órára már az ágyban voltunk.

Megközelítés

Már jártam itt a kolléganőjénél, ezért csukott szemel is...

Helyszín

Régi új panel a jobbik fajtából. Abszolut átlagosnak mindanám, a szobában nagy francia ágy, erre való igányünket maximálisan kielégíti. Fűrdőszoba a szokásos panel, de felújítva. Csak azért adok 6 pontot mert a kád nem volt kiöblítva az előttem tusoló után és annyira csúszott, hogy majdnem fejest ugrottam.

Külső

Nemrég barátommal jártunk a hölgyeknél. Könnyű dolgom volt mert akkor a barátomat meztelen kisérte ki, akkor tudtam illetve igéretet tettem is, hogy meg fogom látogatni. Mit mondjak?, fiatal feszes test, cicik kézbe illők, kiszúrják a szemed ha nem vigyázol. A képek maximálisan visszaadják.
3. Jazmin 701454857 beszámoló Budapest 21612 szexpartner4. Jazmin 701454857 beszámoló 2010-06-14 11:33:21 szexpartner 21612

Action

Vettem mindenből, csomagár van így érdemesnek tartottam ezt választani.
Nemsokáig egyeztettünk hamar a tárgyra tértem és igyekeztem végig kostólgatni Jázmint.  Űgy vettem észre szereti ha kényeztetik, szívesen kinálta fel finom őlét ennek. Lehengerlő, vadabb, bőnyálas, köpködös  franciát kaptam ami nem volt ellenemre akkor ott így volt a legjobb, szinte ráérzett. Az első kőr így is ért végett. a NK-KF-NFVSZ trió nagyon jó egy másofődik menet felvezetsének. Szünetben masszázs amit nem igazán kellerőltetni, mert attól még nagyon távol van, de az igyekezet meg volt és csacsogott végig közben.

Elszámolás

Ahogy azt az eleján leegyeztettük. Full korrekt.

Csokor

Santorin nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Voltam már a barátnőjénél is, Jázmin is nagyon szexi teremtés tudja mit csinál, nem kényeskedik, oda teszi magát a vendég igényeit max kielégíti. Ketten együtt nagyot tudnának alkotni, ezt igyekszem mihamarabb tesztelni. Szerintem érdemes.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Mester57 Mester57
V.I.P.
Tartalmatlan kicsit szétszórt beszámoló.



összes / hozzászólás írása

Jázmin összes beszámolója

7 istennő
58 felejthetetlen
80 nagyon jó
180 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-04-06 T.Zoltan aktív felejthetetlen 2024-11-01 peter445 aktív felejthetetlen 2024-08-25 bazsi1010 aktív felejthetetlen 2024-06-30 Realitycheck aktív 2024-04-17 Bence0101 aktív