Kiemelt /kepek/hirdeto/239000/239895/anita08-szexpartner-762854747
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/238000/238963/Selby-szexpartner-492756831
 
Selby(40+)
Budapest II.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/240000/240784/Barbi-szexpartner-350432261
9-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/240000/240532/Alia-szexpartner-435032675
8-24 tud fogadni
Alia(32+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt /kepek/hirdeto/278000/278932/Zsofi-szexpartner-991017573
10-24 tud fogadni
Zsófi(24+)
Budapest XIII.ker.

beszamolok.com BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Evelyn - 702862086, felejthetetlen szexpartner beszámoló

Evelyn702862086 SimiSoma író
2023-03-01

Evelyn szexpartner beszámolója (2023-03-08 11:01:42)Evelyn 702862086
csodás cicik csodás csók fáradhatatlanul lelkes végtelenül kedves Budapest, V. kerület
SimiSoma szerint valódi képpel hirdet
Evelyn hirdetése

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Evelyn reagálása a beszámolóra:
Kedves Soma! Nagyon köszönöm az újabb írásod! Várom az újabb találkozást, simizgetést és somázgatást. Puszillak

Egyeztetés

VTR-en jelentkeztem be két nappal korábban. aznap még üziben megerősítettem. Perceken belül reagált mindig. Nagyon kedvesen, invitálón. Nem először tettem tiszteletemet.

Megközelítés

Hivatal utcája a Belváros szívében. Nem volt kedvem parkolóhelyért küzdeni, metróval mentem, végre a közeli téren is megáll.

Helyszín

Patinás negyed patinás épülete. Lifttel közelítettem, és ahogy kinyílt az ajtaja, már meg is pillantottam egy hívogató kacsót. A tágas lakásban minden tiszta, higiénikus, jól felszerelt.

Külső

Arca kedves, hibátlan. Bőre egyenletesen szolibarna, nem is kicsit, és csodásan sima, puha.
A cicik igen jól sikerült turbósításon estek át, pedig lánykorukban is szépek voltak. Most kimondottan bombasztikusak, de nemcsak méreteiket, hanem szépségüket tekintve is. A műtét nyomait nagyítóval is nehéz felfedezni. Tapintásra teljesen természetes hatású, sőt, erőteljesebb markolászáskor is csak sejthetők a körvonalak. Nem vagyok ciciprotkó párti, de ezek a keblek megvettek kilóra.
Alul pici pamacs, nagyon szexi. Van pár nagy méretű tetkó, de nem zavaró helyeken. Merem állítani, hogy valóban nem dohányzik. Kedves, együttműködő, igyekvő, vendégcentrikus. Higiéniája kifogástalan.
3. Evelyn 702862086 beszámoló Budapest 117314 szexpartner4. Evelyn 702862086 beszámoló 2023-03-08 14:40:41 szexpartner 117314

Action

Egy fotelba vagy kanapéra cuccoltam, majd letusoltam. Evelyn szemüvegbe öltözötten várt vissza.
Csigalassúsággal jutottunk el a franciaágyig, mert bemelegítésképp állva smároltunk és ölelkeztünk. Evelyn igazán szívesen és jól csókol! Nemcsak szájrapuszi, hanem igazi nyelves-lelkes csók. Közben kölcsönösen simiztük és somáztuk egymást. Legfényesebbre Evelyn kebleit políroztam. Úgy vettem észre, jól esett neki.
Az ágyra hanyatlottunk, majd délre kéredzkedtem, ahol trópusi éghajlat uralkodott. Kellemesen meleg és nedves, mondhatni (erotikától) fülledt, mint a KFT együttes Afrikája. Hosszasan nyalakodtam, miközben vagy a ciciket gyömködtem, vagy barlangászkodtam. Evelyn maximálisan partner volt.
Egy menetet terveztem, így inkább az előjátékot nyújtottam el. A trópusokat elhagyva csókolóztunk egy sort, majd kedvesem viszonzást ajánlott. Inkább lovaglást kértem. Jó ötletnek bizonyult. Csodássá fokozta az élményt a közvetlenül szemem előtt hullámzó, szó szerint remekbeszabott keblek látványa. Már amikor markom nem takarta be őket.
Partnerem fáradni látszott, és tényleg, szinte egyszerre javasoltunk cserét. Pihentetésképpen alaposan megdöngettem, amiben aztán én fáradtam el, úgyhogy megint cseréltünk.
Így ment ez egy darabig, majd eszembe jutott, hogy bár talán harmadszor látogatom Evelynt, talán még sosem kutyusoztunk. Pótoltuk a mulasztást. Nagyon is elnyerte a tetszésemet. Váltogattam a lusta ki-be csusszanásokat és a csattogós döngetést. Ha jól emlékszem, így is lett végem, de akárhogy is, jó végem lett, annyi bizonyos.
A tisztálkodással nem sok gondom volt, mert kedvesem mindenről gondoskodott, mindent elintézett. Maximális törődés.
Utána fekve, egymást simogatva, beszélgetve folytattuk. Evelynnel nagyon jól el lehet beszélgetni. Nem indiszkrét, de érdeklődő. Közlékeny, de nem kell a szavába vágni, ha meg akarok szólalni. Mindig tovább tudja lendíteni a csevegést, amikor kezd ellaposodni. Annyira belemerültünk, hogy a végén még sietnem kellett, hogy ne késsek a következő programomról.

Elszámolás

Három virágszálat helyeztem el egy bútordarabon. Szó nem esett róla.

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 30 virágszálból álló csokor volt.
(A 2023-03 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Evelynt mindenképpen érdemes meglátogatni. Nemcsak a klassz cicik kedvéért, hanem mert kiemelkedően kedves lány, mindent megtesz, hogy a vendég jól érezze magát. Remek randi volt, ismét nagyon jól éreztem magam vele.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

EvelynEvy EvelynEvy
V.I.P. SZTÁR
Köszönöm kedves Tozo 🤗


Tozo1 Tozo1
V.I.P.
Nagyon jó beszámoló, minden hasznosság benne van. De azért én is kivárom a 100. beszámolót! (Persze ez csak vicc, mert vicces kedvemben vagyok!) Evelynnek nem kell többet bizonyítania, minden beszije árulkodik arról, hogy borzasztó jó nő lehet!


EvelynEvy EvelynEvy
V.I.P. SZTÁR
Kedves Sanya! Látom, hogy több beszámolómhoz is oda írod ezt a szöveget. Meddig hezitálsz? Milyen fajta beszámoló győzne meg?


sanya1222 sanya1222
Belát a dolgok mögé
Egy ideje még hezitálok ,hogy mi legyen a hölggyel mennyek vagy ne menjek !?



összes / hozzászólás írása

Evelyn♡ összes beszámolója

25 istennő
56 felejthetetlen
55 nagyon jó
78 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-07-03 samator aktív nagyon jó 2025-06-30 Navy_Seal aktív 2025-06-21 Donhuan17 aktív 2025-06-15 KisAjax aktív nagyon jó 2025-05-26 Aragoo aktív