Delilla - 705145417, jó szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Delilla705145417
Budapest, XV. kerületA_közlegény szerint valódi képpel hirdet
Delilla hirdetése
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Delilla reagálása a beszámolóra:
Jajj Drágám hogy is köszönhetném meg neked kedves szavaid :) Én is hihetetlenül jó éreztem magam és remélem még egyszer talizunk mielőtt leteszem a lantot :)
Majd akkor hálálkodom rendesen :)
Addig is millió csók
Egyeztetés
Tegnap reggel hívtam, és kora délutánra sikerült időpontot egyeztetnünk. Telefonban mindent elmondott (lehetőségek, helyszín stb.), szóval OK.
Megközelítés
BKV-val mentem. A tetthely előtt közvetlenül busz és villamos megálló is található, szóval nagyon kényelmes. Parkolóhely is volt sok a környéken, szóval úgy sem lehet probléma a megközelítés.
Helyszín
Teljesen ok 10 emeletes panel. A helyszín, ahogy szokás mondani, a célnak tökéletesen megfelel. Hangulatos gyertyafény, sok tusfürdő, szájvíz, szóval ez is ok.
Külső
Ha a képek alapján választasz, itt nem fogsz csalódni. Alacsony, nőiesen telt lány, vagyis NŐ :-) Szóval azt kaptam amit vártam, illetve láttam :-)

Action
Megérkezésemkor itallal kínált, majd egyeztettünk, hogy mit is akarok. Én teljesen rábíztam magam, így elmentem zuhanyozni. Zuhany után már az ágyon várt, Ádám, vagyis Éva kosztümben :-) Az ágy fejénél illetve oldalt tükrök vannak, így a vizuális élmény is hatványozott, de a látvány már önmagában is kielégítő, szerintem. Csókok ide-oda, francia ide-oda. Delilla hirdetésében szereplő sorozatélvezés tényleg igaz, ezt mindenkinek ki kell próbálni. Szóval miután egy párszor nyelvvel a csúcsra juttattam misszionáriusba fordultunk, de az érzést amit teste okoz nem lehetett sokáig bírni. Hagyott lepihenni, majd megszabadított a felesleges elemektől :-). Pihi, kis beszélgetés után nekiestünk a második körnek. Mely kísértetiesen hasonlított az elsőhöz. Sok Delilla élvezés után kutya majd ismét misszionárius póz. Habár kint is elég jó idő volt tegnap, bent eléggé befűtöttük a lakást :-)
Elszámolás
Teljesen korrekt. Pesti átlag, egy átlagon felüli szolgáltatásért.
Csokor
A_közlegény nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándékba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Abszolute ajánlott kategória. A remegő illetve a járásképtelenség garantált. :-) Aki teheti keresse fel!
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nagyon tartalmatlan üres beszámoló.
jó beszi egy jó taliról, tetszik
összes / hozzászólás írása
CsodaPunci összes beszámolója
3 istennő6 felejthetetlen
24 nagyon jó
36 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2016-10-27 Kreolsrác aktív jó 2016-10-26 morcimaci aktív jó 2016-09-10 gezenguzocska aktív jó 2016-09-08 ltclztq aktív jó 2016-09-07 morcimaci aktív jó
