Britney - 209995807, istennő szexpartner beszámoló
Budapest, VII. kerület
paratrooper szerint valódi képpel hirdet
NEM hirdetőnk
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.
A telefonszámhoz kapcsolódó
telefonszámok: 209995807
művésznevek: Britney
Kapcsolódó képek:
Tudsz más névről / telefonszámről amin hirdet(ett) vagy van beszámolója?
Jelezd felénk , hogy összeköthessük! Ha hasznos infót küldesz be, 1-3 premium vendég napot írunk fel !
Egyeztetés
Már rég kinéztem a hölgyet, próbálkoztam is heteken át, mi nem egyszer visszacsörrentett. Hívtam rögtön és meg is beszéltünk egy talit ami akkor elmaradt de erről időben értesített. Nem adtam fel tovább próbálkoztam és végre sikerült is egy időpontot egyeztetni. A tali napjára kért egy megerősítést és akkor kaptam a címet is.
Egyébként a telefonba (és nem csa k ott) nagyon kedves, bizalomkeltő a hangja és a nyitottsága
Megközelítés
A parkolás abban az időben nem nehéz de fizetős, tömegközlekedés a közelben biztos van. A ház könnyen megtalálható a jól látható házszám ebben segít. A vaze segít ha kell.
Helyszín
A lakás tip-top szépen rendben tartott klimatizált hely. Zuhany épített, tusfürdő van és még férfi intim mosakodó is volt. Törcsi is rendben mind méret mind pedig nedvszívás tekintetében. Maga a tetthely (amit Britney bűnbarlangnak nevezett) egy belső szoba nagy kényelmes ággyal, kellemes félhomály amiben azért mindent láni csak meghittebb az élmény. A hőmérséklet annak ellenére, hogy az egész garzont egy klíma hűti kellemes volt.
Külső
Briney egy magas vékony "igazi" nő aki tökéletes testével igéző tekintetével, mimikájával csábításra született. Finom selymes bőre feszes idomjai csodás puncija és remekbe szabott cicije mind összhangban vannak.Láttam és fogtam is már sok szilikonos cickót de ez top, a bimbók működnek a tapintása természetes. A popsi tökéletes.Egy fekete szettben illatosan, mosolyogva fogadott.
Action
Érkezéskor elmondta a a forgatókönyvet ami csak a bűnbarlangig követendő, onnan már a szabad szárnyalásé a szerep. A bevezető és zuhany után bementünk a tetthelyre, ahol elmondtam mit szeretek és mivel szabad utat kaptak a vágyaim az ágyra heveredtem partnerem pedig mellém térdelve simogatva a körmével finoman izgatva kezdett. mivel szerettem volna aktív részese lenni a randinak mellé térdelve csókoltam a nyakát, száját (amit finoman viszonzott)közben a cicit és a combját simogattam.Ő közben kézbe vette a farkam. Egy idő után hanyatt fektettem és itt ismerkedtem a bimbókkal, néhány puszi a hasra, combra aztán bugyi le és irány a punci. Finom természetes illat és íz fogadott. Egy darabig oldalról nyalakodtam míg Ő kézzel izgatott. éreztem, hogy ha így folytatjuk előbb elélvezek mint szeretném, a ezért behelyezkedtem a combjai közé így folytatva a punci kényeztetését az ujjamat is bevetve. Nagy élmény volt, fogta a kezem, húzta magára a fejem miközben tolta a számra punciját. Én is élveztem és Ő is. Kétszer sikerült elmennie amiért kaptam egy "szóbeli dicséretet". Váltás következett és hanyatt Ő már nem csak kézzel hanem szájjal is kényeztetett finoman bő nyállal és a prosztatám is izgatásra került ami később már egy háromujjas anális kényeztetésbe fordult. Mivel voltak további terveim kértem térdeljen az ágy szélére hogy egy kicsit hátulról is kényeztethessem. Miután megtette kicsit még ujjaztam és nyaltam. Most Ő kérte, hogy térdeljek az ágyra mert játszana velem. Ismét jött a popókényeztetés amitől megint vég közeli állapotba kerülve kértem egy gumit amit magamnak tettem fel mivel az Ő keze csúszott a síkosítótól. Ismét kértem, hogy térdeljen az ágy szélére és hátulról betettem. Finom sikamlós és szűk volt, minden mozdulatot élvezve néztem a hátulról is szép testét. Nem sokáig bírtam és kitáraztam a gumiba. Kis tisztítás után még leheveredtünk, beszélgettünk egy kicsit aztán én el zuhizni. Búcsúpuszi aztán én el. Az egész rövidnek tűnt de ránézve az órámra láttam, hogy bizony eltelt az óra
Elszámolás
Két opció van, egy alap és egy fullos, popón kívül szinte minden én a fullost választottam. Az ajándék zuhany után a pultra téve és távozáskor is ott volt.
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 50 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-07 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
Nem aktív hirdetőnk, így nem tudjuk a csokor méretét. Itt az alkalom, hogy jelezzed neki, ha hirdet nálunk meg tudja ezt is adni!
Összkép
Mielőtt elköszöntem volna már biztos voltam benne, hogy még látni, érezni akarom. Azt hiszem erre mondják, hogy barátnős együttlét. Nincs rohanás készséges és minden tekintetben jó partner.