Apple_XD - 206239693, jó szexpartner beszámoló
Minden amit tudunk a telefonszámról:SzexGuru info
Apple_XD 206239693
gyönyörű arc feneketlen mélytorok fáradhatatlanul lelkes végtelenül kedves Budapest, XV. kerület
Pityu94 szerint valódi képpel hirdet
NEM hirdetőnk
Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Egyeztetés
Személyes üzenetben: 5
Megközelítés
Parkolás: 4
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 4
Hely diszkréció: 5
Külső
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 5
Tetszett: 5
Egy hálóingben, és egy shortban fogadott, alatta semmi.
Tisztára havercsaj feeling, mind kinézetre, mind stílusra. Tök jól elcseverészik veled, tényleg mintha ezer éve ismernétek egymást. Üdítővel kínál, mondta, hogy érezzem magam otthon.
Action
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Pornós feeling: 4
Zuhany után az első kört natúr franciával kezdte, szokásához híven egyből tövig kapta, és vehemensen elkezdett szopni. Az első körök nekem gyorsan véget érnek, de szerettem volna már a puncijában lenni, ezért óvszert kértem. Falhoz dőlve, állva folytattuk, de hamar éreztem, hogy jön a vég, így gyorsan elém ült, és a torkába élveztem.
Utána pihi, könnyed beszélgetés az ágyon fekve, aztán a második kör, ami nála extra. Picit én is nyalakodtam, de nem értem el sajnos sikert. Utána ő jött, majd óvszer, és misziben folytattuk. Húz magába, élvezi, közben többször egymásra mosolyogtunk, nevettünk, tényleg mintha haver lenne. Csók is volt, és a vég ebben a pózban ért, hagyott lenyugodni még benne, közben simogatott, aztán letörölgetett. Utána még cseverésztünk egy picit, aztán zuhany, és el.
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 35 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-09 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
Nem aktív hirdetőnk, így nem tudjuk a csokor méretét. Itt az alkalom, hogy jelezzed neki, ha hirdet nálunk meg tudja ezt is adni!
Összkép
Egyik legjobb csaj az oldalon, bár néha picit nehéz elérni, de megéri abszolút.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nem hirdetők beszámolóiról szóló beszélgetését prémium vendég előfizetéssel lehet olvasni.
összes / hozzászólás írása
További 13 beszámoló kapcsolódik a telefonszámhoz.
Inaktív vagy nálunk nem hirdetők inaktív beszámolói PRÉMIUM VENDÉG előfizetéssel elérhető el