
Jázmin szexpartner beszámóló
csodás cicik fergeteges francia pornós feeling Budapest, XIII. kerületbazsi1010 szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
A hirdető még nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Megközelítés
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Atlagos panelhaz, lakasban tisztasag fogadott , haloszobaban nagy franciaagy amit most nem hasznaltunk ki mert csak egy sos szopasra mentem
Furdoszoba is tiszta volt sok tusfurdo megtalalhato
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5


Action
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
A randi SOS francia volt, és az ajándék 20 virágszálból álló csokor volt.
(A 2024-08 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Egy kellemes szopasban reszesitett Jazmin, akihez tuti visszaterek , hogy az aktust is kiprobaljuk meg egy par extrajat
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Beszélgetés a beszámolóról
Rapid program, rapid írás, lényegi infókkal... Pontozás erősítené az ajánlást, rózsainfót köszi.
"2nappal elore egyeztettuk a randit" Vajon azèrt mert mondjuk aznapra nehèz csak úgy összehozni? Vagy biztosra akartál menni? Vtr hiányában ennyire megbízik a telefonálóban? Vagy már ismertètek egymást korábbról?
Köszönöm, vègre egy jó bkv infó.
Minden fontos információt tartalmaz a beszámoló ami engem érdekelt
összes / hozzászólás írása
Jázmin összes beszámolója
8 istennő57 felejthetetlen
80 nagyon jó
180 jó
összes beszámoló