Kiemelt Kendra szexpartner - 306248527 - masszázs, escort is
9-24 tud fogadni
Kendra(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Petra szexpartner - 706736432 - szexpartner, Budapest, XI. kerület
8-19 tud fogadni
Petra(29+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - erotika, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - szexpartner, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
Kiemelt Zoé szexpartner - 205640413 - szexpartner, escort is
 
Zoé(20+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt anita08 szexpartner - 205197772 - szexpartner, escort is
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

lilike - 209122277 egyeztetési szexpartner beszámoló, cliif12 írótól (2022-04-01)

lilike szexpartner beszámolója (2022-04-05 14:09:23)Budapest, XIII. kerület
cliif12 szerint
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.

A hirdető még nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Elérhető: 5
Telefonon történt. Minden gyorsan ment, találtunk is szabad időpontot, majd fél órán belül visszahívtam és le is fixáltuk, kb 3 órával későbbre. Telefonban nagyon örült neki.

Megközelítés

Odatalálás: 5
Parkolás: 5
Egyértelmű a cím: 4
Autóval mentem, könnyen találtam parkolót is, a környék fizetős. A Lakást már nem volt ilyen egyszerű megtalálni. Hívtam volna telefonon, hogy segítséget kérjek, ekkor 2 perccel a megbeszélt időpont után jártunk. Ki volt kapcsolva. Gondoltam addig megkeresem a lakást, és némi környékbeli segítségkérés után sikerült irányba kerülnöm, majd meg is találtam a lakást.

Action

Keresgélés közben még párszor próbálkoztam, de továbbra is ki volt kapcsolva. Vártam még 15 percet, és próbálkoztam tovább, de ugyanaz. Így távoztam a helyszínről. Még vártam a beszámoló megírásával, hátha később majd felveszi, és lesz valami elfogadható magyarázata, de napokkal később sem sikerült elérni, és azóta sem. Így nagyon csalódottan de tudomásul vettem a dolgot. A történteket azóta sem tudom hová tenni. Mindenesetre a korrektnek nem nevezném. Van több jó beszámolója is a hölgynek, így nem hiszem, hogy kamu, de azért mint az én esetem is mutatja, jobb résen lenni.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Tozo1
V.I.P.
Azt tudom, hogy Lilikét nagyon nehéz elérni, meg azt is hogy megéri a próbálkozást. Az viszont nagyon nem helyes, hogy egy lebeszélt randi időpontjában hagy cserben. Kösz, hogy megírtad!


összes / hozzászólás írása

lilike összes beszámolója

6 istennő
23 felejthetetlen
47 nagyon jó
85 jó
17 egyeztetési
6 lehetne jobb
1 rossz
összes beszámoló