Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - sex, Budapest, VII. kerület
8-20 tud fogadni
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
Kiemelt anita08 szexpartner - 205197772 - szexpartner, escort is
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt ÉdesNégyes szexpartner - 205817122 - sex, Budapest, XI. kerület
8-18 tud fogadni
ÉdesNégyes(35+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Kingus szexpartner - 701505386 - erotika, Budapest, XI. kerület
9-18 tud fogadni
Kingus(33+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - szexpartner, Budapest, XIII. kerület
19:00-tól hívható
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Kira szexpartner - Szabin van - szexpartner, Budapest, XIV. kerület
Szabin van:2025-05-11-ig
Kira(24)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - szex, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Fanni szexpartner - 300849965 - erotika, escort is
10-24 tud fogadni
Fanni(25+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Alia szexpartner - 303844797 - masszázs, escort is
8-24 tud fogadni
Alia(32+)
Budapest XIII.ker.

beszamolok.comBESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap
lilike+36209122277 jó szexpartner beszámoló emigrant írótól (2021-12-30)
lilike szexpartner beszámolója (2022-01-02 17:59:50)

lilike szexpartner beszámóló

Budapest, XIII. kerület
emigrant szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.


Tudsz más névről / telefonszámről amin hirdet(ett) vagy van beszámolója?
Jelezd felénk , hogy összeköthessük! Ha hasznos infót küldesz be, 1-3 premium vendég napot írunk fel !

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Lilit már régóta szerettem volna látni, nem egyszerű őt elkapni egyéb elfoglaltságai miatt. Most aktív volt a hirdetése a másik oldalon, megcsörgettem és felvette. Gyorsan kaptam egy időpontot. Telefonban kedves és informatív, hangja nekem afrodiziákum. Szerintem a szirének hangja is ilyen lehetett, akik a vesztükbe kergették a gyanútlan tengerészeket.:)

Megközelítés

Cím egyértelmű, könnyű megtalálni. Bejutás furfangos volt, de megoldottam a feladatot.

Helyszín

Új építésű ház, de nem különösebben érdekes, mert mint megtudtam ideiglenes a hely, lévén még nem talált jobbat.

Külső

Helyeske, egy azt hiszem lila body-ban fogadott. Jól állt neki. Csinoska, nagyon szép cici, csini popsi, pocin kicsit meglátszott a karácsony, de még szerethető kategórián belül volt.:)
3. lilike +36209122277 beszámoló Budapest 112613 szexpartner4. lilike +36209122277 beszámoló 2022-01-02 21:25:33 szexpartner 112613

Action

Egy órát kértem, de a helyszínen kiderült, hogy csak kb. bő 30 percet kapok, mert mennie kell. Nem problémáztam. Vicces volt mert én felpörögtem volna, ő meg lassított, de így volt jó.:) Azt hiszem ciciztünk kezdésnek, utána kaptam egy nagyon finom franciát. Gyengéd kezdéssel, fokozatosan felépítve a dolgot, egészen különleges volt a gyakorlat. Csókja is finom és gyengéd. Utána missziben birkóztunk egymással, hanghatások szupik. Van biztatás is, aranyos volt, nekem meg majdnem kiugrott a szívem. Jó ideig gyűrtük így egymást, aztán kértem még egyet a fincsi franciából, szerettem volna egy NFVSz-t és ezzel végére is értünk az időnknek. Még kis dumálás, fürcsi, tipli, nem akartam feltartani, most ennyire volt idő.

Elszámolás

Lili az átlagnál magassabb árral dolgozik, de jóval szélesebb is a repertoár és a cukiság is a program részét képezi.

Csokor

emigrant nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.

Összkép

Hát, kicsit rövidebbre sikerült a randi, mint szerettem volna, de így sem volt rossz elsőnek.:) Remélem lesz még folytatás.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

vivalanocse1
V.I.P.
A fél vagy az egy órára értetted hogy magasabb ez nem derül ki, az se derül ki előre vagy utólag. Hiányos az információátadás a beszidben. Pedig lehetőséged nyílt mind a fél mind az egy órát megtudnod. Részletesebb beszit vártam volna.



összes / hozzászólás írása

lilike összes beszámolója

6 istennő
24 felejthetetlen
45 nagyon jó
88 jó
17 egyeztetési
6 lehetne jobb
1 rossz
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-04-02 Csopidavid aktív 2025-03-03 Robi0808 aktív 2025-01-27 MOTOROS1000 aktív felejthetetlen 2024-12-11 csumpitasz aktív nagyon jó 2024-11-22 WalterM aktív felejthetetlen