Kiemelt Nykol szexpartner - 707233414 - erotika, Budapest, XIII. kerület
 
Nykol(38)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nina Heels szexpartner - 707943549 - sex, Budapest, VII. kerület
 
Nina Heels(27)
Budapest VII.ker.
Kiemelt Dominika szexpartner - 209893211 - sex, escort is
 
Dominika(30)
Budapest IX.ker.
Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - szex, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Zoé szexpartner - 306627641 - szex, Budapest, XIV. kerület
 
Zoé(24+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Kingus szexpartner - 701505386 - erotika, Budapest, XI. kerület
07:45-tól hívható
Kingus(33+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt anita08 szexpartner - 205197772 - masszázs, escort is
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Tímeád szexpartner - 306031110 - erotika, Budapest, VI. kerület
 
Tímeád(34+)
Budapest VI.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - szex, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap
Vanda +36702418100 nagyon jó szexpartner beszámoló cappuccino írótól (2022-06-08)
Vanda szexpartner beszámolója (2022-06-08 14:48:11)

Vanda szexpartner beszámóló

gyönyörű arc hihetetlenül érzéki barátnő feeling Budapest, XIII. kerület
cappuccino szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

A hirdető még nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

Viber kommunikáció: 5
Elérhető: 5
SMS kommunikáció: 5
Üzenetet váltottunk, nagyon készséges volt, simán megbeszéltünk aznapra egy időpontot

Megközelítés

Odatalálás: 5
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Metró, villamos, busz pár perc sétára. Autóval is könnyen megközelíthető, a parkolás fizetős.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 4
Hely diszkréció: 5
Lakás szép, jól be van rendezve. Amerikai konyhás nappali és hálószoba. Rend, tisztaság fogadott. Célnak megfelel. Itt ott szebbnél szebb tűsarkú cipők, topánkák, amik lázba hozzák az embert.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Bomba alak, szuper lábak, kívánatos, formás popsi, izmos has, szilikon cicik, szép nagy bimbókkal. Vörös haj zuhatag, szép szemek. Szimpatikus, kedves, laza csaj. Ami fontos: nagyon szép arca, szemei vannak.
3. Vanda +36702418100 beszámoló Budapest 114556 szexpartner4. Vanda +36702418100 beszámoló 2022-06-09 08:37:19 szexpartner 114556

Action

Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
Lábimádat: 5
Pisiszex: 5
Pornós feeling: 4
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Zuhany után a hálóba vonultunk, elkezdtük feltérképezni egymást. Szopogattam a lábujjait, nyaltam a talpát, simogattam a lábait, folyamatosan markolásztam a gyönyörű fenekét. Néha a melleit szopogattam, simogattam a testét. Nagyon izgató, jó alakú, karbantartott hölgy. Elkezdte szopni a farkam, lassan, lágyan csinálta. Szopogatta a makkomat, mélyebbre ment, félig bevette, majd vissza. Utána ugyanez előről. Minimális kézhasználat, inkább folyamatosan a szájában voltam. A könyökömön támaszkodva moziztam, szép látvány volt3. Utána 69-ben folytattuk, ő felül, én alulról nyaltam a popsit, puncit, csókolgattam a combját. Közben a melleit simogattam vagy a fenekét masszíroztam.
Átvonultunk a fürdőbe, hogy kivitelezzük perverz kérésemet, az arcra pisilést. Fölém állt, egyik lába a zuhanytálcán kinyújtva, másik talpa a falon, térde behajlítva, én a puncija alatt. Nagyon jó dominás feeling volt. Nemsokára szépen arcra, szájba, hasra csurgatta a pisit, majdnem eldurrantam tőle. Gyors modakodás után irány a szoba. Gumit húzott, én a hátamon feküdtem, Vanda meglovagolt. Kívánatos popsiját markolásztam közben, úgy adtam neki az ütemet, de a pisitől és az előtte való szopástól annyira felizgultam, hogy nemsokára elélveztem.

Elszámolás

Megérte: 5
Korrektség: 5
Korrekt, minden annyi, mint a telefonban. kiváló ár érték arány

Csokor

A randi fél órás volt, és az ajándék 15 virágszálból álló csokor volt.
(A 2022-06 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Nagyon jó csaj, izgalmas, szép arccal. Eszméletlen segge, formás lábai vannak. jófej, mosolygós, kedves nő, tetőtől talpig kívánatos milf.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Nincs még hozzászólás.


összes / hozzászólás írása

Vanda összes beszámolója

3 istennő
3 felejthetetlen
13 nagyon jó
28 jó
összes beszámoló