Kiemelt Szomszéd lány erotikus masszázs - 702881639 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
10-18 tud fogadni
Szomszéd l.(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Viki masszázs VIP erotikus masszázs - 205755786 - szex, Budapest, XIII. kerület
 
Viki masszá.(37+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lora erotikus masszázs - 706220866 - szex, Budapest, XI. kerület
12:15-tól hívható
Lora(29+)
Budapest XI.ker.
Kiemelt BARBI erotikus masszázs - Szabin van - sex, Budapest, XI. kerület
Szabin van:2025-02-06-ig
BARBI(43)
Budapest XI.ker.
Kiemelt Lindom Esther erotikus masszázs - 303908014 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
Lindom Esthe.(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Tina erotikus masszázs - 306275061 - szex, Budapest, XIII. kerület
 
Lindom Tina(25+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Dorka erotikus masszázs - 303908033 - erotikus masszázs, Budapest, XIII. kerület
 
Lindom Dorka(26+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Hello Kitty erotikus masszázs - 307486764 - sex, Budapest, XIII. kerület
12:00-tól hívható
Hello Kitty(20+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Zoé erotikus masszázs - 303400596 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
Lindom Zoé(24+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Lindom Cindy erotikus masszázs - 307234378 - sex, Budapest, XIII. kerület
11-18 tud fogadni
Lindom Cindy(24+)
Budapest XIII.ker.

BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Liza - 209240243 jó erotikus masszázs beszámoló, david9229 írótól (2018-10-22)

Liza erotikus masszázs beszámolója (2018-11-06 20:25:02)Budapest, XIII. kerület
david9229 szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

Liza reagálása a beszámolóra:
Kedves David9229!

Köszönöm a beszámolódat! Én is jól éreztem magam Veled! És külön köszönöm a kis meglepetést, mert megtiszteltél vele, hogy tüzetesebben tanulmányoztad az adatlapomat. Ez körültekintő, megfontolt vendégre vall. :)
Igen, szeretek kezdeményezni. Pláne, ha valaki olyan kedvesen megszeppenten áll az ajtóban, mint Te ;)
Ez amolyan kihívásnak számít, és előhozza belőlem a vadászt ;)
Nos, ami a furcsa illat-egyveleget illeti, pechesen szoktam fogkrémet választani :) egyszer lekaptam a polcról egy ismert márka ismeretlen újdonságát... esküszöm, krizantém íze volt... (ezt a hasonlatot onnan tudom, hogy gyerekként is előszeretettel vettem a számba dolgokat- és erről, úgy tűnik- mostanra se szoktam le igazán ;) Ígérem, fogkrém tekintetében a járt utat járatlanért nem hagyom el.

Remélem, találkozunk még :)

Csók: Liza

Egyeztetés

Elérhető: 5
Az egyeztetés könnyen ment, telefonon keresztül. Gyorsan megtárgyaltuk a szokásos dolgokat és már aznapra kaptam is időpontot!

Megközelítés

Odatalálás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Viszonylag frekventált hely közelében található egy kisutcában. Én tömegközlekedéssel mentem, nem volt probléma.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Egy két emeletes kis lakásról van szó. Maga a masszázs, elő- és utókészületek pedig az emeleten történnek.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 4
Arc: 5
Külsőre és belsőre egyaránt nem lehet panasz. Vonzó, kedves hölgy. Nagyon közvetlen az első pillanattól a távozásig. Érkezésemkor kis ajándékkal kedveskedtem aminek nagyon örült, kaptam is érte egy gyors csókot majd kézenfogva vezetett az emeletre.
Ha jól éreztem akkor dohányzik ami érdekes illatot és ízt eredményezett a mentolos szájvízzel elegyedve, ez kissé furcsa érzéseket keltett bennem. Ezen kívül minden tökéletes volt! :)
3. Liza +36209240243 beszámoló Budapest 97931 erotikus masszázs4. Liza +36209240243 beszámoló 2018-11-06 20:25:02 erotikus masszázs 97931

Masszázs

Hatékonyság: 5
Időráfordítás: 5
Egyéni igények: 5
Szakszerűség: 5
Erotika: 5
Szakszerű massszázst kaptam, enyhe erotikával (na persze amíg szigorúan csak a masszázsról volt szó). Panaszködtam is egy kis derékfájdalomra amit helyre is tett nekem, ezért hálás vagyok! :)
Erős kezei vannak, nem csak úgy ímmel-ámmal simogat. Az órát egyáltalán nem figyeli, fontos neki, hogy mindenhova jusson elegendő idő! A vége felé már érezhető volt az erotikus átvezetés, szépen fokozatosan tüzeli fel az embert. Tudja mit csinál...

Levezetés

Kézi kényeztetés: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Natúr francia végig: 5
Pornós feeling: 4
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
A kényeztetés valami isteni volt! Ha szeretne, fél perc alatt képes lenne kivégezni. Persze nem erre ment ki a játék és nagyon sokáig elhúzta. Nyalta-falta, kicsit talán még cuppogott is rajta de vigyázott, hogy ne legyen vége túl korán. A végén a szájában robbantam fel, ami egyátalán nem volt ellenére ;)

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
Az elszámolás a végén történt a megbeszéltek szerint.

Csokor

david9229 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Összességében minden renben volt, jóléreztem magam. Néha talán túlságosan kezdeményező is, de talán csak én vagyok túl visszahúzódó. Köszönöm a fergeteges mazzsázst!


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

darkzero 55
Veterán
Sajnos nekem kezdetektől (helyszín) a levezetésig tény-hiányos a beszid (szoba, fürdő leírása, alakja, mit, hogyan csinált, stb). A hanhulatos stílus fontos, de nem elegendő. Lesz ez még jobb, én hiszem!


Macika-
Törzsvendég
Ebben a beszámolóban csak a reag tetszett igazán Liza részéről!! Főleg a zárójelben leírtak...:-))
Legyél részletesebb, informatívabb tudósító mert ez az írás kevés egy kiváló masszőzről!


NO-KECMEC
Vezérhím
Pazar beszámoló, ettől részletesebbet ritkán olvasni! nincs! Tessék azért össze kapni magad a következőre!


kutato1001
Beszámolókkal seftelő cserépedény
Tudod lehettél volna némiképp szószártyárabb is!! Részletezhetted volna Liza a profi masszázs tudását és írhattál volna pár mondatot a változatos kényeztetési praktikáiról is !!!


Influencer
Törölt reg
David! Én keveslem azt a pár sort amit írtál. Ez a kedves, csinos hölgy több méltatást érdemelt volna, ha már úgy elkápráztatott, bővebben is részletezhetted volna.


összes / hozzászólás írása

Liza összes beszámolója

5 istennő
16 felejthetetlen
22 nagyon jó
28 jó
1 egyeztetési
összes beszámoló