Kiemelt Nina szexpartner - 202599791 - erotikus masszázs, Budapest, III. kerület
 
Nina(36+)
Budapest III.ker.
Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - szex, Budapest, XIII. kerület
10-22 tud fogadni
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Selby szexpartner - 702783067 - szex, Budapest, II. kerület
 
Selby(40+)
Budapest II.ker.
Kiemelt Bella szexpartner - 304514369 - szex, Budapest, XIII. kerület
 
Bella(39+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Nykol szexpartner - 707233414 - masszázs, Budapest, XIII. kerület
 
Nykol(38)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Evelyn♡ szexpartner - 702862086 - erotikus masszázs, Budapest, VIII. kerület
 
Evelyn♡(30+)
Budapest VIII.ker.
Kiemelt anita08 szexpartner - 205197772 - erotikus masszázs, escort is
 
anita08(45+)
Budapest XIV.ker.
Kiemelt Mézi szexpartner - 304731239 - erotika, Budapest, X. kerület
 
Mézi(32)
Budapest X.ker.
Kiemelt ÉdesHármas69 szexpartner - 205817122 - szex, Budapest, XI. kerület
 
ÉdesHármas.(35+)
Budapest XI.ker.

beszamolok.com BESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap

LARA - 302172337, felejthetetlen szexpartner beszámoló

LARA302172337 falcons7 író
2025-05-02

LARA szexpartner beszámolója (2025-05-02 16:50:18)LARA 302172337
legszebb punci hihetetlenül érzéki változatos pózok barátnő feeling Budapest, XIV. kerület
falcons7 szerint valódi képpel hirdet
LARA hirdetése

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.

LARA reagálása a beszámolóra:
Köszönöm szépen a beszámolót!:)❤️ Várlak vissza! 💋

Egyeztetés

Telefonon értem el, rögtön felvette. Gyorsan lebeszéltük a másnapot, nagyon kedves hangja van. Relatíve új vagyok, így ajánlások hiányában VTR nálam (még) nem játszik.

Megközelítés

Kocsi. Cím eltéveszthetetlen. Munkaszüneti nap lévén millió parkoló, ingyen, legjobb. Amúgy Hungária-Kerepesi találkozásához közel van a ház.

Helyszín

A Lakás nagyon rendben van, fürdőszoba tiszta, több tusfürdő, szájvíz, kis pohár. A törülköző jó nagy és tiszta. A szoba is szuper, fény megfelelő, falon tükör. Van kanapé és egy jó nagy francia ágy!

Külső

Itt nincs szubjektív/objektív benyomás. Lara 10/10-es, mind külalak, hozzáállás és tudás tekintetében. Gyönyörű arc, érzéki száj, nagy barna szemek, gyönyörű fenék, formás mellek. Bőre nagyon finom és puha, pár tetkója van, ami szerintem még szexibbé teszi. Rendkívül kedves, mosolygós, és közvetlen. Sugárzik róla az erotika.
Sorolhatnám még, de a 10/10 mindent elmond.
3. LARA 302172337 beszámoló Budapest 124573 szexpartner4. LARA 302172337 beszámoló 2025-05-05 09:21:43 szexpartner 124573

Action

Szexi fekete köntösben fogadott. Cuccaim ledobáltam egy puffra a szobában, és gyors zuhany után már tértem is vissza. Állva kezdtük az ismerkedés. Szerencsére a csók iránti kezdeményezésemet nem hárította el, és megízlelhettem a csodás ajkait. Csókoltam a száját, a nyakát, a fenekét markolásztam, ő közben rátalál a farkamra.
Levette a bugyit, majd a köntöst és végre megláthattam a formás testét. Kértem hogy négykézláb legyen az ágyon. Na az a látvány mindent visz. Tökéletes popsi, tükör simára borotvált punci. Pillanat alatt mögötte voltam, és belekóstoltam a kelyhébe. Itt inogtam meg először a későbbre tervezett aktust illetően.
Aztán a hátára fordult, és úgy folytattam a kényeztetését. Élvezte, én meg még jobban, egyszerűen tökéletes puncija van. Engedély után a popsiját is kényeztettem, majd vissza a puncira. Percekig csak nyaltam-faltam. Aztán feltérdeltem, és elkezdett szopni. Lágyan, finoman, érezni rajta hogy élvezi csinálni. Na itt dőlt el hogy aktus ma nem lesz. Mielőtt még végem lett volna, szóltam hogy forduljunk oldalsó 69-be. Így tovább nyalakodhattam, és ő is szophatott, plusz mozizhattam is. Pár perc múlva én feküdtem a hátamra, és úgy szopott. Az a száj, leírhatatlan. Megint a hátára fordítottam, és újra csak nyaltam; ma erre volt szükségem, ő pedig nem tiltakozott :-) Sajna a csúcsra nem tudtam elvinni, de majd legközelebb, mivel biztos hogy terminátorozok még.
Időnk vége felé újra a hátamra feküdtem, és jött egy utolsó szopás, ahol finoman már Lara száját is dugtam. Hatalmasat élveztem az ajkai közé, Lara az utolsó rezzenésig bent tartott. Életem eddigi legizgatóbb élvezése volt. Aztán törlőkendő stb.
Gyors zuhanyozásra még volt időm, majd rövid beszélgetés, csók/puszi és lila köddel a fejem körül távoztam.

Elszámolás

A pénzt az elején leraktam a puffra a ruhámhoz, ott is volt a végéig ha jól emlékszem, nem foglalkoztunk vele. NFVSZ-t vettem igénybe.

Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 45 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-05 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Régen voltam fizetős lánnyal, így rendesen izgultam a randi elején. Lara biztosan észrevette, de nem hozta szóba, hanem pillanatok alatt barátnős feelinget varázsolt. Egy gyönyörű nő (vagy lány), akinek a kedvessége, figyelmessége első osztályú, aki szeret adni és kapni is.
Összbenyomás? -> Lett egy állandó vendége.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Nincs még hozzászólás.


összes / hozzászólás írása

LARA összes beszámolója

6 istennő
26 felejthetetlen
18 nagyon jó
27 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-07-03 egyszercsak aktív 2025-06-13 fluffy aktív 2025-06-08 falcons7 aktív nagyon jó 2025-06-08 Mike76 aktív felejthetetlen 2025-06-06 Laca27 aktív nagyon jó