
Jàzmiiin szexpartner beszámóló
Budapest, IX. kerületNowhereman szerint retusált képpel hirdet
Hirdetőnk
InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Tudsz más névről / telefonszámről amin hirdet(ett) vagy van beszámolója?
Jelezd felénk , hogy összeköthessük! Ha hasznos infót küldesz be, 1-3 premium vendég napot írunk fel !
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
SMS kommunikáció: 5
A randi előtt egy órával küldött egy SMS-t, hogy késik és nem gond-e a 11 óra. Részemről ez még belefért volna, de újabb fél óra múlva üzent, hogy inkább a 12 lenne jó vagy délután f6. Ekkor inkább felhívtam és rögtön fel is vette.
Nagyon kedves volt és többször is elnézésemet kérte az időpont módosításért. Végül a délután f6-os időpontban maradtunk.
Megközelítés
Parkolás: 3
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Szerencsére pontosan érkeztem és f6-kor megcsörgettem. Nem vette fel, de max. egy percen belül jött az SMS a bejutáshoz szükséges adatokkal.
Helyszín
Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 4
Van két kutyusa is a lakásban, de nagyon barátságos mindkettő és a hálószobába nem jöhetnek be.
Külső
Jázmiiin egy magas, nagyon jó alakú és kifejezetten helyes lány, a képek nagyon közelítik a valóságot. A popsija és a mellei szerintem fenomenálisak.
Már érkezésemkor egy piros kis csipkés szettet viselt és első perctől közvetlen és beszédes volt.
Action
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Natúr francia végig: 5
Aktus: 5
Csók: 4
Pornós feeling: 2
A szobába visszaérve, ahol halk zene szólt, már meztelenül várt az ágyon. Mellé ültem és először kisebb puszikkal, majd rendes nyelves csókok kíséretében elkezdtük felfedezni egymás testét. Mivel csak félórás randira volt időm, így hamar délnek vette az irányt Jázmiiin és csodás franciában részesített. Egy perc után 69-be fordultunk és végre én is kényeztethettem gyönyörű punciját. Viszonylag hosszú ideig kényeztettük így egymást, majd felhelyezte rám a gumit és kezdetét vette egy finom szeretkezés, missziben, lovagolva és természetesen hátulról is, mert a popsija látványát ki nem hagytam volna. Végül az időnk végéhez közeledve lekerült rólam a védőfelszerelés és egy isteni NFVSZ-szel koronázta meg az együttlétünket.
Hagyott időt a levezetésre és csak ez után szaladt ki egy fél percre a fürdőbe. Mikor visszatért, akkor én is a fürdő felé vettem az irányt, mert nem akartam visszaélni az idejével és amúgy is sietnem kellett.
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
Nowhereman nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 30, egy órás randira 50
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Nagyon jól éreztem magam még ha csak félórás is volt a randink és ezúton is köszönöm Neki!
Szinte biztos, hogy meglátogatom még vmikor, de akkor már egy-másfél órára megyek, hogy legyen lehetőségem eljuttatni Jázmiiint is a csúcsra.