Csenge - 701575330 felejthetetlen szexpartner beszámoló, Welur írótól (2023-03-01)
csodás cicik Budapest, IX. kerület
Welur szerint kamuképpel hirdet
HirdetőnkInfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?
ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
A hirdető még nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Elérhető: 5
Telefonon kerestem, hamar felvette. mivel én is elég rugalmas voltam idő tekintetében és ő is éppen ráért, könnyen találtunk szabad időpöontot.Megközelítés
Odatalálás: 3
Parkolás: 3
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 3
Autóval történt a környékre. Ott ment nehezen a pontos cím megtalálása utcatáblák hiányában. Sajnos kevés van belőlük és az utca vonalvezetése is trükkös. Telefonos segítséggel sikerült végül bejutnom.Helyszín
Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 4
Újépítésű társasház, minden teljesen kifogástalan. A szoba megfelelően tágas, kényelmesen voltunk. A fürdőben egyedül egy hiányosságot találtam az a szájvíz hiánya volt.Külső
Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 3
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5
Az ajtót egy kedves lány nyitotta ki, aki lehet, hogy a képeken szerepel. Nem ellenőriztem le azonnal, mivel úgy voltam vele nem vitatkozom a képek miatt, hiszen kedves volt a lány, de szerintem nem a képen látható lány fogadott. A magasság, súly stimmelhet. A haja hasonló, de szerintem a valóságban rövidebbnek tűnt, most copfban volt. A cicik nagyon szépek voltak, de szerintem egy mérettel kisebb, mint a képeken. Alakja szép, formás, de talán a képeken egy kicsit kerekebb. Helyes lány volt aki fogadott, tetszett. A fogadó szettje egy fekete kétrészes, erősen átlátszó ruhácska volt, combközépig érő harisnyával. Összességében csinos volt


Action
Aktus: 5
Pornós feeling: 2
Barátnő feeling: 3
Hozzállás, kezdeményezőség: 3
Natúr francia (előjátékként): 5
Megérkeztem, beinvitált a szobába, vízzel kínált, amit el is fogadtam. Megbeszéltük mennyit maradok. Említettem neki, ha lehet maradnék többet. Arra gondoltam ha jól érezzük egymást és neki is van ideje miért is ne. Előre kérte a rózsát. A túlórás opció miatt és a lehetséges extrák miatt többet tettem le az asztalra. Nekiestem vetkőzni, majd gyors zuhany. Mire végeztem az ágyon ült, majd kért egy kis időt a fürdőben. Visszajött levetkőzött , csak a harisnya maradt rajta. Állva kezdtünk el ismerkedni egymással. Puha bőre van, szép cicik, formás test. Mi kellhet még? A csók. Sajnos nem volt, még szájrapuszi sem. Úgy emlékeztem ez extra. mivel határozottan elutasította, nem vitatkoztam. Nem gondolom, hogy a fürdőből hiányzó szájvíz hiánya miatt, de lehet. Eddig senki nem panaszkodott a szájhigiéniámra. Eddig az volt az érzésem nagyon nem jövök be neki, passzív volt. Az ágyra invitáltam, ahol folytattam szép testének kényeztetését, majd eljutottam szép kelyhéhez. Finom puncija van. Amikor elkezdtem nyalni vártam az elutasítást, de végül nem jött a keze ami eltolt volna. Úgy vettem észre tetszik neki, ezért szívesen folytattam. Úgy tűnt siker koronázta tevékenységem és mintha őszinte is lett volna a dicséret. Gondoltam ezután egy kicsit oldottabb lesz a hangulat. Egészen idáig azt éreztem, hogy vagy nem volt ott fejben, vagy nagyon antipatikus voltam neki és csak túl akart lenni rajta. Nem volt bunkó vagy ilyesmi, kedves volt mosolygott, de nem volt az igazi. Az is lehet, hogy ő egyszerűen ilyen. Ezután mondta, hogy most ő jön. Kértem had simogassam formás popsiját miközben kényeztet a szájával. Így volt. A francia lendületes volt. Finom, puha a szája, ami nagyon bíztató, de sajnos a technika inkább gépies. Szerintem ügyesebb is tud lenni, én most ezt kaptam. A nagy lendület miatt elég hamar éreztem a srácok mozgolódását. Át is futott az agyamon, hogy hagyom magam, de nem szerettem volna kihagyni finom punciját sem, így kértem a kegyelmet és a zsákot. Ügyesen felpattintotta, majd közös megegyezéssel lovacska jött. Kis sikosítás majd nyeregbe pattant. Ezt is nagy lendülettel kezdte. Nem volt rossz dolgom, de egy kis szenvedély nekem hiányzott. Végül olyan jól és kitartóan csattogtunk, hogy így lett végem. Hagyott lenyugodni, nem ugrott le azonnal. Szétcsatlakoztunk kaptam nedves törlőt letöröltem magam. felajánlott egy zuhanyt, mire visszkérdeztem, hogy egyedül? Erre azt válaszolta, hogy igen. Emlékeim szerint az extrában benne van. Mivel ez nem jött fel, mint opció, nem erőltettem a dolgot. Felajánlott és elfogadtam egy masszázst. jól esett, de szakszerűnek nem mondanám, de nem is ígérte. Masszázs után volt annyi erőm, hogy a zuhanyt igénybe vegyem.
Zuhany után az ágyon várt még meztelenül. Ezt kihasználva felajánlottam egy masszázs szerűséget, amit el is fogadott. Sok visszajelzést nem kaptam innen sem. A végén már csak simogattam szép testét, hátha sikerül még valamit összeütni a végén. Annyi visszajelzést adott, hogy jól esik neki. Ennek örültem, de a passzivitása megmaradt. Egy idő után felpattant az ágyról, hogy időt ellenőrizzen. Sajnos lejárt az időnk, amit sajnáltam, de mivel nem vetette fel a hosszabbítás lehetőségét, nem erőltettem magamat rá.
Öltözés közben láttam, hogy a randi elején letett virágok eltűntek, a helyén a visszajáró. Rákérdeztem, mire azt mondta, hogy mivel többet adtam nem tudta, hogy borravaló-e, ezért a visszajárót tette oda. Nagyon tetszett ez az egyenesség. Egy dolog nem tetszett az az összeg volt. Az adatlap szerint az alap óra 40. Mivel tudomásom szerint semmi extrát nem kértem és nem kaptam többet kellett volna visszakapnom egy picivel.
Mivel jól éreztem magam és Csenge egy kedves lány a visszajáróból a nagyobbik felét otthagytam.
Búcsúzás képpen hagyta az arcra puszit, majd tipli.Elszámolás
Korrektség: 3
Megérte: 3
Az extralista nem nagy, de nem sikerült igénybe venni róla semmit, viszont az elszámolás egy kicsit furcsa lett. Én nem feszegettem a dolgot, nem nagy összegről volt szó.Csokor
A randi 1 órás volt, és az ajándék 45 virágszálból álló csokor volt.
(A 2023-03 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 40, egy órás randira 50, másfel órás randira 80, két órás randira 90
rózsaszállal illik megérkezni
Összkép
Csenge, vagy akivel én találkoztam egy kedves lány. Nem beszél túl sokat. Szép a teste, helyes, kívánatos leányzó. Sajnos a randiból többet is ki lehetett volna hozni, de ez most nem jött össze. Azt, hogy most miért nem sikerült talán legközelebb kiderül.
ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!Beszélgetés a beszámolóról
vénkecske52
V.I.P.
Vívás, csupán olvasd el mégegyszer figyelmesen a beszít. Az elszámolást pedig innen : " Öltözés közben láttam....." Ha te érted, írd meg privátban :)
vivalanocse1
V.I.P.
Egyáltalán nem zagyva az elszámolás vénkecske52, jól van levezetve. Inkább dicséret illeti az írót meg köszönöm illetné meg hogy ezt megírta. Jól írt, részletesen. Ő legalább a kevésbé jó talit is még írja ezzel segítve a döntést.
Welur
Mindentudó
Vénkecske!
Köszönöm, hogy megosztottad, ahogy te értelmezted az írást. Jó dolog, hogy te másképp értelmezed az itt megjelent beszámolók lényegét. Nem vagyunk egyformák és ez jó. Ettôl színes ez a világ.
vénkecske52
V.I.P.
Ritkán találkoztam ennyire konfúz írással. Nem sorolom fel, végig azt éreztetted velünk, hogy nem jössz be neki, ugyanakkor dicséred is meg nem is, az elszámolás pedig végkép zagyva. Ha már megemlited, vezesd le rendesen....
Bourges
V.I.P.
Köszönet az őszinte és tárgyilagos soraidért!!
A leírtak alapján én nem kapkodok...megvárok még pár írást erről az ,, olyan mint" bár kissé visszafogott, de nagyon szép Csengéről.
összes / hozzászólás írása
Csenge összes beszámolója
1 istennő
4 felejthetetlen
9 nagyon jó
4 jó
összes beszámoló