Kiemelt Szonja019 erotikus masszázs - 202082203 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
Szonja019(19+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt Szomszéd lány erotikus masszázs - 702881639 - sex, Budapest, XIII. kerület
 
Szomszéd l.(30+)
Budapest XIII.ker.
Kiemelt BARBI erotikus masszázs - 707349121 - sex, Budapest, XI. kerület
8-19 tud fogadni
BARBI(43)
Budapest XI.ker.

beszamolok.comBESZAMOLOK

1 InfoBázis bejegyzés = 1 prémium vendég nap
Bius+36702881639 jó erotikus masszázs beszámoló Gurugu írótól (2020-08-03)
Bius erotikus masszázs beszámolója (2020-08-21 14:54:20)

Bius erotikus masszázs beszámóló

Budapest, XIII. kerület
Gurugu szerint valódi képpel hirdet
Hirdetőnk

InfoBázis - mit tudunk a telefonszámról?

ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.


Tudsz más névről / telefonszámről amin hirdet(ett) vagy van beszámolója?
Jelezd felénk , hogy összeköthessük! Ha hasznos infót küldesz be, 1-3 premium vendég napot írunk fel !

Bius reagálása a beszámolóra:
Kedves Gurugu köszönőm a beszámolódat, és a dicséretet is . Örülök, hogy tetszett a Thai -olajos masszázs, és a kényeztetés is . Én is jól éreztem magam a randi alatt. Várlak vissza ,Puszi Bius :)

Egyeztetés

Elérhető: 1
Korábbról már megvolt a száma. Egyből felvette, egyeztettünk időpontot.

Megközelítés

Odatalálás: 5
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Új helyen van, de az 1-es villamossal megközelithető, gépkocsival a ház környékén lehet parkolni.

Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Lakás rendben van, tiszta. Kutyusa van, akit elzár vendég érkezésekor. A fürdő sokkal tágasabb, barátságosabb, mint az előző helyen volt. A tiszta törülközők a szekrényben szépen elrendezve sorakoznak.

Külső

Tetszett: 5
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 4
A képek a valóságot tükrözik, magas karcsú lány. Kedves, s mivel már találkoztunk, sokkal oldottabb is volt.
3. Bius +36702881639 beszámoló Budapest 106706 erotikus masszázs4. Bius +36702881639 beszámoló 2020-08-21 14:54:20 erotikus masszázs 106706

Masszázs

Hatékonyság: 3
Időráfordítás: 4
Egyéni igények: 3
Szakszerűség: 3
Erotika: 4
Gyengéd, simogató masszázsa van. Fentről halad lefelé, a fájósabb pontokat igyekszik erősebben megdolgozni. Hozzávalókból van választéka.

Levezetés

Kézi kényeztetés: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 4
Pornós feeling: 4
Barátnő feeling: 5
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Gyengém a magasabb, karcsú lányok. Ritka a fiataloknál a szőrös punci, ezért is kedvelem őt. Fürdés után simogatás, csókok, gyorsan megszabaditottam a fehérneműtől. Állva végig csókoltam minden porcikáját, ezt szereti. Puncija hamar nedvesedik, élvezi a kényeztetést. Mentünk is egyből az ágyra, kölcsönösen kényztetni egymást. Elélvezésig csókoltam, ujjaztam punciját. Ő is többször felállitotta a mestert szájával, kezével. Kézzel vezetett le. Törölgetés, majd odabújt, órát nem nézeget, nem sürget. Aztán fürdés, fizetés,búcsú.

Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 5
A megbeszélt virágokat kapta. Sajnos extrák nincsenek nála, bár mindig rákérdezek.

Csokor

Gurugu nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándélba vitt virágszálak számát.

A hirdető a virágszálak számát prémium vendég előfizetéssel csak prémium vendégekenek szeretné megmutatni.

Összkép

Most is kellemes érzésekkel távoztam. Kitűnő a barátnős hozzá állása. Igaz, nem először voltam nála.


ÍRJ RÓLA BESZÁMOLÓT TE IS!
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Beszélgetés a beszámolóról

Nincs még hozzászólás.


összes / hozzászólás írása

Szomszéd lány összes beszámolója

4 istennő
18 felejthetetlen
26 nagyon jó
46 jó
1 egyeztetési
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2025-05-02 Alex_17 aktív 2025-03-03 rlmlke aktív 2025-03-01 Őrült_professzor aktív felejthetetlen 2025-01-27 Tipon aktív felejthetetlen 2025-01-15 Lucien aktív