beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>
Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
Off topicAdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: PoggerTagok listája!Új tag meghívása a témába

Off topic hozzászólásai

Csak, hogy Esernyővel ne más fórumot rondítsunk össze. Jöhet mindenki. Egy kikötéssel : Semmi komolyság :)

«    282. oldal 
Hozzászólás írása...

2018. May 31. 10:23:51
Huff szerintem egy szóval leìrva: baromsàg :D


2018. May 31. 09:39:33
Rákerestem a Gugliban, valami eszement ezoterikus faszság. Képtelen voltam egyet is végigolvasni


2018. May 31. 09:29:02
Valaki segít nekem megfejteni, hogy mi a kurvaisten az az angyalmágia? Meg a tripla angyali szám? Nem akarok egy újabb csevit szétbombázni...:)

A kétnyulas kolléga is elmagyarázhatja, nekem az is jó, ha ez csak szómágia, amivel lányokat lehet becserkészni, csak ne haljak meg tudatlanul pls!!!


2018. May 31. 07:49:21
Nem valószínű, kikupálódott már, tudja a büntetési tételeket, nyáron meg jól él.


2018. May 31. 07:06:44
Majd meglepődik, amikor nyárra is marasztalják.


2018. May 31. 07:05:39
Szerintem sincs. Nem tudom elképzelni sem, hogy egy bűnöző azt fontolgatná, jobb vagy rosszabb dolga lesz-e odabenn, mint egy kisnyugdíjasnak.


2018. May 31. 07:01:11
Jó reggelt, jó offolást kívánok mindenkinek! :)
Bizony van összefüggés, mert az érdek viszony erre ösztönöz.
Hallottam olyan hajléktalanról, aki ősszel szándékosan lecsukatta magát, csak hogy télen fűtött helyen lehessen.
Aztán bűnöző lett ő is, mert a cellatársaktól kitanulta a szakmát...


2018. May 31. 01:13:51
3xaz elsőt és 5X a 2.-at :) meg is van a 8àltalàmos xD


2018. May 30. 22:10:17
Ugyan már, mindenki volt kezdő. Sőt vannak, akik osztályt ismételtek. XDDD


2018. May 30. 22:03:51
Azzal IS :D


2018. May 30. 22:03:14
Én kérek elnézést Tomika :)))


2018. May 30. 21:56:55
Cumizni? :D A marshallbotttal? XDDD


2018. May 30. 21:34:48
A kettő között nincs összefüggés. Vagy elenyészően csekély.


2018. May 30. 21:03:30
Soma, amíg egy bűnözőnek jobb dolga van a börtönben, mint egy amúgy becsületes hajléktalannak vagy közmunkásnak, a kisnyugdíjasokról nem is beszélve, addig a közbiztonság javulása szerintem nem várható. :(


2018. May 30. 19:53:41
Csak nem mindegy, hogy kinek a bal kezével...:)


2018. May 30. 19:52:13
Gedeon?:)


2018. May 30. 18:26:10
Igen, talán 2-3 éve hallottam először erről a jelenségről. Csak kíváncsi voltam mással is előfordult már.
Tavaly ősszel Fehéroroszországból, karácsony előtt Montenegróból recsegtek rám. Kitartóak! Biztos hoz a konyhára egy kis persely pénzre valót.


2018. May 30. 16:15:53
nézd el neki, még csak kezdő :-)))))

Bocs, KicsiZoo :-D ;-)


2018. May 30. 15:34:36
neeem :))) 2 térdes :) Nem tudtad úgy kell cumizni?:DDDD


2018. May 30. 10:41:10
Féltérdes eskü? :D

Hozzászólás írása...
«    282. oldal 
💬
BesziRobot