AdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: PoggerTagok listája!Új tag meghívása a témábaOff topic hozzászólásai
Csak, hogy Esernyővel ne más fórumot rondítsunk össze. Jöhet mindenki. Egy kikötéssel : Semmi komolyság :)
Hozzászólás írása...
2018. May 31. 10:23:51
Huff szerintem egy szóval leìrva: baromsàg :D
2018. May 31. 09:39:33
Rákerestem a Gugliban, valami eszement ezoterikus faszság. Képtelen voltam egyet is végigolvasni
2018. May 31. 09:29:02
Valaki segít nekem megfejteni, hogy mi a kurvaisten az az angyalmágia? Meg a tripla angyali szám? Nem akarok egy újabb csevit szétbombázni...:)
A kétnyulas kolléga is elmagyarázhatja, nekem az is jó, ha ez csak szómágia, amivel lányokat lehet becserkészni, csak ne haljak meg tudatlanul pls!!!
A kétnyulas kolléga is elmagyarázhatja, nekem az is jó, ha ez csak szómágia, amivel lányokat lehet becserkészni, csak ne haljak meg tudatlanul pls!!!
2018. May 31. 07:49:21
Nem valószínű, kikupálódott már, tudja a büntetési tételeket, nyáron meg jól él.
2018. May 31. 07:06:44
Majd meglepődik, amikor nyárra is marasztalják.
2018. May 31. 07:05:39
Szerintem sincs. Nem tudom elképzelni sem, hogy egy bűnöző azt fontolgatná, jobb vagy rosszabb dolga lesz-e odabenn, mint egy kisnyugdíjasnak.
2018. May 31. 07:01:11
Jó reggelt, jó offolást kívánok mindenkinek! :)
Bizony van összefüggés, mert az érdek viszony erre ösztönöz.
Hallottam olyan hajléktalanról, aki ősszel szándékosan lecsukatta magát, csak hogy télen fűtött helyen lehessen.
Aztán bűnöző lett ő is, mert a cellatársaktól kitanulta a szakmát...
Bizony van összefüggés, mert az érdek viszony erre ösztönöz.
Hallottam olyan hajléktalanról, aki ősszel szándékosan lecsukatta magát, csak hogy télen fűtött helyen lehessen.
Aztán bűnöző lett ő is, mert a cellatársaktól kitanulta a szakmát...
2018. May 31. 01:13:51
3xaz elsőt és 5X a 2.-at :) meg is van a 8àltalàmos xD
2018. May 30. 22:10:17
Ugyan már, mindenki volt kezdő. Sőt vannak, akik osztályt ismételtek. XDDD
2018. May 30. 22:03:51
Azzal IS :D
2018. May 30. 22:03:14
Én kérek elnézést Tomika :)))
2018. May 30. 21:56:55
Cumizni? :D A marshallbotttal? XDDD
2018. May 30. 21:34:48
A kettő között nincs összefüggés. Vagy elenyészően csekély.
2018. May 30. 21:03:30
Soma, amíg egy bűnözőnek jobb dolga van a börtönben, mint egy amúgy becsületes hajléktalannak vagy közmunkásnak, a kisnyugdíjasokról nem is beszélve, addig a közbiztonság javulása szerintem nem várható. :(
2018. May 30. 19:53:41
Csak nem mindegy, hogy kinek a bal kezével...:)
2018. May 30. 19:52:13
Gedeon?:)
2018. May 30. 18:26:10
Igen, talán 2-3 éve hallottam először erről a jelenségről. Csak kíváncsi voltam mással is előfordult már.
Tavaly ősszel Fehéroroszországból, karácsony előtt Montenegróból recsegtek rám. Kitartóak! Biztos hoz a konyhára egy kis persely pénzre valót.
Tavaly ősszel Fehéroroszországból, karácsony előtt Montenegróból recsegtek rám. Kitartóak! Biztos hoz a konyhára egy kis persely pénzre valót.
2018. May 30. 16:15:53
nézd el neki, még csak kezdő :-)))))
Bocs, KicsiZoo :-D ;-)
Bocs, KicsiZoo :-D ;-)
2018. May 30. 15:34:36
neeem :))) 2 térdes :) Nem tudtad úgy kell cumizni?:DDDD
2018. May 30. 10:41:10
Féltérdes eskü? :D
Hozzászólás írása...

