Gyorsan pörög az agyad:)
Mindig is sejtettem, hogy Platón nem csak összevissza hadovált...👌
Mantineia-n várlak akkor majd egy szép napon.. ;)
Mi köszönjük kedves Eni! 😍
Sziasztok!
Köszönöm szépen!
Kellemes estét!
nos, 6. helyig ment fel a beszámolóm, és talán még nyerhetek majd 1-2 pozíciót :)
Ahol az idő ⏰ csak Rólad szól. Amennyiben nem a futószalagot keresed, várlak szeretettel 😇🥰🤗.
Nálam a 3-as és a 10-es kép talált be nagyon, azokon olyan kis cuki vagy!☺️😉