Nálam a 3-as és a 10-es kép talált be nagyon, azokon olyan kis cuki vagy!☺️😉
A mostani, 1/17 kèp is tökèletes: finom, kecses női test, ès a szem levehetetlen a melleidről, annyira perfekt. :)
:)))
hát, talán akkor meglátogatlak újra, és bebizonyítom, h létezem... :)
Tán igaz se volt.. :D mert ugye ami nincs az interneten fönt, az nem is létezik!:D
Ha ez vigasztal, Viva, akkor ez csak egy kis inside joke-unk Phillel, szóval.. hadd ne magyarázzam.. :)
Kedves Enikő!
A nyári napok is meglehetősen melegek mostanság,de a fotóid tűzforróan csábítóak. ;) :)