És továbbra is felejthetelen a Vele eltöltött két óra
Köszönöm! Tudod, az ihlet, de legfőképp a múzsa ...
Mèg soha nem sikerült ennyire eltalálnod a rímeket mint most. Ez nagyon szèp lett, belejöttèl!
Köszönöm, nagyon kedves gondolatok😊. Jólesik, hogy ilyen pozitívan látsz. Azt hiszem, mindannyiunk története több fejezetből áll, és a valódi megismeréshez idő kell. Örülök, hogy megosztottad velem ezeket a sorokat.😊
Nem hétköznapi Benned a történet,
inkább lassan nyíló szép fejezet.
Nem kell, hogy mindenki értse szavad,
aki figyel Rád, úgyis Veled marad.
Van Benned valami természetes báj,
körülvesz egy különleges táj.
Nem kell hozzá túl sok magyarázat,
a lényed önmagában varázslat.
A vonzerőd nem kér zajos figyelmet,
csendben is ébreszt kíváncsi érzelmet.
Ahogy megjelensz, könnyű Rád találni,
s a szavaid mögött szépet csodálni.
Nem sietnék, csak lépnék Feléd,
hogy megismerjem lassan a meséd.
Mert ami Benned különlegesen látszik,
azzal a vágy is finoman játszik. 🥰
Nem vagyok hétköznapi történet🥰.Inkább egy lassan kibontakozó fejezet💎 Lágy… amíg Hozzád nem érek... igazán😉. Nem vagyok mindenkinek való, és ez így van jól😎Nem próbálok beleférni, inkább kilógok a sorból 🤪.Ha ezt értékeled, már nyertél🥇🏆🎊
Jobb együtt izzadni, mint egyedül 🤗😅